در انتخاب مدل مانتو باید به مطابقت آن با اندام و قدتان توجه نمایید در این مطلب برای شما مجموعه ای از جدیدترین تصاویر مدل مانتو مخمل را در طرح ها و رنگ های مختلف برای شما جمع آوری نموده ایم .

نوعی پارچه ای کرکی بافته شده از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم مخمل می باشد این نوع پارچه به عنوان پارچه ای اشرافی و لوکس در نظر گرفته می شود مخمل پارچه ای نرم و لطیف می باشد. در این مطلب مدل مانتو مخمل در طرح ها و رنگ های جذاب و زیبا برای خانم های شیک پوش را برای شما جمع آوری نموده ایم تا پایان مطلب همراه ما باشید .یکی از پوشش های بسیار مهم برای خانم های شیک پوش ایرانی مانتو می باشد در انتخاب مانتو باید به اندام و قد توجه شود یکی از مانتوهای اشرافی و لوکس مانتو مخمل است که در این مطلب مانتو مخمل در رنگ ها و طرح های مختلف را مشاهده می نماییم .

مانتو مخمل در طرح ها و رنگ های مختلف

یکی از پارچه های اشرافی و لوکس مانتو مخمل می باشد که پارچه ای نرم و لطیف می باشد در این بخش مجموعه تصاویر مدل مانتو مخمل را در طرح ها و رنگ های مختلف جمع اوری نموده ایم . امیدوارم با استفاده از این مدل ها بتوانید مدل مانتو مخمل جذاب و زیبای متناسب برای خود را انتخاب نمایید .

مدل مانتو مخمل بلند

همانطور که می دانید اکثر خانم های شیک پوش ترجیح می دهند در مکان های رسمی و محل کار مانتو بلند بپوشند در این بخش برای این دسته از خانم های مجموعه تصاویر مدل مانتو مخمل بلند را جمع آوری نموده ایم .

مدل مانتو مخمل مدل مانتو مخمل دخترانهمدل مانتو مخمل بلند زنانهمدل مانتو بلند مخمل

مدل مانتو مخمل قرمزمدل مانتو مخمل آبیمدل مانتو مخمل مشکیگالری مدل مانتو مخملمانتو مخمل دخترانه شیکمدل مانتو مخمل جلو بستهمدل مانتو مخمل زیپی

مدل مانتو مخمل کوتاه

همانطور که گفته شده است برای خانم های قد کوتاه مدل مانتو کوتاه مناسب تر می باشد در این بخش برای این دسته از خانم های شیک پوش و امروزی گالری تصاویر مدل مانتو مخمل کوتاه را جمع آوری نموده ایم .

مدل مانتو مخمل یکطرفه مدل مانتو مخمل کوتاه مدل مانتو مخمل رسمی مدل مانتو مخمل طرحدار

مدل مانتو سنتی مخمل

مانتو مخمل دخترانه ساده مدل مانتو مخمل کبریتی مانتو مخمل کوتاه جذاب و زیبا مدل مانتو مخمل کوتاه جذاب مدل مانتو مخمل زیبا مدل مانتو مخمل آبی مدل مانتو کار شده با پارچه مخمل

در این مطلب مجموعه تصاویر مدل مانتو مخمل مانتو اشرافی و لوکس را با هم مشاهده نمودیم امیدواریم با استفاده از این مدل ها بتوانید مدل مانتو مناسب با قد و اندام خود را برای خود انتخاب نمایید برای مشاهده بیشتر تصاویر مدل مانتو کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.