مانتو یکی از لباس های ضروری برای خانم ها و دختران ایرانی است که در جذابیت آن ها نقش اساسی دارد. در این بخش از دنیای مد بیش از بیست مدل مانتو بهاره زنانه و دخترانه را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم برای مشاهده این مدل مانتو ها تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

مدل مانتو باید به گونه ای باشد که اندام شما را متناسب و جذاب نشان دهد. مدل های مانتو برای انواع اندام ها متفاوت است. عکس های مدل مانتو بهاره در مدل های سال و به روز را در این مطلب در اختیار شما بانوان خوش سلیقه ایرانی قرار داده ایم که امیدواریم از دیدن این مدل ها لذت کافی راببرید.

عکس های مدل مانتو بهاره

مدل مانتو بهاره را می توانید در طرح های ساده و شیک کوتاه و بلند انتخاب نمایید. مانتو ها در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند که شما بهتر است که رنگ مانتو را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید. خانم های باردار برای انتخاب مدل مانتو بارداری خود بهتر است که از رنگ های شاد و روشن استفاده کنند.

مدل مانتو بهاره

مدل مانتو بهاره جدید زنانه

مانتو های بهاره را می توانید در قالب مدل مانتو فانتزی و مدل مانتو جلو باز خریداری کنید. اگر شما ترجیح می دهید تا به صورت پوشیده تر در مکان های عمومی ظاهر شوید بهتر است که از طرح های بلند مانتو بهاره استفاده کنید.

مانتو بهاره مشکی مانتو بهاره رنگ روشن مدل های شیک مانتو 2016 مدل مانتو مدل مانتو بهاره برای خانم های با سلیقه مانتو بهاره در طرح های زیبا مدل مانتو 95

طرح های مانتو بلند بهاره برای خانم های قد بلند می تواند بهترین انتخاب باشد و اگر شما قد کوتاه هستید از پوشیدن این مدل مانتو ها اجتناب کنید. عکس های مانتو بهاره را در طرح های کوتاه و بلند برای خانم های خوش سلیقه ایرانی در ادامه این مطلب قرار داده ایم.

انواع مانتو های بلند و کوتاه بهاره     مدل بلند مانتو بهاره مدل مانتو ا طرحی شیک و مدرن مانتو شیک و زیبا مانتو گیپور مانتو بلند زنانه مانتو زنانه مشکی

مانتو های بهاره در رنگ ها و قالب مدل مانتو سفید نیز عرضه می شوند. این مدل مانتو ها بسیار مناسب فصل بهار و تابستان می باشند و شما می توانید از طرح های مانتو سفید با پارچه های ساده و طرح دار نیز استفاده کنید.

مدل مانتو سفید طرح دار مانتیو سفید بهاره با طرح متفاوت

مدل مانتو بهاره شیک دخترانه

با انتخاب یک مدل مانتو مناسب می توانید اندام خود را زیباتر و جذاب تر نشان دهید. اگر مدل مانتوی شما متناسب فرم اندام شما نباشد یا به رنگ پوست شما نیاید از جذابیت شما کاسته خواهد شد پس در انتخاب مدل مانتو خود حساسیت لازم را به خرج دهید. مدل مانتو دخترانه بهاره را تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

مانتو بهاره انواع مدل های شیک مانتو بهاره مدل های زیبا و شیک مانتو بهاره مانتو بهاره مشکی طرح دار مدل مانتو بهاره 95 مانتو با طرح فانتزی مدل مانتو بهاره دخترانه

مدل مانتو کره ای دخترانه

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها و دختران ایرانی انتخاب مدل مانتو مناسب با طرح های جدید و به روز است اگر شما به دنبال طرح های مدرن مدل مانتو بهاره هستید می توانید با انتخاب یکی از این مدل های ارائه شده در این بخش از مدل مانتو مدل جذاب و زیبایی را برای مانتو خود به خیاط موردنظرتان سفارش دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.