جدیدترین و زیباترین مدل های تزیین میوه و میوه آرایی با سبک های نو و خلاقانه را برای داشتن بهترین تزیینات میوه برای مهمانی ها، شب یلدا، سفره عقد و یخچال عروس و مناسبت های مختلف در این مطلب مشاهده خواهید نمود.

تزیین میوه برای مناسبت های مختلف کار بسار هنرمندانه و جالبی است که اغلب خانم ها اقدام به انجام آن به شکل های مختلف می کنند. تزیینات روی میوه و میوه آرایی سبک ها و روش های مختلفی دارد که میتوانید در ادامه چند مدل از زیباترین و جدیدترین مدل های این تزیینات را مشاهده کنید و از خلاقیت در میوه آرایی استفاده کنید.

مدل های تزیین میوه جدید و زیبا:

تزیین میوه و میوه آرایی با روش های مختلف انجام میشود که امروز سعی داریم شما را با چند مدل تزیین میوه های ریز آشنا کنیم. یکی از پرکاربرد ترین و جدیدترین روش های میوه آرایی استفاده از سیخ چوبی برای تزیین است که از این روش علاوه بر پذبرایی از مهمان، برای تزیینات مختلف از جمله سفره عقد، شب یلدا و یخچال عروس استفاده می شود. برای اینکار میوه هایی که در دسترس دارید را پوست بکنید و به انداره مناسب برش بزنید. برای میوه هایی مثل گیلاس، انگور و این دسته میوه ها نیازی به پوست گرفتن و خرد کردن نیست. بعد از آماده کردن میوه های مورد نظر آنها را با کمک سیخ چوبی به هم متصل کنید. به ترکیب رنگ و نوع میوه ها دقت کنید تا تزیین شما جلوه بیشتری داشته باشد. این روش علاوه بر زیبایی خاصی که دارد طعم و رایحه جالبی نیز به میوه ها میدهد. که در ادامه چند نمونه تزیین میوه با ایده های جدید را مشاهده میکنید.

حتما بخوانید:  تزیین انار با روش های جدید و متفاوت

تزیین میوه

میوه آرایی

تزیین میوه

تزیین میوه

میوه آرایی

میوه آرایی

تزیینات میوه

تزیینات میوه

میوه آرایی

برای تزیین میوه روش های دیگری نیز وجود دارد و به شکل های متفاوت میتوان میوه ها را تزیین کرد و در ظرف چید و وبرای مناسبت های مختلف به کار برد، فقط به ترکیب میوه ها و هماهنگی آنها در کنار هم دقت کنید تا کار شما عالی و ایده آل شود.

میوه آرایی

میوه آرایی

میوه آرایی

تزیینات میوه

تزیینات میوه

تزیینات میوه

میوه آرایی سفره عقد

میوه آرایی

امیدوارم ایده های خوب و جالبی برای تزیین میوه گرفته باشید و بهترین و زیبا ترین میوه آرایی را انجام دهید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.