دسته ها
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

کاردستی با چوب با ایده های خلاقانه و جدید

  • یلدا محمدی
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۴
  • ۰

ایده های جدید و متنوع برای ساخت کاردستی با چوب و ساخت وسایل ساده و زیبا با انواع تکه های چوب، چوب بستنی و چوب کبریت را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین مدل های کاردستی آشنا می شوید.

ساخت کاردستی با چوب به دلیل در دسترس بودن انواع چوب تبدیل به یکی از ایده های جالب و جذاب برای ساخت کاردستی شده است که با به کارگیری آن علاوه بر ساخت انواع کاردستی می توانید به تزیین منزل نیز بپردازید و با به استفاده از ایده های خلاقانه و زیبا به خلق وسایل جدید با چوب بپردازید. در ادامه به معرفی مدل های زیبا و متنوع انواع کاردستی ساخته شده با چوب می پردازیم که هر یک ایده جالبی برای کاردستی شما محسوب می گردد. تا پایان همراه ما باشید.

کاردستی با چوب با طرح های زیبا و جذاب :

با استفاده از تکه چوب های ساده که در دسترس دارید می توانید کاردستی های زیبایی تهیه نمایید. همانطور که می دانید از انواع مختلف کاردستی با چوب استفاده های متعددی در منزل می شود و شما به راحتی و با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید وسایل زیبا و جذابی برای منزل با استفاده از چوب های ساده تهیه نمایید. در ادامه عکس های برخی از انواع کاردستی ساده و  زیبا را مشاهده می فرمایید که از این مدل های زیبا می توانید به عنوان الگو برای ساخت کاردستی استفاده نمایید.

کاردستی با چوبکاردستی ساده با چوبکاردستیکاردستی جدید با چوبخلاقیت با چوبکاردستی با چوبکاردستی ساده با چوبساخت کاردستی سادهآموزش کاردستیکاردستی زیبا با چوبکاردستی با چوبکاردستی ساده با چوبکاردستی جدید با چوب

کاردستی با چوب بستنی :

استفاده از چوب بستنی برای ساخت کاردستی خصوصا برای کودکان یکی از جذاب ترین نمونه های کاردستی است که می توانید به راحتی در منزل تهیه نمایید و ساخت آن را نیز به کودکان آموزش دهید. البته علاوه بر انواع کاردستی های کودکانه، وسایل تزیینی و دکوری های زیبایی نیز می توان با چوب بستنی تهیه نمود و برای تزیین منزل از آنها استفاده کرد که در ادامه چند نمونه زیبا از این دسته کاردستی ها و خلاقیت با چوب بستنی را ملاحظه می فرمایید.

کاردستی کودکانه با چوبکاردستی جدید با چوبکاردستی ساده با چوبکاردستی جدید با چوبکاردستی خلاقانه با چوب

کاردستی با چوب کبریت :

ساخت کاردستی های زیبا با چوب کبریت یکی از جالب ترین ایده ها است که با هزینه کم و به راحتی انجام می گیرد. با کنار هم قرار دادن چوب کبریت های سالم طرح های زیبا و خلاقانه ایی خلق کنید و به عنوان کاردستی از وسایل تهیه شده استفاده کنید. نمونه های زیر می توانند ایده جالبی برای ساخت کاردستی های متنوع با چوب کبریت برای شما باشند.

کاردستی زیبا با چوب کبریتخلاقیت با چوب کبریتکاردستی با چوب کبریتساخت کاردستی ساده با چوب

با جدیدترین مدل های کاردستی با چوب آشنا شدید، با الگوبرداری از این مدل های زیبا و جالب می توانید بهترین کاردستی ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر طرح ها و مدل ها دیدن فرمایید و با ایده های جدید آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.