یکی از لباس های مجلسی دخترانه که باعث می شود شیک، باوقار و جذاب به نظر برسید کت دخترانه می باشد. در این مطلب گالری تصاویر جدیدترین انواع مدل کت تک دخترانه اسپرت و مجلسی را قرار داده ایم.

یکی از انواع لباس های مجلسی بسیار شیک و زیبا کت تک است که می توان آن را با شلوار یا دامن ست نمود. در این مطلب برای شما دخترخانم های شیک پوش گالری تصاویر مدل کت تک دخترانه در طرح ها و رنگ های شاد و جذاب را جمع آوری کرده ایم. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

ست نمودن کت با شلوار یا دامن باعث می شود زیبایی و جذابیت شما چند برابر گردد. در انتخاب کت متناسب با اندامتان دقت و حساسیت نشان دهید تا بتوانید در مجالس فوق العاده شیک و جذاب به نظر برسید. هنگام پوشیدن کت و شلوار دخترانه و کت و دامن دخترانه مدل شینیون انتخابی شما نیز باید مد نظر قرار گیرد و متفاوت از مواقع پوشیدن دیگر انواع لباس مجلسی باشد.

مدل کت تک دخترانه جذاب

مدل کت تک دخترانه مجلسی

شما می توانید مدل کت تک دخترانه مجلسی را با شلوار یا دامن هم رنگ یا متضاد رنگ خود ست کنید. با استفاده از انتخاب میکاپ و مدل شینیون مناسب با کت خود می توانید زیبایی و جذابیت تان را چند برابر کنید. در ادامه تصاویر مدل کت تک مجلسی دخترانه را با هم مشاهده می کنیم.

مدل کت تک دخترانه مدل کت تک دخترانه زیبا مدل کت تک دخترانه جدیدمدل کت تک دخترانه شیکمدل کت تک دخترانه فوق العاده زیبا مدل کت تک دخترانه مشکی مدل کت تک دخترانه 2016در انتخاب کت مناسب حتما دقت نمایید که کت متناسب با اندام و سایز شما باشد گشاد بودن یا تنگ بودن کت بیش از اندازه باعث می شود اندام شما زشت به نظر برسد. دقت کنید که قسمت سرشانه کت انتخابی حتما متناسب اندازه عرض شانه شما باشد.

مدل کت تک دخترانه صورتی مدل کت تک دخترانه با راه های عمودیافراد کوتاه قد بهتر است از یک رنگ برای کت و شلوار استفاده کنند و کت و شلوار با رنگ های متفاوت برای افراد قد بلند متناسب می باشد.

مدل کت تک دخترانه با سارافون مدل کت بلند دخترانه تک مدل کت تک دخترانه سفید مدل کت تک دخترانه شیک و مدرن مدل کت دخترانه طوسیخط های ایحاد شده روی لباس یا کت نشان دهنده رفتار و مشخصات فردی است برای نگهداری ساده تر و راحت تر از کت دخترانه بهتر است هرگز آن را با دست و آب سرد نشویید و آن را به خشک شویی ببرید.

مدل کت تک دخترانه اسپرت مدل کت تک دخترانه مجلسی مدل کت تک دخترانه اسپرت جدیدمدل کت تک اسپرت دخترانهمدل کت تک اسپرت دخترانه چرممدل کت تک اسپرت دخترانه شیک

مدل کت تک اسپرت دخترانه

برخی از دختران شیک پوش و خوش پسند نیز پوشیدن کت تک اسپرت را به همراه شلوار جین در مراسم ترجیح می دهند. مدل کت اسپرت اغلب مورد پسند تمام دخترخانم ها می باشد. در این بخش با مشاهده مدل کت اسپرت دخترانه در طرح های متنوع و زیبا همراه ما باشید.

مدل کت تک دخترانه مدرن مدل کت تک دخترانه بنفشدر هنگام خرید کت تک به پارچه آن توجه کنید کت با پارچه ای را انتخاب کنید که خوش حالت و خوش فرم بایستد.

مدل کت تک دخترانه آبی مدل کت تک دخترانه زردمدل کت تک دخترانه با تاپ مدل کت تک دخترانه اسپرت مدل کت تک اسپرت دخترانه صورتی  مدل کت تک دخترانه جدید

امیدواریم مدل های کت تک اسپرت و مجلسی دخترانه در طرح ها و رنگ های متنوع و جذاب جمع آوری شده در این مطلب برای شما جالب و جذاب بوده باشند و با استفاده از این مدل ها بتوانید مدل کت تک دخترانه زیبایی برای خود انتخاب کنید. در صورت تمایل برای مشاهده انواع لباس مجلسی دخترانه می توانید به بخش دنیای مد مجله آرگا مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.