در این مطلب برای شما گالری تصاویر مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، مدل مو برای صورت کشیده زنانه و دخترانه را جمع آوری نمودیم و نکاتی در مورد مدل موهای مناسب برای صورت کشیده آوردیم. امیدوارم این مدل موها برای شما جذاب و زیبا باشند.

یکی از انواع شکل صورت های جذاب صورت کشیده و لاغر می باشد. البته شما باید بدانید چه مدل مویی به صورتتان می آید تا کاملا شیک و جذاب به نظر برسید. در این مطلب برای شما گالری تصاویر مدل مو برای صورت کشیده را برای شما آورده ایم امیدوارم این مدل موهای زنانه برای شما جذاب باشند.

مدل مو برای صورت کشیده و لاغر به تناسب طول و میزان لاغری صورت شما بستگی دارد. بهترین سبک برای این مدل صورت ها مدل مویی است که با برش طول به عرض صورت اضافه شود. در انتخاب مدل مو برای صورت خود باید نکات بسیار مهمی را رعایت کنید تا جذاب و زیبا به نظر برسید در ادامه نکات مرتبط با مدل مو برای صورت کشیده را با هم مطالعه می کنیم.

مدل مو برای صورت کشیده جذاب

مدل مو برای صورت کشیده

مدل مو برای صورت لاغر با مدل مو برای صورت گرد متفاوت می باشد. اغلب آرایشگران می دانند چه مدل مویی به چه صورتی می آید البته اگر شما نیز نکاتی در مورد این مدل صورت بدانید و در مدل موی خود اظهار نظر کنید باعث می شود زیباترو جذاب تر به نظر برسید. مدل مو مناسب برای صورت کشیده اغلب مدل مویی است که از گوش کمی پایین تر یا کمی پایین تر از چانه کوتاه شود. زیرا این مدل موها باعث می شود کشیدگی صورت کمتر شود.

حتما بخوانید:  مدل موی بسته ساده زنانه و دخترانه جدید و زیبا

مدل مو برای صورت کشیده زنانه

در این بخش زیباترین و جذاب ترین مدل موی زنانه برای صورت کشیده و لاغر را برای شما آورده ایم. امیدواریم این مدل موها برای شما جذاب باشند. اگر دارای صورت کشیده هستید بهتر است با انتخاب مدل موی مناسب عرض صورت خود را بیشتر کنید.

مدل مو برای صورت کشیده مدل مو برای صورت کشیده و لاغر مدل مو برای صورت کشیده بلوند مدل موی برای صورت کشیده چتری مدل مو برای صورت کشیده جدید مدل مو برای صورت کشیده چتری کج مدل مو برای صورت کشیده مدرن مدل مو برای صورت کشیده زیبا مدل مو برای صورت کشیده بازیگران مدل مو برای صورت کشیده کوتاه زنانه مدل مو برای صورت کشیده بسیار زیبا مدل موهای صورت کشیده مدل مو برای صورت های کشیده مدل موی صورت کشیده

مدل مو برای صورت کشیده دخترانه

در این بخش نیز زیباترین مدل موها برای صورت های کشیده و لاغر دخترانه را جمع آوری نموده ایم. دقت داشته باشید موی لخت برای صورت کشیده مناسب نیست چون باعث می شود لاغری و بی حالی این صورت ها بیشتر دیده شود.

مدل مو برای صورت کشیده جدید و مدرن مدل مو برای صورت کشیده مواج مدل مو برای صورت کشیده فر مدل مو برای صورت کشیده کوتاهمدل مو برای صورت کشیده دخترانه مدل مو برای صورت کشیده و لاغر دخترانه مدل مو برای صورت کشیده دخترانه و زیبا

همانطور که در بالا گفته شد برای انتخاب مدل مو باید نکات زیادی در نظر گرفته شود. دراین مطلب نکات مهم در مورد مدل مو مناسب برای صورت کشیده و لاغر گفته شد. امیدوارم با استفاده از این مدل ها بتوانید مدل موی زیبا برای خود انتخاب کنید. برای مشاهده بیشتر مدل مو کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.