در این مطلب برای شما گالری تصاویر جدیدترین مدل های کت و دامن گیپور در طرح ها و رنگ های فوق العاده زیبا و شیک را جمع آوری کرده ایم. امیدوارم این مدل ها برای شما جذاب باشند و با استفاده از آن ها بتوانید کت و دامن مجلسی زیبا برای خود انتخاب نماییید.

برخی از افراد ترجیح می دهند کت و دامن را به عنوان لباس مجلسی انتخاب کنند در انتخاب کت و دامن برای مجلس باید نکات بسیاری را رعایت نمود. در این مطلب برای شما گالری تصاویر مدل کت و دامن گیپور در طرح ها و رنگ های متنوع و جذاب را جمع آوری نموده ایم. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

گیپور یکی از انواع پارچه های بسیار شیک و زیبا با طرح ها و رنگ های متفاوت و جذاب می باشد. کت و دامن دوخته شده با این پارچه زیبایی و جلوه خاصی دارد در این مطلب گالری تصاویر مدل کت و دامن گیپور را برای شما جمع آوری نموده ایم. امیدوارم با استفاده از این مدل ها بتوانید مدل کت و دامن زیبا برای خود انتخاب نمایید.

کت و دامن گیپور

یکی از انواع مدل های لباس مجلسی گیپور مدل کت و دامن گیپور می باشد. کت و دامن گیپور را می توان به صورتی انتخاب نمود که هر دو هم رنگ بوده یا دارای رنگ های متضاد باشند. سعی کنید کت و دامنی را انتخاب کنید که متناسب با سایز و اندام شما باشد تا زیبایی تان چند برابر گردد. در ادامه عکس مدل کت و دامن گیپور در طرح ها و رنگ های متنوع و جذاب را با هم مشاهده خواهیم کرد.

کت و دامن دخترانه گیپورکت و دامن زنانه گیپور سفید

کت و دامن گیپور مجلسی جدید

در این بخش گالری تصاویر زیباترین و جدیدترین مدل های کت و دامن گیپور زنانه و دخترانه را جمع آوری نموده ایم. امروزه گیپور در طراحی و دوخت و دوز لباس ها کاربرد بسیاری دارد از آن جا که پارچه ای بسیار زیبا با طرح ها و رنگ های متفاوت می باشد. مدل مانتو گیپور مجلسی نیز امروزه طرفداران بسیاری دارد.

کت و دامن گیپور کت و دامن گیپور آبی کت و دامن گیپور مشکی کت و دامن گیپور بلند

کت و دامن های بلند نیز اغلب متناسب افراد قد بلند با اندام متناسب یا لاغر می باشند. انتخاب شینیونی مدرن و کفش های مجلسی زیبا باعث می شود جذابیت شما در مجالس چند برابر گردد.

کت و دامن گیپور طوسی کت و دامن گیپور زنانه کت و دامن گیپور سفید

کت و دامن های کوتاه اغلب مورد پسند دختر خانم ها می باشد و این مدل کت و دامن دخترانه به هر اندام و سایزی می آید.

کت و دامن گیپور مشکی زنانه کت و دامن گیپور بسیار زیبا کت و دامن گیپور جدید کت و دامن صورتی گیپور کت و دامن گیپور زرد کت و دامن گیپور زیبا زنانه کت و دامن کوتاه زنانه کت و دامن گپور بنفش

کت و دامن کارشده با گیپور

یکی از پارچه های بسیار زیبا که گاهی ممکن است برای تزیین لباس مجلسی مورد استفاده قرار گیرد گیپور می باشد در این بخش زیباترین مدل های کت و دامن مجلسی که همراه با گیپور تزیین شده است را برای شما آورده ایم.

کت و دامن گیپور جذابکت و دامن گیپور جذابکت و دامن گیپور مدرن

امیدوارم زیباترین و جدیدترین مدل های کت ودامن گیپور در طرح ها و رنگ های متنوع و جذاب جمع آوری شده در این مطلب برای شما جذاب بوده باشند و با استفاده از این مدل ها بتوانید مدل کت و دامن مجلسی زیبا برای خود انتخاب نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.