یکی از بازیگران محبوب و مشهور که با بازی در نقش زمانه در فیلم زمانه به اوج رسید پریناز ایزدیار می باشد در این مطلب بیوگرافی پریناز ایزدیار و عکس های جدید او به همراه خانواده و دیگر بازیگران را جمع آوری نموده ایم در ادامه عکس های جدید پریناز ایزدیار را با هم مشاهده می نماییم.

یکی از بازیگران زن بسیار موفق در عرصه هنر و بازیگری که اکثر ما نقش خانم وکیل در سریال ارغوان را به خوبی بخاطر داریم پریناز ایزدیار می باشد وی دارای مدرک تحصیلی گرافیک است در این مطلب بیوگرافی پریناز ایزدیار به طور کامل و فیلم شناسی وی را آورده ایم در ادامه عکس های جدید پریناز را به همراه مادر ،خواهر زاده اش و دیگران بازیگران را مشاهده می نماییم تا پایان همراه ما باشید.در ایران بازیگران متعددی وجود دارند یکی از این بازیگران مشهور سینما و تلویزیون که متولد شهر بابل می باشد و در کارهای خیر نیز دست دارد پریناز ایزد یار بازیگر توانای سینما و تلویزیون ایران است در این مطلب بیوگرافی کامل این بازیگر محبوب و مشهور را با هم مطالعه نموده و جدیدترین مجموعه عکس های شخصی او به همراه خانواده و دیگر بازیگران را مشاهده می کنیم.

بیوگرافی پریناز ایزدیار

در این بخش بیوگرافی پریناز ایزدیار را به طور کامل خواهیم خواند. پریناز ایزدیار متولد ۸ شهریور ماه سال ۱۳۶۴ متولد بابل و بزرگ شده شهر تهران می باشد او دارای مدرک تحصیلی کارشناسی گرافیک می باشد پریناز با بازی در نقش وکیل در سریال زمانه در اذهان باقی ماند و در آن فیلم خوش درخشید. با بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت که نقش روح را در آن ایفا کرده است وارد تلویزیون شد. پریناز می گوید:” لازمه موفقیت در بازیگری صبر، اخلاق خوب و تمرینات مکرر است . این شغل علاوه بر جذابیت سختی های خاص خود را نیز دارد. از بازیگری رضایت کامل را دارم و هر لحظه از آن لذت می برم.”

عکس پریناز ایزدیار

دوران کودکی پریناز ایزدیار

در دوران کودکی به شدت شلوغکار و خرابکار بودم به طوری که پا به پای برادرم در کوچه فوتبال بازی میکردم ظهرها مادرم مرا مجبور به خوابیدن میکرد اما هرکار می کردم نمی توانستم بخوابم و از زیر در آنقدر با دوستانم صحبت می کردم که یکی از اعضای خانواده بیدار می شد و اجازه می داد من به کوچه بروم در دوره تحصیلی چند سالی مادرم دبیرم بود و بسیار نصیحت می کرد که اوقات تفریح مزاحمش نشوم اما گوشم بدهکار نبود در ساعات تفریح پیش مادرم میرفتم و پول خوراکی بچه ها را از مادرم می گرفتم.پریناز ایزدیار می گوید: ” در ابتدا پدرم شدیدا با حرفه بازیگری مخالف بود و من مجبور شدم در دوره دبیرستان رشته علوم تجربی را انتخاب کنم اما با تشویق های مادرم در دوره  پیش دانشگاهی رشته خود را عوض کردم و وارد دانشگاه هنر و رشته گرافیک شدم”

عکس کودکی پریناز ایزدیار

کارهای خیر

جالب است بدانید پریناز در کارهای خیر نیز پیش قدم شده است و نمایشنامه خوانی سفر به بی نهایت را اجرا نموده و تمام دستمزد خود در آن برنامه را به کودکان سرطانی موسسه محک تقدیم نموده است.

کودکان سرطانی و پریناز ایزدیار

علایق پریناز ایزدیار

یکی دیگر از علایق پریناز ایزدیار فیلمسازی است وی می گوید: “اگر روزی توانایی کافی یافتم یک فیلم مستند در مورد کودکان کار خواهم ساخت چیزی که همیشه مشاهده آن آزارم می دهد.”

نظر شخصی  پریناز ایزدیار در مورد تربیت فرزندان

به نظرم هر بچه دارای شخصیتی منحصر به فرد می باشد و برای برقراری ارتباط بهتر با آنان بهتر است والدین درک مناسبی از فرزندان خود داشته باشند من همیشه با والدینم راحت بوده ام و راحت با آنان ارتباط برقرار می کنم و به راحتی مرا درک می کردند.

فیلم شناسی پریناز ایزدیار

بیوگرافی پریناز ایزدیار را مطالعه کردیم و در این بخش به فیلم شناسی وی می پردازیم و آثار تلویزیونی و سینمایی وی را مورد بررسی قرار می دهیم.

عکس پریناز ایزدیار زمانه

آثار تلویزیونی

او در سریال های تلویزیونی همچون پنج کیلومتر تا بهشت، مثل یک کابوس، زمانه، روبیک و شهرزاد ایفای نقش کرده است.

parinz eizadyar (23)نقش آفرینی پریناز ایزدیار در سریال شهرزاد

سینما

پریناز ایزدیار در فیلم های سینمایی همچون یک مرد، یک شهر ؛ گور به گور؛ همان روز؛ مرخصی؛ آبی ها و خاکستر؛ ماه در سایه؛ پسر ایران؛ فال قهوه؛ داشتن و نداشتن؛ دسته بازنده ها؛ ورود آقایان ممنوع؛ اینجا بدون من؛ در امتداد شهر؛ استخر؛ خط ویژه

تئاتر

درحال حاضر تنها نقش پریناز ایزدیار در تئاتر ایفای نقش در نمایش “یک کیک کوچولو” است

عکس های پریناز ایزدیار

در این مطلب بیوگرافی پریناز ایزدیار را با هم مطالعه نمودیم و آثار تلویزیونی و سینمایی وی را مورد بررسی قرار دادیم در این بخش عکس های پریناز ایزدیار  را با هم مشاهده خواهیم نمود.

بیوگرافی پریناز ایزدیار عکس پریناز ایزدیار بیوگرافی پریناز ایزدیار کامل عکس پریناز ایزدیار بیوگرافی پریناز ایزدیار جامع پریناز ایزدیار عکس پریناز ایزدیار جدید بیوگرافی پریناز ایزدیار ارغوان عکس سلفی پریناز ایزدیار

عکس پریناز ایزدیارعکس سلفی پریناز ایزدیار، ترانه علیدوستی و مصطفی زمانی به همراه جمعی از بازیگران

عکس پریناز ایزدیار عکس های پریناز ایزدیار پریناز ایزدیارمصاحبه پریناز ایزدیار

عکس سیاه سفید پریناز ایزدیارعکس پریناز ایزدیاربیوگرافی پریناز ایزدیار بازیگر سریال های زمانه و شهرزاد را با هم مطالعه و عکس های پریناز ایزدیار در مکان های مختلف را با هم مشاهده کردیم همانطور که گفتیم پریناز در کارهای خیر نیز سهمی دارد برای مشاهده بیشتر عکس بازیگران کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.