برخی از خانم ها تصور می کنند برای داشتن مدل آرایش مو زیبا و خاص باید به آرایشگاه بروند در صورتی که با کمی تمرین می توانند خودشان در منزل به موهایشان فرم دهند. در ادامه آموزش آرایش مو در منزل برای انواع شینیون ساده و شیک را ملاحظه می فرمایید.

خانم ها علاقه زیادی به آرایش مو و صورت دارند و معمولا وقتی به مراسم و مهمانی ها دعوت می شوند ترجیح می دهند با ظاهری مناسب در مهمانی ها شرکت کنند. اگر شما زمان کافی برای رفتن به آرایشگاه را ندارید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با برترین مدل های آرایش مو در منزل آشنا سازیم.

شما می توانید برای فرم دادن مو های خود در منزل از انواع مدل های بستن مو و هم چنین شینیون ساده استفاده کنید. در تصاویر ادامه این بخش مدل های شیک و زیبا آرایش مو در خانه را در اختیار شما خانم ها و دختران عزیز قرار داده ایم.

انواع مدل آرایش مو در خانه به همراه آموزش تصویری مدل مو ها

آموزش آرایش مو در منزل

مو های بلند را می توانید به راحتی در منزل شینیون کنید کافیست کمی استعداد و خلاقیت به خرج دهید. برای مدل های آرایش مو ساده در منزل می توانید از انواع بافت مو و مدل بافت مو جلوی سر استفاده کنید.

مدل شینیون ساده با کمک بافت در منزل

مدل های شینیون موی بافت را می توانید با تمرین زیاد در منزل انجام دهید. در مدل آرایش موی بافت زیر شما نیاز به کمک کسی ندارید و خودتان به تنهایی می توانید از انجام این شینیون بر آیید. ابتدا مقداری از جلو های مو هایتان را جدا کنید و بقیه مو هایتان را در پشت سر به شکل ساده ببندید سپس مو هایتان را به صورت تکه تکه از جلو و عقب به هم ببافید وقتی که بافت جلوی موهایتان به پایان رسید مو های پشت سر خود به شکل ساده ببافید.

مدل های متنوع و شیک آرایش مو در منزل

آموزش دو مدل ساده از شینیون بافت مو تصویری را در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با تمرین زیاد بتوانید این مدل آرایش مو ها را به خوبی یاد بگیرید.

آرایش مو در منزل به همراه آموزش تصویری مدل بافت مو

برای مدل شینیون ساده در منزل می توانید مو های خود را به شکل مدل موی بسته و مدل موی نیمه باز فرم دهید. در این مطلب آموزش چند مدل آرایش موی ساده را ملاحظه خواهید کرد.

مدل بافت مو مدل آرایش مو زیبا آرایش موی باز در منزل مدل های آرایش مو ساده در منزل آرایش ساده مو آموزش انواع مدل های ارای شمو ساده در منزل انواع مدل های ساده آرایش مو شینیون ساده آرایش موی دخترانه آرای شساده موی جمع آموزش بستن مو ها

آرایش مو در منزل

اگر مو های شما بلند باشد می توانید به راحتی و با مدل های متنوع مو هایتان را در منزل فرم دهید. در این مطلب ما مدل های ساده و زیبایی از آرایش مو ساده را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم.

مدل آرایش مو ساده   انواع مدل های آرایش مو در منزل آرایش مو با مدل نیمه باز در منزل مدل های شیک و متنوع شینیون مو در منزل مدل موی ساده انواع آرایش مو در منزل مدل آرایش مو ساده دخترانه مدل شینیون مو در منزل مدل بسیتن مو دخترانه مدل آرایش موی بلند

آرایش مو در منزل نیازمند صبر و حوصله است و اگر شما ترجیح می دهید برای شرکت در جشن های کوچک مو هایتان را خودتان شینیون کنید حتما مدل انتخابی تان را چند بار تمرین کنید تا بتوانید برای شرکت در جشن مو هایتان را بدون کمترین نقصی به زیبایی شینیون کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.