دسته ها
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

ترکیب رنگ موی کنفی با فرمول های مختلف + عکس

  • ندا خوشرو
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
  • ۰

رنگ موی کنفی یکی از رنگ هایی است که طرفداران خاص خودش را دارد اگر شما ترجیح می دهید که مو های خود را رنگ کنفی بزنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با 4 فرمول مختلف ترکیب رنگ مو کنفی آشنا سازیم.

اگر شما به دنبال رنگ موی خاص و منحصر به فردی هستید رنگ موی کنفی می تواند برترین انتخاب برای شما عزیزان باشد. در این بخش ترکیب رنگ موهای کنفی را با 4 فرمول مختلف در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

قبل از انتخاب رنگ مو حتما سن خود را در نظر بگیرید رنگ های زرق و برق دار روشن برای خانم های سن بالا نمی تواند انتخاب خوبی باشد. رنگ موی جدیدی را که انتخاب می کنید باید به رنگ پوست شما بیاید و شما با آن احساس راحتی و جذابیت داشته باشید. رنگ موی کنفی یکی از رنگ های مورد علاقه برخی از خانم ها است که در این مطلب 4 ترکیب مختلف از این رنگ مو را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

رنگ موی کنفی

4 فرمول مختلف رنگ موی کنفی

برای رنگ مو کنفی می توانید مانند رنگ موی فندقی و رنگ موی شکلاتی از انواع ترکیب های رنگ مو استفاده کنید. قبل از زدن رنگ کنفی به مو های خود مطمئن شوید که این رنگ مو به رنگ پوست و چهره شما می آید.
رنگ موی کنفی شیک

رنگ موی کنفی کاراملی با هاله شکلاتی

ترکیب رنگ مو های C10 و N10 و 8/31
اکسیدان نمره یک ( مقدار اکسیدان باید دو برابر رنگ باشد)
پایه 10 + واریاسیون نقره ای : 5 سانت
همه مو ها را به صورت یکدست با این ترکیب رنگ مو ها رنگ بزنید و بعد از این که کل مو هایتان یکدست شد یک لایه از جلوی مو های خود را جدا کنید و با رنگ W6 قسمت جدا شده را رنگ بزنید. مدت زمان انتظار برای هاله رنگ 10 دقیقه است.

ترکیب رنگ موی کنفی کارملی

رنگ موی کنفی کاراملی سرد با هایلایت استخوانی

رنگ موی بلوند خاکستری روشن : 70 میل
رنگ موی بلوند پلاتینه : 20 میل
واریاسیون نقره ای : 15 میل
واریاسیون دودی : 5 میل
اکسیدان شماره 1 : 2 برابر رنگ
پایه 10 مطلوب
هایلایت استخوانی
هایلایت طبیعی بسیار روشن 12
واریاسیون 000
اکسیدان شماره 1 : 3 برابر رنگ
پایه 10 مطلوب

برای پایه 10 مطلوب با کمترین آسیب به مو ها باید همانند روش زیر اقدام کنید.

ابتدا 2 پیمانه پودر دکلره را با 120  میل اکسیدان 12 درصد ترکیب کنید و بر روی مو های خود بزنید و بعد از 12 دقیقه مو ها را با کمک نرم کننده بشویید و کاملا خشک کنید توجه داشته باشید که مو های شما نباید نم داشته باشند. مجددا 2 پیمانه پودر دکلره را با 150 میل اکسیدان 9 درصد و یک قاشق سوپ خوری ماسک مو مخلوط کنید و بر روی مو های خود بزنید سپس مو هایتان را بعد از 15 دقیقه مکث با نرم کننده بشویید و به خوبی خشک کنید سپس 2 پیمانه پودر دکلره را با 150 میل از اکسیدان نمره 1 مخلوط کنید و بعد از 15 دقیقه مکث موهای خود را به همان روشی که گفته شد بشویید. اگر می خواهید مو های شما بدون قرمزی باشد قبل از زدن رنگ اصلی حتما مو هایتان را رنگساژ کنید و بعد رنگ اصلی را بر روی مو های خود بزنید.

روش رنگساژ کردن مو ها قبل از زدن رنگ موی اصلی

اکسیدان نمره یک را به اندازه 120 میل با واریاسیون آبی به اندازه 4 میل ترکیب کنید و بر روی مو های خود بزنید و مو هایتان را ماساژ بدهید و سپس مو هایتان را بشویید اگر نتیجه دلخواه را نگرفتید دوباره رنگساژ کردن را بر روی مو های خود تکرار کنید و بعد طبق ترکیبی که گفته شد رنگ موی اصلی را بر روی مو های خود بزنید.

ترکیب رنگ موی کنفی کارملی با هایلایت استخوانی

ترکیب رنگ موی کنفی

برای ترکیب رنگ موهای کنفی می توانید از دو فرمول زیر استفاده کنید.

فرمول شماره یک

رنگ موی C7 + بژ 7 + اکسیدان 6 درصد + پایه 9

فرمول شماره دو

بلوند زیتونی پلاتینه
بلوند طلایی خیلی خیلی روشن به اندازه مساوی با پلاتینه
واریاسیون 000 : 2 سانت
اکسیدان نمره یک یا 6 درصد
پایه9

دو فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی

انواع مدل های رنگ موی کنفی

قبل از انتخاب رنگ مو  رنگ پوست و رنگ چشم و رنگ موی طبیعی خود را در نظر بگیرید و رنگ مویی را انتخاب کنید که متناسب با رنگ اجزای چهره و رنگ موی شما است. رنگ موی انتخابی شما باید مکمل رنگ پوستتان باشد و بهتر است رنگ مو های خود را دو یا سه درجه از رنگ موی طبیعی خود روشن و یا تیره کنید.

4 فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی مدل های رنگ موی کنفی به همراه فرمول های ترکیبی آن

رنگ مو کنفی مانند رنگ موی زیتونی مدل های متفاوتی دارد که در ادامه این مطلب چند مدل از این رنگ موی زیبا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

انواع مدل های متنوع رنگ مو کنفی 4 فرمول رنگ موی کنفی    فرمول های ترکیبی رنگ موی کنفی

در این مطلب 4 فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی را به همراه مدل های رنگ مو کنفی در اختیار شما دوستان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم با مشاهده این فرمول ها و مدل های رنگ مو بتوانید مناسب ترین رنگ موی مورد نظر کنفی خود را انتخاب کنید. برای مشاهده انواع ترکیب های رنگ موی شرابی و رنگ موی مسی و … به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.