یکی از انواع مدل های لباس که بسیار مورد استفاده دختر خانم ها قرار می گیرد مدل بلوز دخترانه است. شما می توانید در مجالس و مهمانی ها نیز از بلوز های مجلسی استفاده کنید. در ادامه این مجموعه از دنیای مد انواع بلوز دخترانه شیک و جذاب را مشاهده خواهید کرد.

خانم های جوان و دختران به مدل لباس های خود حساس هستند و همواره تمایل دارند تا لباس های زیبا با طرح های جدید و متنوع را خریداری کنند. در این بخش مدل بلوز دخترانه را با طرح های مجلسی و ساده در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مدل بلوز دخترانه در انواع مدل بلوز ریون و مدل بلوز حریر و … موجود هستند به طور کلی تنوع جنس های بلوز دخترانه و زنانه بسیار زیاد است و شما می توانید بنا بر سلیقه خود این مدل های متنوع و زیبا را خریداری کنید.

انواع مدل بلوز دخترانه مجلسی

مدل بلوز مجلسی دخترانه را می توانید در رنگ ها و طرح های زیبا و شیک خریداری کنید. بهتر است مدل بلوز مجلسی خود را با انواع  مدل شلوار دخترانه و یا دامن مناسبی بپوشید تا شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

بلوز مشکس و طرح دار دخترانه بلوز دخترانه دکمه دار

مدل یقه بلوز مجلسی در زیبایی و جذابیت لباس نقش اساسی را ایفا می کند. بلوز ها با یقه هفت و قلبی شکل باعث می شوند که اندام شما لاغر و کشیده تر به نظر برسد بنابراین اگر شما اندام چاقی دارید بهتر است که بلوز های مجلسی با یقه هفت را برای پوشیدن انتخاب کنید.

بلوز دخترانه یقه هفت بلوز رنگ روشن

انواع مدل بلوز دخترانه مجلسی را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از دیدن این مدل بلوز ها نهایت لذت را ببرید.

حتما بخوانید:  تصاویر انواع مدل بلوز ریون جدید و مدرن را اینجا ببینید

مدل های متنوع بلوز دخترانه

بلوز دخترانه شیک و جذاب مدل بلوز دخترانه با طرح های متنوع و جدید بلوز گیپور دخترانه بلوز مجلسی ساده بلوز آستین بلند دخترانه مدل بلوز دخترانه جذاب

انواع مدل بلوز دخترانه اسپرت و ساده

بهتر است که مدل های ساده بلوز دخترانه را به عنوان لباس راحتی در منزل و مهمانی های کوچک استفاده کنید. چند مدل بلوز شیک و ساده دخترانه را در این مجموعه برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم.

بلوز دخترانه مدل بلوز دخترانه با رنگ تیره   بلوز راه راه دخترانه   بلوز پوشیده و آستین دار مدل بلوز دکمه دار   مدل بلوز دکمه دار بلوز دخترانه با طرح پاپیون

مدل بلوز استین کوتاه دخترانه

مدل بلوز دخترانه در طرح های متنوع آستین کوتاه و جنس پارچه های خنک را بهتر است برای فصل گرما و تابستان خریداری کنید. این مدل بلوز ها نیز تنوع زیادی دارند و شما می توانید از طرح های ساده و چهار خانه و … استفاده کنید.

بلوز چهار خانه دخترانه بلوز رنگارنگ دخترانه مدل بلوز دخترانه آستین کوتاه مدل بلوز آستین کوتاه دخترانه

از بلوز های آستین کوتاه با طرح های مجلسی نیز می توانید در فصل تابستان استفاده کنید. قبل از خرید بلوز حتما به رنگ پوست و چهره خود دقت کنید و رنگ و مدلی را خریداری کنید که با رنگ پوست و فرم اندام شما مطابقت داشته باشد.

بلوز مجلسی و شیک دخترانه 2016 بلوز شیک و جذاب دخترانه

مدل بلوز دخترانه را با طرح های ساده و مجلسی ۲۰۱۶ در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم این مدل بلوز ها ایده خوبی در انتخاب بلوز مورد نظر شما باشند. برای مشاهده انواع مدل بلوز مجلسی کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.