کت یک نوع پوشش مناسب برای خانم ها در مجالس مختلف است. یکی از مدل های کت مدل کت دخترانه است که در این بخش از دنیای مد نمونه هایی از این مدل کت ها را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرد.

در این مجموعه انواع مدل کت دخترانه ۲۰۱۶ و شیک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با الهام گرفتن از این مدل ها بتوانید مدل کت زیبایی را برای خود انتخاب کنید.

مدل کت دخترانه بهتر است متفاوت با مدل کت زنانه انتخاب شود. در هنگام خرید کت حتما مدلی را انتخاب کنید که متناسب با فرم اندام شما باشد.

کت دخترانه با طرحی متفاوت

انواع مدل های کت چرم دخترانه ۲۰۱۶

کت چرم یکی از مدل های زیبا و شیک کت است. اگر شما می خواهید متفاوت تر از همیشه به نظر برسید مدل های متنوع کت چرم می توانندایده خوبی برای شما باشند. کت های چرم را می توانید با مدل های کفش و کیف چرم ست کنید.

کت چرم 2016 مدل های متنوع کت چرم دخترانه

می توانید کت های چرم را از روی مانتو بپوشید و بهتر است که رنگ مانتو شما با رنگ کت مطابقت داشته باشد در ادامه مطلب مدل کت دخترانه چرم را مشاهده خواهید کرد.

انواع مدل های کت چرم دخترانه کت های چرم و لی دخترانه 2016 مجموعه ای با بیش از 20 مدل کت دخترانه مدل کت چرم دخترانه با طرح های متنوع

مدل کت دخترانه لی با تن پوش شیک

اگر در فصل زمستان و پاییز به سر می برید مدل های کت لی را می توانید برای مجالس و مهمانی ها انتخاب کنید. بهتر است کت لی را با دامن لی و یا یک شلوار لی اسپرت ست کنید تا جذابیت شما چندین برابر شود. اگر پاهای شما کوتاه است کت ها با مدل نیم تنه و کوتاه می توانند مدل های مناسبی برای شما باشند.

حتما بخوانید:  انواع مدل کت مجلسی شیک و جذاب برای خانم های جوان

کت و شلوار لی دخترانه انواع مدل های کت دخترانهکت و دامن لی

انواع مدل های جدید و شیک کت دخترانه مجلسی

در هنگام خرید کت و یا دوختن کت حتما به جنس پارچه توجه کنید و مدل پارچه هایی را برای دوختن کت خریداری کنید که خوش فرم و خوش حالت هستند. اگر قد شما کوتاه است بهتر است که کت و شلوار یکرنگی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل کت دخترانه مشکی مدل های مجلسی واسپرت کت دخترانه مدل کت تک دخترانه
توصیه ما به افراد قد بلند این است که رنگ های متفاوت کت و شلوار را برای پوشیدن انتخاب کنند تا اندام آن ها جذاب تر به نطر برسد.

مدل های متنوع کت اسپرت با طراحی مدرن کت دختارنه مجلسی مدل کت مشکی دخترانه

مدل کت گیپور کت دخترانه انواع مدل های زیبا و جدید کت دخترانه  کت مجلسی دخترانه  انواع مدل های کت دخترانه اسپرت کت سفید اسپرت 2016

اگر شما تمایل دارید که همیشه شیک پوش باشد بهتر است که مدل کت دخترانه خود را با شلوار و لباس های مناسب ست کنید. ست کردن مناسب کت و شلوار یکی از مهم ترین نکات برای حفظ جذابیت شما است. برای مشاهده مدل های کت و یقه کت به بخش کت و شلوار زنانه مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.