دسته ها
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

مدل موی فارا زنانه با طرح های کوتاه و بلند

  • خانم تمدنی نژاد
  • ۳ فروردین ۱۳۹۵
  • ۰

اگر قصد کوتاهی موهای خود را ندارید و ترجیح می دهید موهای بلند خود را حالت دهید تا زیباتر و جذاب تر به نظر برسید مدل موی فارا به شما پشنهاد می شود. این مدل مو باعث می شود موهای کم پشت و نازک شما پر پشت تر به نظر برسند.

تنوع مدل موی زنانه بسیار زیاد می باشد. یکی از انواع مدل مو که در آن فقط کمی از قد آن کوتاه می شود. مدل موی فارا می باشد. در ادامه نکاتی در مورد نحوه کوتاهی این مدل مو را برای شما قرار داده ایم. تا پایان با مشاهده عکس های مدل مو فارا همراه ما باشید.

اکثر آرایشگران می دانند چه مدل مویی به چه صورتی می آید داشتن اطلاعات در مورد مدل موها و مشورت دادن به آرایشگر باعث می شود زیباتر و جذاب تر به نظر برسید. حال گاه قصد کوتاهی مو را ندارید و فقط می خواهیم کمی به موهای خود حالت دهید تا موهایتان نظم و ترتیب بیشتری بیابد. در این صورت مدل موی فارا می تواند برای شما مدل مویی جذاب و شیک باشد. در این مطلب برای شما گالری تصاویر مدل موهای فارا بلند و کوتاه را برای شما جمع اوری کرده ایم. امیدواریم این مدل مو ایده ای جالب برای حالت دادن به موهایتان به شما بدهد.

مدل موهای فارا

تصاویر مدل موی فارا بلند و کوتاه

قبل از اجرای کوتاهی مدل موی فارا ابتدا باید مدل موپ کلوش را اجرا کنید. زیرا در این مدل مو کادر بسته شده و کار آرایشگر آسان تر می شود. در مرحله اول موها را به اندازه کافی مرطوب کرده و به سمت پایین شانه کنید. مو را به چهار قسمت تقسیم نموده و لایه های اطراف سر را به وسیله کلیپس محکم نمایید. در اول کار به اندازه دلخواه مشتری مو را مماس با پوست بدن کوتاه می کنید و در آخر بر روی مو پیتازهای زیگزاگ ایجاد می کنید تا مو به صورت لایه لایه در آید و پر پشت تر دیده شود. تصاویر مدل مو فارا کوتاه و بلند زنانه را در ادامه با هم مشاهده می کنیم.

مدل موی فارا مدل موی فارا کوتاه مدل موی فارا بلند مدل موی فارا بلوند مدل موی فارا کوتاه بلوند مدل موی فارا زنانه مدل موی فارا متوسط مدل موی فارا کلاسیک مدل موی فارا مدرن مدل موی زنانه فارا مدل موی فارا شیک مدل موی فارا برای موهای نازک مدل موی فارا بلوند زنانه

این مدل مو از آنجا که باعث می شود موها لایه لایه و جذاب شود همانند مدل موی لیر می باشد. این مدل مو اغلب به افرادی با موهای کم پشت و نازک توصیه می گردد. زیرا این نوع کوتاهی باعث می شود موهایتان پر پشت تر دیده شود.

جدیدترین مدل موی فارا مدل موی فارا 2016 مدل موی فارا 95

یک آرایشگر ماهر و توانا پس از اتمام کار خود به دو صورت می تواند به موهای مشتری خود حالت دهد. این کار را می تواند با استفاده از اتو مو و یا بابلیس به زیبایی انجام دهد.

مدل موی فارا 95 زیبا مدل موی فارا فوق العاده زیبا مدل موی فارا 95 بلند زنانه مدل موی زنانه فارا جذاب و زیبا

امیدوارم این مطلب باعث شده باشد با مدل مو فارا بیشتر آشنا گردید و با استفاده از این مدل مو بتوانید حالت زیبا و جذابی به موهای خود بدهید. در صورت تمایل برای مشاهده بیشتر انواع مدل موی زنانه کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.