خمیر فوندانت خمیری نرم و لطیف است که از آن برای تزیین کیک استفاده می کنند. در ان مطلب بیش از بیست مدل تزیین کیک با خمیر فوندانت را با ایده های خلاقانه و زیبا در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

تزیین کیک یکی از کارهایی است که نیازمند مهارت و استعداد است. شما می توانید با ایده های خلاقانه و زیبا انواع کیک ها را به زیبایی تزیین کنید. در ادامه این مطلب مدل های تزیین کیک با خمیر فوندانت را در اختیار شما کدبانو های عزیز ایرانی قرار داده ایم.

امروزه تزیین کیک با ژله و استفاده از خمیر فوندانت برای تزیین کیک در بیشتر قنادی ها دیده می شود. شما می توانید کیک های خانگی را نیز در منزل به کمک ژله و خمیر فوندانت و … تزیین کنید. در این بخش مدل های شیک و خلاقانه تزیین کیک با استفاده از خمیر فوندانت را مشاهده خواهید کرد.

تزیین کیک

انواع مدل های تزیین کیک تولد با خمیر فوندانت

تزیین کیک با خامه یکی از قدیمی ترین روش های تزیین کیک است که در گذشته در بیشتر قنادی ها به وفور دیده می شد امروزه انواع کیک تولد و کیک های خانگی را با کمک خمیر فوندانت به زیبایی تزیین می کنند. اگر شما ترجیح می دهید که در منزل خودتان کیک تولد خود و یا اعضای خانواده تان را تهیه کنید می توانید بعد از پخت کامل کیک آن را به زیبایی با خمیر فوندانت تزیین کنید. مدل تزیین کیک

اگر شما تمایل دارید که برای تزیین کیک از خمیر فوندانت خانگی استفاده کنید می توانید برای تهیه خمیر فوندانت از طرز تهیه خمیر فوندانت نوشته شده در مجله اینترنتی آرگا استفاده نمایید در تضاویر زیر مراحل تزیین کیک با خمیر فوندانت را به شکل تصویری ملاحظه می کنید.

تزیین کیک با خمیر فوندانت

مدل های تزیین کیک

در این بخش مدل های شیک و فانتزی تزیین کیک تولد با خمیر فوندانت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها تزیین زیبایی را برای کیک انجام دهید.

حتما بخوانید:  تزیین کیک سالگرد ازدواج با روش های رمانتیک و جالب

مدل تزیین کیک شیک تزیین کیک با طرح قلب مدل تزیین کیک با خمیر فوندانت مدل های شیک تزیین کیک مدل های تزیین کیک تزیین کیک با خمیر فوندانت

تزیین کیک عروسی  با خمیر فوندانت

در همه سفره های عقد و مجالس عروسی از کیک استفاده می کنند. شما میتوانید کیک های نامزدی و عروسی را به کمک خمیر فوندانت به زیبایی تزیین کنید.

مدل های شیمک و فانتزی تزیین کیکمدل تزیین کیک

در ادامه این بخش مدل هایی از تزیینات کیک با خمیر فوندانت را برای مجالس نامزدی و عروسی مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از تماشای این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل تزیین کیک عروسی مدل های تزیین کیک عروسی و نامزدی   تزیین کیک

تزیین کیک عروسی با طرح ستاره

Decorate a cake with fondant icing paste (3)

تزیین کیک با خمیر فوندانت برای کودکان

تزیین کیک خانگی نشان دهنده استعداد و مهارت کدبانوی خانه است. اگر شما برای تولد فرزندتان کیک خانگی تهیه کرده اید می توانید این نوع کیک ها را با کمک خمیر فوندانت به زیبایی تزیین کنید.

تزیین کیک زیبا و ساده

مدل تزیین کیک شیک و مدرن

بهتر است که برای تزیین کیک تولد کودکان از طرح های عروسکی و تصاویر حیوانات و مناظر استفاده کنید. اگر شما برای اولین بار است که می خواهید تزیین کیک را در منزل انجام دهید بهتر است که از طرح های ساده استفاده کنید. با تمرین زیاد می توانید تزیینات شیک و خلاقانه ای را برای انواع کیک ها انجام دهید. تصاویر ادامه مطلب می توانند راهنمای خوبی برای تزیین کیک شما در منزل باشند.

مدل های تزیین کیک شیک مدل تزیین کیک تزیین زیبا کیک برای کودکان تزیین زیبا و خلاقانه کیک با خمیر فوندانت تزیین کیک با خمیر فوندانت برای کودکان

در این بخش مدل های شیک و خلاقانه تزیین کیک با خمیر فوندانت را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها بهترین ایده برای تزیین کیک شما باشند. در صورت تمایل برای مشاهده انواع تزیین کیک کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.