دسته ها
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
سحر خیز

مدل های کاردستی با نمد جدید با طرح های جالب و متفاوت

  • یلدا محمدی
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
  • ۰

ایده های زیبا و خلاقانه برای ساخت کاردستی با نمد برای سنین مختلف را در این مطلب ارائه می دهیم و شما را با جدیدترین و متنوع ترین مدل های کاردستی و عروسک های زیبای نمدی آشنا می کنیم.

ساخت کاردستی با نمد یکی از سرگرمی های جالب و متنوع است که به دلیل استفاده راحت از نمد و همچنین تنوع بالای کارهای نمدی، طرفدارهای زیادی دارد. بدین منظور در این مقاله سعی نموده ایم به گردآوری جدیدترین و زیباترین طرح های کاردستی های نمدی بپردازیم تا از این طریق شما را با ایده های جدید و متنوع در جهت ساخت اینگونه کاردستی ها آشنا نماییم. تا پایان با این مجموعه عکس ها و مدل های متنوع و زیبا همراه ما باشید.

مجموعه عکس های کاردستی با نمد رنگی و انواع عروسک نمدی :

برای ساخت کاردستی با نمد بهتر است از رنگ های مختلف و هماهنگ استفاده کنید و با به کارگیری ایده های خلاقانه و زیبا کاردستی های متنوع و جالبی تهیه نمایید. مهم ترین کاربرد نمد، ساخت و دوخت انواع عروسک های نمدی است که اغلب به عنوان کاردستی برای کودکان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای ساخت عروسک نمدی اغلب از الگو استفاده می شود که می توانید این الگوها را خود نیز تهیه نمایید. بعد از انتقال الگو روی نمد طرح را برش زده و شروع به دوخت نمایید. در ادامه چند نمونه زیبای عروسک نمدی را که با این روش تهیه شده اند مشاهده می فرمایید.

کاردستی با نمدکاردستی حیوانات نمدیکاردستی عروسک با نمدکاردستی جدید با نمدعروسک با نمدکاردستی خلاقانه با نمد

وسایل تزیینی مختلف و زیبایی را می توان با نمد برای تزیین اتاق کودک تهیه نمود که هر یک زیبایی و جذابیت خاصی دارند و می توانند زینت بخش فضای اتاق کودک شما باشند. در ادامه مدل های زیبا و جالب انواع وسایل تزیینی زیبا و متنوع با نمد را مشاهده می فرمایید که هر یک از این مدل ها می توانند الگوی جالبی برای کارهای هنری و ساخت کاردستی با پارچه و نمد باشند.

کاردستی کودکان با نمدکاردستی نمدیCrafts with felt (11)کاردستی کیف نمدیکاردستی نمدی جدیدمدل کاردستی

یکی از جذاب ترین مدل های کاردستی با نمد که می توان برای کودکان تهیه نمود، ساخت انواع عروسک انگشتی است که با طرح ها و مدل های مختلفی تهیه می گردد. این مدل عروسک ها تنوع بالایی دارند و شما به راحتی می توانید طرح دلخواه را روی آن پیاده نمایید و این مدل عروسک ها را به عنوان کاردستی کودکانه مورد استفاده قرار دهید. تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید مربوط به جدیدترین نمونه های عروسک انگشتی با نمد است که با الگوبرداری از این طرح های زیبا می توانید متنوع ترین عروسک ها را تهیه نمایید.

کاردستی خلاقانه نمدیساخت کاردستیکاردستیکاردستی با نمدکاردستی جدید با نمدکاردستی با نمدکاردستی کودکان با نمدساخت کاردستی نمدیکاردستی کودکانه با نمد

جدیدترین مدل های کاردستی با نمد برای کودکان را ملاحظه نمودید، امیدواریم با الگوبرداری از این طرح ها و مدل های زیبا جذاب ترین کاردستی ها را تهیه نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر آموزش ها و مدل های جدید و متنوع انواع کاردستی ها دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.