یکی دیگر از ماشین های مدرن و جدید که انواع مختلف آن از سال ۲۰۱۱ وارد بازار شده است ماشین جک می باشد در این مطلب عکس ماشین جک و عکس نماهای داخلی و بیرونی سه مدل مختلف آن را برای شما جمع آوری نموده ایم.

خودرو جک ساخت کشور چین می باشد و دارای طراحی های روز و زیبایی است در این مطلب برای شما اطلاعاتی در مورد سه مدل از این خودرو را جمع آوری نموده ایم امیدواریم برای شما مطلب مفید واقع گردد و اگر قصد خرید این خودرو را دارید شما را در خرید این نوع خودرو راهنمایی نماید و با انواع مدل های این خودرو آشنا گردید. در ادامه عکس ماشین جک در سه مدل و فضای بیرونی و داخلی آن را با هم مشاهده می نماییم.

تنوع مدل های ماشین جک

یکی دیگر از ماشین های چینی که وارد بازار ایران شده است ماشین جک است که دارای طراحی متفاوت و روز دنیاست و توانسته طرفداران نسبتا زیادی بدست آورد. که با محصولات جدید خودروسازهای ایران خودرو و سایپا نظیر دنا و برلیانس به رقابت می پردازد. مدل های خودرو جک دارای تنوع بسیار زیادی می باشد  در این بخش با سه مدل خودرو جک آشنا خوهیم شد و عکس ماشین جک را در ادامه مشاهده می نماییم در این مطلب عکس های نمای داخلی و بیرونی ماشین جک را جمع آوری نموده ایم. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

جک جی فایو

جک j5

این خودرو در سال ۲۰۱۱ وارد بازار شد دارای مشخصات فنی از جمله موتور ۴ سیلندره می باشد حجم موتور آن ۱۴۹۹ سی سی و دارای قدرت ۱۱۱ اسب بخار در ۶۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۱۴۶ نیوتون در ۴۰۰۰ دور در دقیقه می باشد جعبه دنده آن ۵ دنده دستی می باشد و وزن آن ۱۳۱۵ کیلوگرم است. مصرف سوخت آن ۶۰۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و دارای تجهیزات و امکانات زیادی نیز می باشد.

جک j5 اتومات

این خودرو سال ۲۰۱۲ وارد بازار گردید و تنها اندکی با خودرو j5 تفاوت دارد که این تفاوت ها عبارتند از:مصرف سوخت بیشتر و سرعت و گشتاور بیشتر. این خودرو دارای دنده اتومات است.

جک s5

 مدل جک s5 پیشرفته تر و مجهزتر خودرو جک می باشد این خودرو در سال ۲۰۱۳ وار بازار گردید اما مصرف سوخت آن نسبت به مدل j5 آن بیشتر است.

جک اس فایوعکس ماشین جک

با سه نوع مدل ماشین جک آشنا شدیم در این بخش عکس ماشین جک از نمای داخلی و بیرونی در انواع مدل ها را مشاهده می نماییم.

عکس ماشین جک داخلعکس ماشین جک مدرنعکس پخش ماشین جکنمای داخلی ماشین جکمشخصات فنی خودروجکعکس ماشین جک زیبانمای داخلی ماشین جکنماهای داخلی اشین جکصندوق عقب ماشین جک

نمای داخلی ماشین جک

در این بخش عکس ماشین جک و نماهای بیرونی آن را با هم مشاهده می نماییم.

عکس ماشین جک

عکس شاسی بلند جک مدل S5

عکس ماشین جک سفید عکس ماشین جک نقره ای

تصویر ماشین جک مدل J4

عکس ماشین های جک عکس ماشین جک پیشرفته عکس ماشین شاسی بلند جک عکس ماشین جک مدرن عکس ماشین جک جدید عکس ماشین های جک نمای بیرونی ماشین جک عکس ماشین جک آلبالویی عکس ماشین جکدر این بخش عکس ماشین جک را در سه مدل مختلف مدرن، زیبا و مجهز را با هم تماشا نمودیم  امیدوارم این مطلب مفید واقع شده باشد و گالری عکس مناسبی برای افرادی که قصد خرید ماشین جک را دارند باشد برای مشاهده بیشتر عکس ماشین کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.