آرایش چشم در جذابیت و خوش فرم شدن چشم ها نقش بسزایی دارد اگر شما ترجیح می دهید که از مدل های آرایش چشم ساده استفاده کنید مدل های آرایش ساده این مجموعه می توانند ایده خوبی برای مدل انتخابی میکاپ چشم شما باشند.

یکی از نکاتی که در هنگام میکاپ صورت باید مورد توجه قرار گیرد آرایش چشم ها است که مهم ترین بخش از آرایش صورت را در بر می گیرد. در ادامه مطلب مدل های آرایش چشم ساده را مشاهده خواهید کرد.

آرایش ساده چشم در منزل نیز به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید بدون نیاز به یک آرایشگر ماهر مدلی را انتخاب کنید و به راحتی چشمان خود را میکاپ کنید.

میکاپ چشم

انواع مدل های آرایش چشم ساده

قبل از اینکه چشمان خود را آرایش کنید حتما بر روی پلک چشم و اطراف چشم را کرم روشن کننده بزنید. برای سایه چشم در آرایش ساده می توانید از رنگ های ملایم و طبیعی سایه مانند صورتی ملایم و یا قهوه ای روشن استفاده کنید.

میکاپ چشم با سایه تک رنگ انواع مدل های متنوع میکاپ ساده چشم
در آرایش ساده چشم از مدل های خط چشم های ساده استفاده کنید و یا می توانید از خط چشم استفاده نکنید.

آرایش ساده چشم با رنگ سبز سایه و قهوه ای روشن مدل های آرایش چشم ساده دخترانه
قبل از زدن ریمل بر روی مژه ها حتما از فرمژه استفاده کنید تا مژه های شما خوش فرم و خوش حالت شوند.
اگر شما ترجیح می دهید که از مژه مصنوعی در آرایش چشم خود استفاده کنید می توانید مدل های ساده و کم حجم مژه مصنوعی را برای مدل میکاپ ساده چشمان خود انتخاب کنید.

حتما بخوانید:  عکس های مدل آرایش چشم و ابرو جدید و مدرن

انواع مدل های آرایش ساده چشم مدل آرایش چشم دخترانه
آرایش ساده چشم برای مدل آرایش دخترانه بسیار مناسب است.

مدل آرایش لایت چشم میکاپ دخترانه 2016
در ادامه مطلب انواع مدل های میکاپ ساده چشم را مشاهده خواهید کرد که هر کدام با استفاده از متدهای آرایشی برای انواع چشم ها صورت گرفته اند.

مدل های متنوع میکاپ ساده چشم مدل بسیار ساده آرایش چشم مدل های جدید آرایش چشم آرایش ساده زنانه مدل ساده سایه چشم آرایش چشم ساده زنانه و دخترانه   آرایش چشم ساده با خط چشمی متفاوت

آرایش چشم عروس ساده

برای آرایش چشم عروس نیز می توانید از مدل های آرایش چشم ساده و مدل آرایش چشم لایت استفاده کنید. اما توجه کنید که آرایش های ساده برای عروس خانم ها باید با دقت و طرافیت خاصی صورت گیرد. یکی از مزایای استفاده از مدل های آرایش ساده برای چشمان عروس، حفط زیبایی طبیعی عروس است.

آرایش عروس 2016

در این بخش از آرایش صورت مدل های میکاپ چشم ساده برای عروس را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از دیدن این تصاویر لذت کافی را ببرید.

مدل آرایش لایت عروس 2016 مدل های میکاپ ساده چشم انواع مدل های آرایش چشم 2016 مدل آرایش چشم عروس مدل های متنوع آرایش چشم عروس به صورت لایت و ساده آرایش چشم ساده برای عروس

در این مجموعه از آرایش و زیبایی مدل های متنوع و جدید آرایش چشم ساده را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل های میکاپ چشم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند. برای مشاهده انواع مدل های میکاپ چشم به بخش آرایش چشم رجوع کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.