مانتو از پوشش های مهم و ضروری زنان ایرانی محسوب می شود. مانتو ها مدل های زیبا و متنوعی دارند که یکی از مدل های زیبا و جدید انواع مانتو ها مدل مانتو فانتزی است که در این بخش از دنیای مد بیش از ۲۰ مدل جدید و جذاب مانتو فانتزی ۲۰۱۶ را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم.

مدل مانتو فانتزی طرح های بلند و کوتاه متنوع و زیبایی دارد. این مدل مانتو ها را می توانید به عنوان مدل مانتو مجلسی نیز استفاده کنید در ادامه مطلب انواع مدل های متنوع مانتو فانتزی را مشاهده خواهید کرد.

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها و دختران ایرانی مدل مانتو انتخابی آن ها است. همه خانم ها تمایل دارند که مدل مانتو هایی را بپوشند که طرح های متفاوت و مدرنی داشته باشد اگر شما تمایل دارید که از مانتو ها با طرح های فانتزی استفاده کنید انواع مدل مانتو فانتزی این مجموعه می توانند ایده خوبی برای انتخاب شما عزیزان باشند.

مدل مانتو جلو باز

انواع مدل مانتو فانتزی شیک با طرح های کوتاه

قل از انتخاب مدل مانتو خود ویژگی های ظاهری خودتان را نیز در نظر بگیرید و مدل مانتویی را برای پوشیدن انتخاب کنید که مناسب ظاهر و اندام شما باشد. برخی ار خانم ها تمایل دارند که از مانتو ها با طرح های کوتاه استفاده کنند تصاویر مدل مانتو های زیر می توانند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشند.

مدل مانتو سبز و مشکی

انواع مدل مانتو فانتزیمانتو فانتزی در طرح های متنوع انواع مدل های مانتو جلو باز فانتزیمدل های متنوع و جدید مانتو فانتزی مانتو کوتاه فانتزی مدل مانتو لی فانتزی مدل مانتو آبی تیره مدل مانتو دو رنگ فانتزی مدل مانتو فانتزی جیب دار انواع مدل مانتو بلند و کوتاه مدل مانتو تیره فانتزی مانتو فانتزی 2016

مدل های شیک و جذاب مانتو فانتزی با طرح بلند

برخی از خانم ها به پوشش خود حساس هستند بنابراین بهتر است که این دسته از خانم ها از مدل های مانتو بلند استفاده کنند مانتو های بلند با طرح های فانتزی نیز موجود هستند. اگر می خواهید شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید می توانید رنگ شال و روسری و یا کیف زنانه خود را با رنگ مانتو خود ست کنید.

مدل مانتو فانتزی دو رنگ

  مانتو فانتزی سفید    مدل مانتو فانتزی با طرح متفاوت   مانتو فانتزی زیبا و شیک انواع مانتو در طرح های فانتزی زنانه و دخترانه مدل مانتو فانتزی با طرح یقه پاپیونی مانتو فانتزی زنانه   مدل مانتو مشکی آستین کوتاه مدل های متنوع و شک مانتو فانتزی دخترانه

یکی از مدل مانتو های جدید که امروزه در بین خانم ها و دختران ایرانی رواج پیدا کرده است مدل مانتو جلو باز است این مدل های مانتو در طرح های فانتزی و شیک نیز موجود هستند در ادامه مطلب چند مدل از این مانتو ها را مشاهده خواهید کرد.

انواع مدل مانتو های فانتزی 2016 Iranian mantuea model (8)مدل مانتو جلو باز فانتزی

دو نکته مهم را باید در هنگام خرید مانتو رعایت کنید یکی از این نکات مدل مانتو و نکته دیگری که حائز اهمیت است رنگ مانتوی شما است مدل مانتو رنگ مانتو باید به اندام و چهره شما بیاید تا جذابیت و زیبایی شما چند برابر شود. در این مجموعه از مدل مانتو انواع متنوع مدل مانتو فانتزی را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها شما را در انتخاب مدل مانتوی مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.