نحوه ساخت کاردستی با کاغذ و ایده های خلاقانه و زیبا برای ساخت ملیله کاغذی با انواع کاغذ های رنگی و معمولی به همراه مدل های جدید و زیبای انواع کاردستی کاغذی و مقوایی که به راحتی انجام میگیرد و برای کارهای تزیینی میتوانید از آنها استفاده کنید.

آموزش ساخت کاردستی با کاغذ و ایده هایی نو و تازه برای ساخت انواع کاردستی زیبا و شیک با کاغذ معمولی و کاغذ رنگی های مختلف که به علت در دسترس بودن به راحتی انجام می شود و با کمی خلاقیت و ابتکار میتوانید زیباترین کاردستی ها را با کاغذ تهیه کنید. در ادامه مطلب علاوه بر آموزش کامل، مدل های جدید این نوع کاردستی را مشاهده کنبد.

نحوه ساخت کاردستی با کاغذ جدید و زیبا:

آموزش ساخت کاردستی با کاغذ که امروز در نظر داریم ارائه بدیم نوع خاصی از کاردستی است که به ملیله کاغذی با منبت با کاغذ معرف شده است. برای ساخت این کاردستی جذاب و جالب میتوانید از کاغذهای معمولی، انواع کاغذ رنگی و حتی مقواهای نازک استفاده کنید. برای شروع ساخت کاردستی، کاغذ را به صورت چند رشته باریک برش بزنید، عرض آن حدود نیم سانتی متر باشد و طول بستگی به طرح انتخابی دارد. فقط توجه کنید که عرض همه کاغذهایی که برش میزنید یک اندازه باشد. بعد از آماده شدن کاغذها، آنها را مطابق تصاویر زیر با دست حالت دهید و قسمت ابتدا و انتهای آن را چسب بزنید تا مقاومت کار شما بیشتر شود.

ملیله کاغذی

ساخت کاردستی

کاردستی باکاغذرنگی

ملیله کاغذی جدید

کاردستی باکاغذرنگی

بعد از ایجاد طرح های مشخص شده آنها را به ضورت دلخواه بر روی تکه ای مقوا بچسبانید و طرح دلخواه را که کاملا سلیقه ایی است تهیه کنید.

ملیله کاغذی

برای ساخت این نوع کاردستی با کاغذ برای فرم دادن کاغذها میتوان ابزاری مشابه تصویر زیر تهیه کرد که انجام کار با آن راحت تر از انگشتان دست است.

ملیله کاغذی

کاردستی با مقوا

در ادامه چندین مدل کاغذ فرم داده شده را مشاهده میکنید که در کاردستی های مختلف از آنها استفاده می شود.

کاردستی

کاردستی با مقوا

با استفاده از این روش میتوانید تابلوهای تزیینی مختلف و زیبایی تهیه کنید. مدل های زیر ایده های خوبی برای ساخت کاردستی های جدید با این روش است.

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

کاردستی با کاغذ

کاردستی باکاغذرنگی

کاردستی باکاغذرنگی

کاردستی با مقوا

امیدواریم از آموزش ساخت کاردستی با کاغذ امروز لذت برده باشید و از این آموزش جدید و زیبا نهایت استفاده را ببرید. برای مشاهده مطالب آموزشی بیشتر در این زمینه سری به بخش هنر در خانه بزنید. موفق باشید.

یک دیدگاه

 1. محیا

  تیر ۱۷, ۱۳۹۵ در ۵:۱۵ ق.ظ

  ۱۰۰
  excelen
  من تو ابرا دونبال گل های پیچک می گشتم

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.