دسته ها
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

آموزش سایه زدن چشم به صورت مرحله به مرحله

  • ندا خوشرو
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
  • ۰

چشم ها نقاط اصلی چهره هر فرد هستند. انتخاب رنگ سایه بستگی به حالت چشم و رنگ چشم های شما دارد. در این بخش از آرایش و زیبایی آموزش سایه زدن چشم را به صورت مرحله به مرحله و تصویری در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

با رنگ های متفاوت سایه می توانید مدل های متفاوتی از سایه چشم را بر روی پلک چشم خود ایجاد کنید. با انتخاب یک مدل سایه چشم مدرن و مناسب می توانید جذابیت چشم های خود را چند برابر کنید. در ادامه مطلب آموزش سایه زدن چشم را مشاهده خواهید کرد.

برخی از خانم های جوان مهارتی برای کشیدن خط چشم و زدن سایه چشم ندارند. اگر شما ترجیح می دهید که برای رفتن به مهمانی ها آرایش چشم هایتان را خودتان انجام دهید می توانید با الهام گرفتن از این مطلب آموزش سایه زدن چشم میکاپ چشم ها یتان را به آسانی انجام دهید.

آموزش سایه زدن چشم

آموزش سایه زدن چشم

رنگ های سایه و مدل سایه چشم جدید در بزرگی و کوچکی چشمان شما تاثیر گذار هستند. رنگ های روشن سایه چشم باعث می شوند تا چشم های شما درشت تر به نظر برسند و رنگ های تیره چشم های شما را کوچک تر نشان می دهند.

آموزش کشیدن سایه چشم
برای کشیدن سایه چشم ابتدا روشن ترین رنگ سایه را انتخاب کنید سپس سایه روشن را بر روی همه پلک بالایی چشم خود بکشید ( از خط مژه تا زیر ابرو ) سایه روشن رنگ پایه آرایش چشم های شما است. سایه پایه باعث دوام رنگ سایه چشم شما می شود و از افتادن خط بر روی آرایش چشم شما جلو گیری می کند. بعد از اینکه سایه روشن را بر روی پلک چشم هایتان زدید رنگی متوسط را انتخاب کنید و پایین ابرو های خود با رنگ سایه متوسط سایه بزنید سپس رنگ متوسط سایه را بر روی رنگ پایه سایه چشم پخش کنید می توانید با یک رنگ تیره از سایه چشم میکاپ چشم هایتان را جذاب تر کنید. رنگ تیره سایه چشم را در امتداد خط مژه بالای چشم و گوشه خارجی چشم هایتان بکشید سپس این رنگ تیره را از وسط پلک پایین به سمت ناحیه خارج از چشم بکشید تا با سایه ای که بر روی پلک بالا زده اید یک حالت مثلثی شکل در ناحیه گوشه چشم شما بوجود آورد این مدل سایه چشم باعث می شود تا چشم و خط ابرو هایتان برجسته تر به نظر برسند. سایه تیره را به خوبی بر روی پلک خود پخش کنید تا چشم های شما جذاب تر به نظر برسند.

سایه زدن چشم به صورت مرحله به مرحله

در هنگام زدن سایه چشم باید چشم های خود را باز نگه دارید و سرتان را به عقب متمایل کنید. خانم های مسن می توانند برای زدن سایه چشم خود از سایه های هفت رنگ استفاده کنند.
اگر پلک های شما پف دارد بهتر است که از رنگ های تیره و مات برای زدن سایه چشم خود استفاده کنید.

مراحل تصویری کشیدن سایه چشم با کشیدن یک مدل سایه چشم می توانید چشم های خود را بزرگتر و کوچکتر جلوه دهید اگر چشم های شما با فاصله زیاد از یکدیگر هستند می توانید با زدن مدل سایه مناسبی این فاصله را کم تر کنید و اگر چشم های نزدیک به هم دارید می توانید با انتخاب سایه چشم مناسب فاصله چشم های خود را بیشتر کنید. آموزش سایه زدن چشم را در این بخش از آرایش صورت مشاهده کردید که امیدواریم این مطلب آموزشی شما را در کسب مهارت زدن سایه چشم به خوبی راهنمایی کند. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.