در این مطلب گالری تاویر انواع مدل دامن مجلسی، مدل دامن مجلسی کوتاه و مدل دامن مجلسی دخترانه در طرح ها و رنگ های زیبا را برای شما جمع آوری کرده ایم. امیدوارم این مدل ها برای شما جذاب باشند. و تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

یکی از انوع پوشش های زنانه و دخترانه که اغلب از کمر تا زانو و یا بالاتر از آن و گاهی اوقات تا مچ پا را می پوشاند دامن می باشد. برخی از دختران شیک پوش ترجیح می دهند در مراسم و مهمانی ها از دامن استفاده کنند در این مطلب گالری تصاویر مدل دامن مجلسی را برای شما آورده ایم.

دامن های مجلسی بر اساس قد و اندازه به چند گونه تقسیم بندی می شوند که عبارتند از: دامن های بسیار بلند یا بسیار کوتاه و مدل های آن نیز چین دار، کلوش، راسته می باشند. در این مطلب گالری تصاویر مدل دامن مجلسی در طرح های و رنگ های متفاوت و جذاب را جمع آوری کرده ایم.

مدل دامن مجلسی سفید

مدل دامن مجلسی

تنوع پارچه های دامنی بسیار زیاد می باشد. دامن ها می توانند از جنس پنبه، کتان یا حریر باشند. اغلب دختران و زنان شیک پوش دامن را با کت مجلسی و یا بلوز مجلسی خود هماهنگ می کنند و این باعث جذابیت بیشتر آن ها می گردد.

مدل دامن مجلسی کوتاه

برخی دختران ترجیح می دهند دامن کوتاه برای خود انتخاب نمایند البته لازم به ذکر است که در انتخاب دامن باید نکات زیادی را از جمله پارچه آن و اندام خود رعایت کنید. سعی کنید دامنی متناسب با اندام خود انتخاب نمایید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.

حتما بخوانید:  مدل دامن لی بلند و کوتاه بسیار شیک دخترانه و زنانه

مدل دامن مجلسی کوتاه مدل دامن مجلسی لیمدل دامن مجلسی کوتاه زنانه مدل دامن مجلسی بسیار زیبا مدل دامن مجلسی آبیمدل دامن مجلسی و بلوزمدل دامن مجلسی چهارخونه مدل دامن مجلسی چرم مدل دامن مجلسی کلوش

مدل دامن مجلسی دخترانه

در این بخش گالری تصاویر مدل دامن مجلسی دخترانه در طرح ها و رنگ های متنوع و در اندازه های متفاوت را برای دخترخانم های سخت پسند جمع آوری کرده ایم. امیدوارم این مدل ها برای شما جذاب باشند.

مدل دامن مجلسی مدل دامن مجلسی مدل دامن مجلسی بلند مدل دامن مجلسی سبز مدل دامن مجلسی صورتی مدل دامن مجلسی طوسی مدل دامن مجلسی مخمل مدل دامن مجلسی گیپور مدل دامن مجلسی گیپور سفید مدل دامن مجلسی مشکی مدل دامن مجلسی ساده مدل دامن مجلسی شیک مدل دامن مجلسی بنفش مدل دامن مجلسی کمربنددار

این مدل دامن بلند بسیار زیبا و شیک را می توان با انوع بلوز مجلسی ست کرد.

مدل دامن مجلسی گیپور زنانه

دامن های گیپور که دارای پارچه ای شیک و جذاب با طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا می باشند را می توانید با انواع مدل های کت بپوشید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.

گالری مدل دامن مجلسی مدل دامن مجلس بلند

امیدوارم مدل دامن های جدید و مدرن در طرح ها و رنگ های جذاب و شیک جمع آوری شده در این مطلب برای شما جذاب بوده باشند و با استفاده از این مدل ها بتوانید مدل دامن مجلسی زیبایی برای خود انتخاب نمایید. در صورت تمایل مشاهده مدل کت و دامن مجلسی کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.