با ایده های زیبا و خلاقانه تزیین شیشه مربا و ترشی در این مطلب آشنا می شوید و جدیدترین طرح ها و مدل های شیشه تزیین شده برای ترشی و مربا برای یخچال عروس را مشاهده می فرمایید که به زیبایی تزیین شده اند.

تزیین شیشه مربا و ترشی یکی از فعالیت های هنری زیبا و متفاوت است که اغلب توسط خانم های هنرمند انجام می گیرد و مهم ترین مورد استفاده آن برای تزیین یخچال عروس است اما علاوه بر آن همه خانم های کدبانو می توانند با به کارگیری این روش تغییرات اساسی در آشپزخانه ایجاد نمایند و به این صورت هنر و سلیقه خود را به نمایش بگذارند. در ادامه علاوه بر آموزش مرحله به مرحله تزیین شیشه ترشی و مربا، با جدیدترین مدل های شیشه تزیین شده را نیز مشاهده می فرمایید. تا پایان همراه ما باشید.

مدل های تزیین شیشه مربا و ترشی برای یخچال عروس :

روش های مختلفی برای تزیین شیشه مربا و ترشی وجود دارد که با به کارگیری آنها می توانید زیباترین تزیینات را داشته باشید، ساده ترین روش تزیین درب شیشه ها است که می توان آن را به سادگی و با مقداری پارچه و روبان با نخ کنفی انجام داد. برای شروع پارچه را به صورت دایره و مقداری بزرگتر از درب شیشه برش بزنید.

شیشه مربا تزیین شدهشیشه مربا و ترشی

سپس سطح شیشه مربا را با برچسب دلخواه بپوشانید و پارچه دایره ایی شکل را روی درب قرا رداده و با روبان و با نخ کنف یا قیطان مطابق شکل ببندبد.

تزیین درب شیشه و بطریتزیین شیشه ترشیتزیین شیشه برای مرباتزیین شیشه مربا

مشاهده می فرمایید که به راحتی درب شیشه مربا را تزیین کردید، با استفاده از این روش و با انواع تور و پارچه های مختلف می توانید به دلخواه برای درب انواع شیشه مربا و ترشی درپوشی زیبا تهیه کنید و آن را با وسایل تزیینی مختلف تزیین کنید و نمونه های زیر می توانند ایده جالبی برای انجام اینگونه تزیینات با روش ذکر شده باشند.

حتما بخوانید:  برای تزیین مرغ یخچال عروس از این ایده ها استفاده کنید

تزیین درب شیشه مرباتزیینات جدید شیشه ترشیتزیین شیشه مرباتزیین ساده شیشه مرباتزیین ساده شیشه مربا و ترشی2 (3)

استفاده از تورهای مختلف و انواع روبان ایده های جالبی برای تزیین شیشه مربا و ترشی می باشند که اغلب برای تزیین یخچال عروس به کار می روند و می توانید آنها را با طرح های مختلف تهیه نمایید.

تزیین شیشه برای یخچال عروستزیین جدید شیشه مرباتزیین جدید شیشه مرباعکس شیشه مربا عروس

یکی از جدیدترین ایده ها برای تزیین شیشه مربا و ترشی یخچال عروس استفاده از خمیر چینی است که با ایجاد طرح های جذاب و متنوع روی شیشه های ساده می توانید زیباترین شیشه ها را داشته ابشید. برای نتیجه گیری بهتر تمام سطح شیشه را با خمیر بپوشانید و یا با اسپری رنگ کنید، سپس طرح دلخواه را روی آن پیاده کنید. در ادامه چند نمونه از زیباترین و جذاب ترین مدل هیا شیشه مربا و ترشی تزیین شده با خمیر چینی را ملاحظه می فرمایید که هر یک ایده جالبی برای تزیینات شما محسوب می گردند.

تزیین زیبای شیشه مرباتزیینات شیشه مرباتزیین زیبای شیشه مرباتزیین شیشه ترشی عروستزیین جدید و زیبای شیشه مرباتزیین جدید شیشه مرباعکس شیشه مربا یخچال عروس

با جدیدترین طرح ها و مدل های تزیین شیشه مربا و ترشی آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این طرح های زیبا و جالب، جذاب ترین تزیینات را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش تزیینات عروس از دیگر مدل ها و ایده ها در رابطه با اینگونه تزیینات دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.