لباس عروس آستین دار یکی از مدل های لباس عروس است که امروزه محبوبیت زیادی در بین عروس های ایرانی پیدا کرده است. در ادامه مطلب بیش از بیست مدل لباس عروس آستین دار را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

اگر شما تمایلی ندارید که از مدل لباس عروس های باز مانند لباس عروس دکلته و حلقه ای استفاده کنید و لباس عروس های حجاب دار را بیشتر می پسندید مدل لباس عروس آستین دار می تواند ایده خوبی برای انتخاب لباس عروسی شما باشد. امروزه اغلب مدل های متنوع لباس عروس آستین دار در بازار موجود است.

لباس عروسی را برای پوشیدن انتخاب کنید که متناسب فرم اندام شما باشد. مدل لباس عروس در زیبایی آرایش و مدل موی شما موثر است. اگر شما ترجیح می دهید که پوشیده تر در جشن عروسی خود ظاهر شوید مدل های لباس عروس آستین دار ادامه مطلب شما را در انتخاب مدل لباس عروس مناسب به خوبی راهنمایی می کند.

لباس عروس آستین دار با طرح بلند  

انواع مدل لباس عروس آستین دار با طرح بلند

لباس عروس های آستین دار با طرح های متنوعی نظیر مدل لباس عروس پفی و مدل ماهی و … وجود دارند شما می تواند با توجه به فرم اندام خود طرحی زیبا از این مدل لباس عروس ها را انتخاب کنید.

لباس عروس مدرن لباس عروس آستین دار با مدلی شیک و مدرن لباس عروس بلند لباس عروس آستین دارمدل بلند لباس عروس آستین دارلباس عروس 2016 مدل لباس عروس دنباله دار لباس عروس پوشیده

لباس عروس مدل ماهی مدلی از لباس عروس است که بیشتر مناسب افراد با اندام متناسب و کمی تو پر است. اگر شما اندام متناسبی دارید لباس عروس مدل ماهی آستین دار می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد تا زیبا تر و جذاب تر به نظر برسید.

انواع مدل های لباس عروس آستین دار لباس عروس بلند لباس عروس آستین کوتاه

لباس عروس مدل حجاب نوعی از طرح لباس عروس است که آستین بلند و یقه بسته ای دارد و  مناسب عروس خانم هایی است که می خواهند به شکل کاملا پوشیده تری در جشن عروسی حضور پیدا کنند در ادامه مطلب چند نوع مدل لباس عروس پوشیده را مشاهده خواهید کرد.

لباس عروس پوشیده لباس عروس آستین دار پفی مدل لباس عروس پوشیده لباس عروس ایرانی

لباس عروس کوتاه آستین دار جدید

مدل های لباس عروس کوتاه به ندرت در ایران مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران بسیار کمی نسبت به مدل لباس عروس با طرح بلند و مدل لباس عروس دنباله دار دارند.
مدل لباس عروس آستین دار با طرح کوتاه را در تصاویر زیر مشاهده می کنید که امیدواریم از دیدن این مدل لباس عروس ها لذت ببرید.

لباس عروس آستین دار کوتاه مدل لباس عروس کوتاه لباس عروس کمری دار آستین دار Dress the bride sleeves (20)لباس عروس کوتاه آستین دار لباس عروس شیک و جدید

لباس عروس آستین دار به عروس های ایرانی متانت و وقار می بخشد. با توجه به این که عروس کانون توجه همه مهمان ها در جشن عروسی است پس باید در انتخاب مدل لباس عروس و آرایش مو و آرایش صورت عروس توجه زیادی داشته باشید.  مدل های متنوع لباس عروس آستین دار را در طرح های بلند و کوتاه در این مجموعه از لباس عروس در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل لباس عروس ها مورد پسند شما قرار بگیرند و شما را در انتخاب مدل لباس عروس مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند.
موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.