ایده های خلاقانه برای ساخت روزنامه دیواری دهه فجر به همراه مدل های متنوع و زیبای روزنامه دیواری با طرح های جالب و جذاب را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با جدیدترین مدل های روزنامه دیواری بیست و دو بهمن و دهه فجر آشنا می شوید.

ساخت روزنامه دیواری دهه فجر و بیست و دو بهمن یکی از ایده های جالب برای این ایام است که مطمونا همه دانش آموزان بارها آن را امتحان نموده اند و به کمک والدین و مربیان و یا به صورت گروهی با دیگر دانش آموزان اقدام به ساخت انواع روزنامه دیواری نموده اند. آشنایی با مدل های جدید و زیبای انواع روزنامه دیواری ساخته شده توسط دیگر دانش اموزان به مناسبت دهه فجر می تواند شما را با ایده های جدید و حذاب برای ساخت روزنامه دیواری آشنا کند که در این مطلب به ارائه این مدل های زیبا و متنوع می پردازیم.

مدل های روزنامه دیواری دهه فجر و بیست و دو بهمن :

ایده های متنوعی برای ساخت روزنامه دیواری دهه فجر وجود دارد و میتوان با به کارگیری آنها بهترین و زیباترین روزنامه دیواری را تهیه نمود، همانطور که گفتیم در این مطلب مجموعه ایی از متنوع ترین مدل های روزنامه دیواری را گردآوری نموده ایم که برای دهه فجر و بیست و دو بهمن تهیه گردیده اند و حاوی عکس ها و مطالبی از آن روزها می باشند که مشاهده آنها بسیار لذت بخش و جذاب است. در ادامه چند مدل از اینگونه روزنامه دیواری ها را که مربوط به دهه فجر است، ملاحظه می فرمایید.

مدل جدید روزنامه دیواریروزنامه دیواری دهه فجرمدل روزنامه دیواریروزنامه دیواری دهه فجرمدل روزنامه دیواریروزنامه دیواری جدیدروزنامه دیواریعکس روزنامه دیواری مدل روزنامه دیواریتزیین روزنامه دیواریروزنامه دیواری بیست و دو بهمن

در اغلب روزنامه دیواری هایی که با موضوع انقلاب و دهه فجر تهیه می گردند اغلب از شعارهای مختص بهمن سال ۵۷ و همچنین تصاویری زیبا و جذاب از آن روزها استفاده می گردد و از آنجایی که این روزنامه دیواری ها اغلب توسط دانش آموزان و همچنین برای دیگر دانش آموزان تهیه می شود، اغلب سعی می گردد از مطالب و تصاویری که برای مقاطع مختلفی سنی و برای دانش اموزان قابل درک است استفاده گردد. در این بخش به معرفی چند مدل زیبا و جدید روزنامه دیواری دهه فجر می پردازیم که با الگوبرداری از این مدل ها و همچنین استفاده از ایده های به کار برده شده در این مدل ها، می توانید انواع کاردستی دهه فجر و همچنین روزنامه دیواری های مختلف را تهیه نمایید.

روزنامه دیواریمدل روزنامه دیواریساخت روزنامه دیواریمدل روزنامه دیواری انقلابساخت روزنامه دیواریروزنامه دیواری برای دهه فجرروزنامه دیواری دهه فجر جدیدساخت روزنامه دیواریکاردستی دهه فجر

مدل های متنوع و زیبای روزنامه دیواری دهه فجر که مشاهده نمودید، نمونه کارهایی از دانش آموزان مختلف است که برای آشنایی بیشتر شما با طرح های اجرا شده  و همچنین ایده گرفتن از آنها در این مطلب گردآوری نمودیم و امیدواریم با الگوبرداری از آنها زیباترین مدل های روزنامه دیواری را تهیه نمایید. پیشنهاد میکنم با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر طرح ها و مدل های زیبا و متنوع کاردستی های مناسب دانش آموزان و کودکان دیدن فرمایید.

یک دیدگاه

  1. سارا

    بهمن ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱:۵۶ ب.ظ

    اگه میشه مدل تزیین کردن رو آموزش دهید.

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.