مدل مو مردانه در جذابیت ظاهری مردها تاثیر فراوانی دارد با انتخاب یک مدل موی مناسب می توانید ظاهر خود را به کلی تغییر دهید و چهره مردانه تان را جذاب تر از همیشه کنید. در این بخش از دنیای مد انواع متنوع مدل موی کوتاه مردانه را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم.

هرگز مدل موی خود را مطابق با مد سال انتخاب کنید چون ممکن است مدل موی مد سال یه ظاهر شما نیاید و چهره شما را زشت و نامطلوب کند. بیشتر آقایان برای مدل موی خود از مدل موی کوتاه مردانه استفاده می کنند. با این حال طرح ها و مدل موهای جدید بسیاری در هر سال طراحی می شوند که می توانید مناسب ترین مدل مو را برای فرم چهره تان بیابید.

مدل موی انتخابی شما بستگی به نوع مو و سلیقه شخصی خودتان دارد و می توان گفت سن مردان در انتخاب مدل موی مناسب آن ها تاثیر گذار نیست برخی از آقایان میانسال از مدل مو های شیک و مدرن برای کوتاهی مو های خود استفاده می کنند. انواع مدل موی مردانه کوتاه را در ادامه مطلب برای انواع سلیقه ها جمع آوری کرده ایم.

مدل های کوتاه موی مردانه 2016

مدل موی کوتاه مردانه

هیچ چیز بدتر این نیست که شما بعد از اتمام کوتاهی موهایتان متوجه شوید که مدل موی انتخابی متناسب با فرم چهره شما نیست. مدل مو ها برای صورت های مختلف متفاوت است. افراد با صورت بیضی می توانند از انواع مدل موی کوتاه مردانه استفاده کنند.

مدل موی مردانه کوتاه مدل مو مدانه آرایش موی مردانه مدل موی مردانه 2016

مردان با صوت مربع شکل نیز می توانند از انواع مدل های مو استفاده کنند. مدل مو های کوتاه مردانه برای این افراد می تواند بهترین انتخاب باشد. مدل های متنوع و جدید موی مردانه کوتاه را در این بخش از مدل مو مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از دیدن این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

انواع مدل های مو مردانه مدل موی مردانه کوتاه انواع مدل مو های مردانه انواع مدل مو های شیکانواع مدل مو های شیک مردانه

مدل موی خامه ای یکی از مدل مو هایی است که امروزه بیشتر آقایان و پسران جوان از این مدل مو برای کوتاهی موهای خود استفاده می کنند.

مدل موی خامه ای مدل کوتاهی موی مردانه

مدل موی مردانه کوتاه جدید

اگر صورت شما کشیده است می توانید از انواع مدل مو ها استفاده کنید فقط باید به این نکته توجه کنید که نباید جلوی مو های خود را بیش از حد کوتاه و یا بلند کنید.

مدل موی مردانه شیک مدل موی مردانه کوتاه مدل موی کوتاه مدل موی کوتاه مردانه مدل مو 2016
افراد با صورت های گرد باید مدل مو هایی را انتخاب کنند که مقداری حجیم و بلند هستند.
افراد با صورت لوزی شکل باید مدل مویی را انتخاب کنند که صورت آن ها را کشیده تر نشان دهد. بهتر است بغل مو های خود را کوتاه کنید. مو های فر برای این افراد مناسب تر هستند.
مدل های متنوع موی کوتاه مردانه شیک و مدرن را در این مطلب برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم.

مدل موی کوتاه مردانه برای مد گرایان انواع مدل های متنوع موی کوتاه مردانه   مدل موی مردانه کوتاه جذاب   گالری بیش از بیست مدل موی مردانه مدل موی مردانه برای انواع سلیقه ها

سه مدل مو برای مردان میانسال انواع مدل مو

انواع مدل موی کوتاه مردانه در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم مدل ها و نکات گفته شده در این بخش شما را در انتخاب مدل موی ایده آلتان به خوبی راهنمایی کنند. برای مشاهده انواع مدل موی مردانه کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.