کیف پول چرم را از چرم گیاهی و چرم حیوانی تولید می کنند. کیف پول چرم مردانه مدل های زیبا و متفاوتی دارد که در این بخش از دنیای مد انواع ست کیف پول و کمربند و مدل های متنوع کیف پول چرم را مشاهده خواهید کرد.

چرم کاربردهای بسیار زیادی دارد و استفاده از چرم در ساخت کفش چرم و کاپشن و انواع کیف پول چرم رایج تر است. در ادامه مطلب مدل های متنوع کیف پول چرم مردانه را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

کیف پول چرم مردانه جنس بسیار خوبی دارد و این نوع کیف ها را می توانید در طرح های کیف چرم دست دوز و کیف چرم صنعتی تهیه کنید. کیف های پول چرم در دو نوع چرم مصنوعی و طبیعی موجود هستند.

کیف پول چرم مردانه در ابعاد مختلف

انواع مدل های جدید و شیک کیف پول مردانه چرم

اگر می خواهید مدل های کیف چرم طبیعی خریداری کنید قبل از خرید از جنس چرم مطمئن شوید. تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی کمی مشکل است. قیمت کیف پول های چرم طبیعی بسیار گرانتر از کیف پول های چرم مصنوعی است.

کیف پول مشکی چرم مردانه کیف پول چرم مشهد انواع مدل های کیف پول چرم مردانه انواع مدل های کیف پول چرم کیف پول چرم ساده مردانه
برای تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی می توانید به جنس کیف چرم توجه کنید جنس چرم طبیعی نرم و منعطف تر از چرم های مصنوعی است. چرم های طبیعی بوی خاص و منحصر به فردی دارند که به هیچ وجه نمی توان از آن ها کپی برداری کرد. می توانید چرم طبیعی و چرم مصنوعی را از قسمت ناحیه پشت آن ها تشخیص دهید چرم مصنوعی پوششی در ناحیه پشت دارد که در هنگام برش این ناحیه آسیب می بیند.

کیف پول چرم مردانه جدید 2016 کیف پول مردانه طرح دار کیف پول چرم زیپ دار 2016 مدل های طرح دار کیف پول چرم کیف پول چرم قهوه ای مردانه کیف پول چرم

مدل های زیبا و جدید کیف پول چرم مردانه را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد. شما می توانید از این مدل ها برای انتخاب کیف چرم خود استفاده کنید.

مدل های متنوع کیف پول چرم مردانه ساده و طرح دار کیف پول مردانه با طرح ساده کیف پول مردانه چرم با سایز کوچک کیف پول چرم مردانه زیبا و شیک

کیف پوا چرم در ابعاد مختلف

کیف های چرم را می توانید به صورت مدل های دست دوز نیز خریداری کند در تصاویر زیر دو مدل کیف پول چرم مردانه دست دوز را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

حتما بخوانید:  مدل کیف پول چرم دست دوز زنانه و مردانه

کیف پول مردانه کیف پول چرم دست دوز

ست کمربند و کیف پول چرم مردانه ۲۰۱۶

محصولات چرمی نیاز به مراقبت بیشتری دارند شما اگر می خواهید کیف و یا کمر بند چرم خود را تمیز کنید بایستی با محلول شیر و تربانتین این کار را انجام دهید بعد از پاک کردن لکه ها با این محلول با یک دستمال تمیز کیف چرم و یا کمربند خود را خشک کنید و با کمک یک واکس بی رنگ کیف پول چرم مردانه خود و یا کمر بندتان را واکس بزنید و در انتهای کار می توانید با کمک یک برس نرم کیف و یا کمربند خود را براق کنید.

ست مردانه قهوه ای کیف پول و جا کلیدی چرم ست مردانه شیک و جذاب
بهتر است رنگ کفش مردانه را با کیف پول چرم خود ست کنید با این کار شیک پوش تر به نظر می رسید. برخی از افراد تمایل دارند که از مدل کمربند و کیف چرمی ست استفاده کنند در این مجموعه مدل های زیبایی از انواع ست کیف پول و کمربند و جاکلیدی مردانه را مشاهده می کنید که امیدواریم از دیدن این مدل ها لذت ببرید.

ست زیبا و شیک چرم تیره مدل چرم زیبا با طرحی متفاوت ست مردانه جدید و زیبا

چرم طبیعی به خاطر قیمت بالایی که دارد کمتر مورد استفاده قرار می گیرد امروزه مدل های کیف پول چرم مردانه را می توانید با جنس چرم مصنوعی خریداری کنید. مدل های متنوع از کیف پول و ست مردانه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها ایده خوبی برای مدل انتخابی شما باشند. برای مشاهده انواع مدل های کیف پول زنانه و مردانه به بخش کیف پول رجوع کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.