مدل مو و لباس و میکاپ در جشن عروسی و نامزدی با یکدیگر تفاوت دارد. شما می توانید از مدل های ساده و طبیعی مو برای جشن نامزدی خود استفاده کنید. در این بخش از دنیای مد بیش از بیست مدل موی نامزدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

جشن نامزدی جشنی است که در ایران بعد از بله برون می گیرند. جشن نامزدی را می توانید به صورت یک جشن خانوادگی خصوصی و یا یک مراسم با شکوه و مجلل در تالار برگزار کنید. در این مجموعه مدل های متنوع و زیبایی از مدل موی نامزدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

در جشن نامزدی باید از مدل های مو طبیعی و شل به صورت جمع و بسته و مدل میکاپ لایت و ملایم استفاده کنید. با این مدل مو ها شما زیباتر و جذاب تر به نظر خواهید رسید. انواع مدل موی نامزدی در ادامه مطلب می تواند ایده خوبی برای انتخاب مدل موی شما در جشن نامزدیتان باشد.

انواع مدل موی نامزدی 2016

انواع مدل موی باز برای جشن نامزدی

مدل موی باز زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد. برخی از دختر خانم ها تمایل دارند که برای جشن نامزدیشان از مدل مو های باز استفاده کنند. بهتر است مدل مویی را که برای جشن نامزدی خود انتخاب می کنید مطابق فرم صورت شما باشد و با مدل لباس نامزدی و میکاپ صورتتان مطابقت داشته باشد.

انواع مدل موی باز و بسته

مدل موی فر باز به همراه میکاپ نامزدی

اگر شما ترجیح می دهید که از  مدل موی فر باز استفاده کنید می توانید مدل مو هایی را انتخاب کنید که در آن ها از بافت های تزیینی مو استفاده شده است.

مدل موی فر باز

مل موی ساده برای جشن نامزدی مدل مو دخترانه

مدل های مو برای جشن نامزدی را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد این مدل مو ها به شما زیبایی و متانت بیشتری می بخشند.

مدل موی باز برای مراسم نامزدیمدل موی باز و صاف نامزدی مدل مو نامزدی 2016 شیک مدل های مو نامزدی با طرح های متفاوت و ایده آل

مدل موی نامزدی به صورت بسته

مدل مو برای صورت های مختلف متفاوت است شما هرگز نمی توانید از مدل مو برای صورت گرد  برای صورت های کشیده و بیضی شکل استفاده کنید.

مدل های شیک و جذاب موی نامزدی مدل موی مجلسی و نامزدی بسته مدل موی نامزدی به همراه بافت تزیینیانواع مدل موی های نامزدی مدل موی بسته مناسب جشن نامزدی
در بین مو هایتان در مدل موی بسته می توانید از گل های طبیعی و مصنوعی و وسایل تزیین کننده مو استفاده کنید با این کار جذابیت مدل موی شما چند برابر خواهد شد. انواع مدل موی بسته مجلسی می توانند ایده مناسبی برای مدل موی نامزدی شما عزیزان باشند.

مدل موی نامزدی در طرح های متنوع مدل موی نامزدی شیک و ساده مدل شیک و زیبا موی نامزدی بسته انواع مدل موی بسته و باز برای جشن های نامزدی مدل موی بسته به همراه بافت تزیینی مدل مناسب و شیک مو برای جشن نامزدی انواع مدل مو های شیک و جدید 2016

 یکی از دغدغه های بزرگ دختران جوان انتخاب مدل موی نامزدی شیک و جدید است به طور کلی مدل موی نامزدی شیک و مناسب می تواند چهره شما را به کلی تغییر کند. برای مشاهده انواع مدل موی عروس کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.