آموزش کامل و مرحله به مرحله ساخت ملیله کاغذی را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین مدل ها و طرح های ملیله کاغذی زیبا جدید آشنا می شوید که در ساخت وسایل تزیینی و انواع تابلو ها می توانید از این آموزش استفاده نمایید.

ساخت ملیله کاغذی کاربرد های زیادی دارد و با یادگیری آن می توانید انواع کاردستی ها و وسایل دکوری و تزیینی را تهیه نمایید. در این مطلب قصد داریم ضمن آموزش ملیله کاغذی به معرفی جدیدترین طرح ها و مدل ها بپردازیم تا با الگوبرداری از آنها بتوانید زیباترین کاردستی ها و وسایل تزیینی را تهیه نموده و مور داستفاده قرار دهید. تا پایان با این آموزش زیبا و جالب همراه ما باشید.

ساخت ملیله کاغذی با ایده های جدید و زیبا :

ملیله کاغذی هنری زیبا و جالب است که همانطور که گفتم کابردهای زیادی دارد، اولین اقدام برای ساخت ملیله کاغذی با منبت با کاغذ تهیه وسایل مورد نیاز است که بعد از فراهم آوردن آنها می توانید اقدام به تهیه ملیله کاغذی نمایید. توجه داشته باشید که از ملیله کاغذی به عنوان کاردستی با مقوا و کاغذ نیز می توانید استفاده نمایید. وسایل مورد نیاز برای این کار مقوا فابریانو یا اشتنباخ در رنگ های دلخواه به همراه چسب، قیچی، خط کش و دیگر ابزار است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می شوید.

ساخت ملیله کاغذی

برای شروع مقوا را روی سطحی صاف قرار داده و آن را با کمک خطکش و به عرض نیم سانتی متر برش بزنید. طول مقوا ها به طرح انتخابی شما بستگی دارد. برای طرح های کوچک از طول کمتر استفاده می کنیم. تمامی مقواها را به اینصورت برش زده و دسته بندی کنید تا کار شما سریع تر و بهتر پیش رود.

حتما بخوانید:  کاردستی پیش دبستانی با ایده های راحت و زیبا

منبت کاغذیساخت منبت کاغذیکاردستی ملیله کاغذی

در این مرحله از ساخت ملیله کاغذی با هنر دستان خود، مقواهای برش خورده را بپیچید و طرح های دلخواه را ایجاد نمایید. اینکار نیاز به تمرین و کسب مهارت دارد تا بتوانید طرح دلخواه را به وجود آورید. علاوه بر انگشتان می توانید از خطکش، شانه سر و ابزاری هایی که بدین منظور تهیه شده اند و عکس آنها را در تصاویر زیر می بینید استفاده کنید و طرح مناسب را به وجود آورید.

ملیله کاغذیآموزش ملیله کاغذیمنبت کاغذیساخت منبت کاغذیملیله کاغذی جدیدمنبت با کاغذساخت ملیله کاغذی با دستملیله کاغذیآموزش جدید ملیله کاغذی

تصاویر زیر می توانند ایده جالبی برای پیچیدن ملیله کاغذی شما باشند. طرح های زیر را با کمی دقت با مقواهای برش زده ایجاد کنید و سپس انتها آنها را چسب بزنید تا کار شما مقاوم تر شود.

آموزش ملیله کاغذیمدل های ملیله کاغذیکاردستی ملیله کاغذیمدل ملیله کاغذی

با چگونگی ساخت ملیله کاغذی به طور کامل آشنا شدید، با استفاده از آموزش ارائه شده می توانید وسایل تزیینی مختلف و همچنین دکوری های زیبا و انواع کاردستی با کاغذ را با این روش تهیه نمایید. نمونه های ملیله کاغذی جدید که در ادامه ارائه می دهیم می توانند ایده و الگوی جالبی برای ساخت انواع تابلو با ملیله کاغذی باشند.

ساخت کملیله کاغذیآموزش ملیله و منبت با کاغذساخت ملیله و منبت با کاغذمنبت با کاغذمدل جدید ملیله کاغذیآموزش ملیله کاغذی جدید

امیدواریم با استفاده از آموزش ساخت ملیله کاغذی به خلق وسایل تزیینی جدید و متفاوت بپردازید و از این آموزش زیبا نهایت استفاده را ببرید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر آموزش ها و مدل های ارائه شده دیدن فرمایید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.