در این مقاله نکات طلایی در آرایش چشم و ابرو و مدل های جدید آرایش چشم و ابرو را مشاهده خواهید کرد. همه از اهمیت چشم و ابرو در زیبایی چهره باخبرند از این رو همواره به دنبال جدید ترین مدل ها برای زیبا تر جلوه کردن چشم ها و فریبندگی آنها هستند

همه از اهمیت چشم در زیبایی با خبرند و به همین دلیل همواره به دنبال جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو میگردند. هرچه چشم ها و ابرو ها بهتر و اصولی تر آرایش شوند زیبایی و فربندگی آنها نیز بیشتر میشود برای آشنایی با اصول آرایش چشم و ابرو و مشاهده ی عکس های آن مطلب زیر را مشاهده کنید.

نحوه ی آرایش چشم و ابرو با جدید ترین متد های آرایش :

قبل از شروع آرایش صورت باید تعیین کنید که چه مدل آرایش چشم و ابرویی مناسب شماست. شما میتوانید رو به روی آیینه بایستید و باتوجه به مدل پیشانی و چشم های خود مدل ابروی زیبایی برای خود انتخاب کنید.

آرایش ابرو :

برای صورت های درشت بهتر است که تاج ابرو ها چهار گوش و بلند باشد و برای چهره های ظریف ابرو هایی با تاج باریک و گرد مناسب تر است. باید قاب ابرو هایتان را خودتان با توجه به پیشانی و چشم ها تعیین کنید. حال باید ابرو هایتان را با شانه ابرو مرتب و منظم کنید و اگر برخی از مو های ابرو بلند تر از بقیه هستند سر آنها قیچی بزنید تا یک دست شوند و اگر احساس مسکنید بعضی از بخش های ابرو هایتان خالی بنظر میرسد با مدادی هم رنگ ابرو ها درون ابروها را با خط های کوتاه پر کنید سعی کنید زیاد از مداد استفاده نکنید تا ابرو ها مصنوعی بنظر نرسند. در زیر چند نمونه مدل ابرو جدید دخترانه و زنانه رامشاهده میکنید که می توانید از آنها برای آرایش خود ایده بگیرید.

مدل آرایش ابرو دخترانه

مدل ابرو دخترانه

مدل ابرو دخترانه

آرایش شیک چشم و ابرو

ارایش چشم و ابرو

مدل آرایش چشم و آرایش ابرو

 نکات کلیدی آرایش چشم ها:

برای آرایش چشم به ابزار های مختلفی نیاز دارید ازجمله پنکک، ریمل، مژه مصنوعی، خط چشم های مدادی و مایع ، سایه های رنگی و فرمژه… البته لوازمی که در آرایش چشم مصرف میشوند بستگی به نوع و میزان آرایش دارند. برای اینکه آرایش چشم مدت بیشتری بر روی چشم ها بمانند و زود خراب نشوند باید قبل از میکاپ چشم ها را تمیز بشویید تا از هرگونه مواد آرایشی پاک شوند و تعریق پلک ها به تاخیر بیوفتد. برای پشت پلکتان از کرم پودر و کرم هایی که مواد مرطوب کننده دارند استفاده کنید بجای آن به لایه پنکک بر روی پلک ها بزنید تا رنگ سایه تثبیت شود. برای انتخاب مژه مصنوعی باید بسیار دقت کنید تا مژه با فرم پلکتان جور باشد و حالتی غیر طبیعی به چشمانتان ندهد. استفاده از فرمژه برای یکی کردن مژه ها با مژه مصنوعی کاربرد دارد.

تصاویری از جدید ترین مدل های آرایش چشم و ابرو را در ادامه مشاهد میکنید.

آرایش چشم و ابروی زیبا

آرایش چشم و آرایش ابرو

آرایش جذاب و فریبنده چشم و ابرو

آرایش چشم و ابرو

آراییییییییش چشم و ابروی زیبا و جذاب

آرایش ابرو و آرایش چشم

آرایش چشم رنگی

مدل آرایش چشم و ابروی دخترانه

آرایش چشم و ابرو جذاب

آرایش جذاب چشم و ابرو

مدل آرایش جذاب چشمو ابرو

آرایش چشم با ابرو های پهن

مدل های جذاب آرایش چشم و ابرو را مشاهده کردید امیدواریم مورد پسندتان واقع شده باشد در صورت تمایل برای دیدن جذاب ترین آرایش چشم عروس کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.