یکی از مسائل مورد توجه والدین, تزیین اتاق کودک است. اتاق کودک باید محیطی امن و شادی آور و جذاب برای کودک باشد. استفاده از مدل استیکر اتاق کودک یکی از بهترین روش های تزیین اتاق کودک دختر و پسر به شمار می رود.

امروزه برای تزیین اتاق کودکان و فضای مهد کودک ها از استیکرها استفاده می کنند. استیکرها علاوه بر جذابیت برای کودک, موجب فعال شدن تخیلات آن ها می شوند. استیکرها در طرح ها و مدل های مختلفی برای کودکان دختر و پسر وجود دارند. در این مطلب با طرح های جدید مدل استیکر اتاق کودک آشنا می شویم.

طرح های جدید مدل استیکر اتاق کودک

با توجه به ذوق و علاقه ی کودک, می توان از مدل های مختلف استیکر کودکانه استفاده نمود. کودکان دختر و پسر به شخصیت های مختلف کارتونی علاقه بسیاری دارند. استفاده از استیکرهای ساخته شده از شخصیت های کارتونی برای تزیین اتاق کودک, موجب شادی و لذت کودک شده و قدرت خلاقیت و نوآوری را در او افزایش می دهد. در ادامه با انواع جدیدترین مدل های استیکر اتاق کودک دختر و پسر آشنا می شویم.

زیباترین مدل استیکر اتاق کودک دختر

با توجه به روحیات کودکان دختر, استفاده از استیکرهای مناسب برای اتاق آن ها اهمیت ویژه ایی دارد. استفاده از استیکرهای برخی از شخصیت های داستان های کودکانه و شخصیت فیلم های کودک دختر گزینه ی خوبی برای تزیین اتاق کودک دختر می باشد. تصاویر زیر جدیدترین مدل استیکر های اتاق کودک دختر را نشان می دهد.

استیکر باران برای اتاق کودک

استیکرهای مخصوص دختران

استیکرهای مخصوص پسران

مدل استیکر اتاق کودک

مدل استیکر اتاق کودک

مدل استیکر اتاق کودک

مدل استیکر اتاق کودک

استیکرهای مناسب نوزادان

مدل های استیکر اتاق کودک پسر

با توجه به روحیات هیجانی پسران, استفاده از استیکرهای هیجانی و مورد علاقه آن ها در اتاق خواب کودک پسر مناسب است. همچنین استفاده از استیکرهایی با رنگ های مورد علاقه پسران مانند قرمز و آبی و … علاوه بر جذابیت برای آن ها, موجب تخلیه انرژی کودک پسر می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین استیکرهای پسرانه را نشان می دهد.

استیکرهای زیبا برای اتاق کودک

استیکرهای آموزنده کودکان

مدل استیکر اتاق کودک

مدل استیکرهای زیبا و متنوع

استیکرهای حیوانات جنگل

مدل استیکر اتاق کودک

مدل استیکر اتاق کودک

استیکر شخصیت های کارتونی

مدل استیکرهای سه بعدی

یکی از جدیدترین مدل استیکر اتاق کودک, استیکرهای سه بعدی می باشند. این استیکرها در عین جذابیت, باعث می شوند کودک بیشتر با آن ها ارتباط برقرار کند. استفاده از این استیکرها در اتاق کودک, باعث زیبایی بیشتر اتاق می شود. تصاویر زیر مدل های مختلفی از این استیکرها را نشان می دهد.

مدل استیکر اتاق کودک

استیکرهای جذاب سه بعدی

مدل استیکر اتاق کودک

استیکرهای سه بعدی

مدل استیکر اتاق کودک

مدل استیکر اتاق کودک

با توجه به مطالب بیان شده و تصاویری که مشاهده نمودید, استفاده از استیکرها در اتاق کودک بسیار مفید است تا جایی که از آن ها در مهد کودک ها نیز استفاده می شود. با توجه به فضای اتاق, می توان از انواع مدل استیکر اتاق کودک استفاده نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.