مجموعه ایی از جدیدترین و زیباترین مدل های کیف نمدی دخترانه و زنانه با طراحی های شیک و جذاب را د راین مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده آنها می توانید بهترین انتخاب کیف از جنس نمد را داشته باشید.

با مشاهده مدل های متنوع و زیبای انواع کیف نمدی می توانید مدل کیف مناسب را انتخاب و تهیه نمایید. همچنین با الگوبرداری از این کیف های نمدی جدید و شیک می توانید با استفاده از نمد های موجود در بازار کیف دلخواه خود را در منزل بدوزید و مورد استفاده فرار دهید. در ادامه جدیدترین مجموعه عکس این مدل کیف ها مشاهده فرمایید و طرح هیا ارائه شده نهایت استفاده را ببرید. تا پایان همراه ما باشید.

جدیدترین مدل های کیف نمدی با دوخت شیک و زیبا :

همانطور که گفتیم مجموعه ایی از مدل ها و تصاویر انواع کیف نمدی شیک و زیبا را در این مطلب گردآوری نموده ایم که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند. این کیف های نمدی به راحتی و با کمی دقت در منزل تهیه می شوند و می توانید دوخت کیف با نمد را خود امتحان نموده و از این تجربه زیبا نهایت استفاده را ببرید. همچنین می توانید با ترکیب مدل های زیر جذاب ترین دوخت کیف را انجام دهید. در ادامه این طرح هیا زیبا را ملاحظه فرمایید.

مدل کیف نمدی زنانه :

انواع مختلف کیف های نمدی انتخاب مناسبی به عنوان کیف زنانه محسوب می گردند. این سبک کیف های شیک و زیبا را اغلب با استفاده از نمد چهار میل و به کمک چرخ خیاطی و یا به صورت دست دوز تهیه می کنند که البته می توان با کمک هنر گلدورزی و روبان دوزی زیبایی و جذابیت بیشتری به کیف های نمدی بخشید. در ادامه نمونه های زیبا و متنوع انواع کیف مجلسی زنانه نمدی را مشاهده می فرمایید که هر یک یم توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند.

کیف نمدیکیف جدید نمدیمدل کیف زنانهکیف زنانه با نمدکیف نمدی جدیدمدل کیف زنانهمدل کیف جدیدکیف مجلسی زنانهکیف زنانه نمدیکیف زنانه نمدیمدل کیف جدید

 مدل کیف نمدی دخترانه :

تنوع طرح و رنگ بالای انواع نمد باعث شده است کبف های متنوع و زیبایی با نمد تهیه گردد. یکی از جالب ترین کاربردهای نمد تهیه کیف دخترانه فانتزی و زیبا است که اغلب با نمد هایی با رنگ های روشن و زیبا تهیه می گردد و دارای تزیینات فانتزی و زیبایی می باشد. تصاویر زیر چند مدل کیف دخترانه نمدی را نشان می دهد که هر یک از این مدل های زیبا و جذاب می توانند ایده جالبی برای انتخاب شما باشند.

کیف نمدی دخترانهکیف دخترانه نمدیکیف دخترانه نمدیمدل کیف دخترانهکیف دخترانه نمدیکدل کیف با نمدمدل کیفکیف دخترانه جدیدکیف دخترانهمدل کیف ساده

با جدیدترین و شیک ترین مدل های کیف نمدی آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این طرح های زیبا و متنوع بتوانید مدل کیف دلخواه را انتخاب و تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش متنوع و آموزشی هنر در خانه از دیگر طرح ها و مدل ها زیبا و همچنین آموزش های مربوطه دیدن فرمایید.

۲ دیدگاه ها

 1. هدیه

  آبان ۷, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۸ ق.ظ

  کاشکی الگو هاشو میزاشتید

  پاسخ دادن

 2. Refeh

  مرداد ۵, ۱۳۹۶ در ۴:۴۹ ب.ظ

  من الگوهاشو میخوام. نمیزارین؟

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.