رنگ موی فندقی از انواع رنگ مو هایی است که می توانید آن را از ترکیب چند رنگ مو بدست آورید. در ادامه این مطلب از آرایش مو ۴ فرمول رنگ موی فندقی را به همراه تصاویر رنگ مو فندقی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم لطفا تا پایان مطلب همراه باشید.

یکی از رنگ های منحصر به فرد و جذاب برای موهای زنانه، رنگ فندقی است. رنگ موی فندقی همانند رنگ موی شکلاتی و رنگ موی شرابی طرفداران خاص خودش را دارد. در ادامه مطلب انواع مدل ها و ۴ فرمول رنگ مناسب برای موی فندقی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ مویی را انتخاب کنید که به رنگ پوست شما بیاید. رنگ موی فندقی مناسب افراد با رنگ پوست تیره و چشم های کهربایی است. اگر شما قصد دارید که این رنگ مو را به مو های خود بزنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با انواع رنگ مو های فندقی آشنا سازیم.

تصاویر رنگ موی فندقی

فرمول های ترکیبی رنگ موی فندقی

رنگ مو فندقی در انواع رنگ مو های قهوه ای فندقی و بلوند فندقی و … موجود است. این رنگ مو برای همه پوست ها مناسب نیست بنابراین اگر شما قصد دارید از این نوع رنگ استفاده کنید قبل از هر چیز مطمئن شوید که این رنگ مو به پوست شما می آید. انتخاب رنگ مو کار بسیار حساسی است شما می توانید با انتخاب یک رنگ موی مناسب جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

ترکیب رنگ موی فندقی

ترکیب رنگ موی قهوه ای فندقی

این رنگ مو را می توانید با دو فرمول مختلف و ترکیب رنگ مو های مختلف بدست آورید.

رنگ مو علی متنوع و زیبا فندقی

فرمول اول رنگ موی قهوه ای فندقی

رنگ موی شماره ۶.۷۵ : به میزان ۱/۲ تیوپ
رنگ موی شماره ۶.۳ : به میزان ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

فرمول دوم رنگ موی قهوه ای فندقی

رنگ موی شماره ۶.۷۷ : ۲/۴ تیوپ
رنگ موی شماره ۵.۷۵ : ۲/۴ تیوپ
اکسیدان %۶

ترکیب رنگ موی بلوند فندقی با دو فرمول مجزا

این رنگ مو نیز طرفداران خاص خودش را دارد با ترکیب رنگ موهای هر کدام از این دو فرمول می توانید رنگ موی فندقی مورد نظرتان را بدست آورید.

رنگ مو

فرمول ۱ رنگ موی بلوند فندقی

مقدار ۲/۳ از رنگ موهای شماره ۶.۷۵ و ۷.۷۷
اکسیدان % ۹

فرمول ۲ رنگ موی بلوند فندقی

مقدار ۲/۳ از رنگ مو های ۷.۷۵ و ۷.۳
اکسیدان %۹

انواع مدل های رنگ موی فندقی

رنگ مو تاثیر زیادی در شادابی و جذابیت چهره شما دارد هم چنین با انتخاب یک رنگ موی مناسب می توانید مدل شینیون خود را نیز جذاب تر کنید. در این مجموعه از آرایش و زیبایی انواع مدل های زیبا و جذاب رنگ موی فندقی را برای خانم های خوش سلیقه و مشکل پسند جمع آوری کرده ایم.

رنگ موی فندقی شیک 4 فرمول رنگ موی فندقی انواع مدل رنگ مو فندقی رنگ موی فندقی روشن و جذاب انواع رنگ موی فندقی مدل رنگ موی فندقی شیک رنگ مو بلوند فندقی انواع رنگ موی فندقی زنانه و دخترانه مدل رنگ موی فندقی

امیدواریم  مدل ها و ترکیب فرمول های رنگ موی فندقی این بخش از آرایش و زیبایی راهنمای خوبی برای مدل انتخاب مدل رنگ موی شما باشند. برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.