یک پدیکور جذاب و زیبا زیبایی ناخن های پای شما را چند برابر می کند. در این بخش از آرایش و زیبایی طرح های مختلف و جدید طراحی ناخن پا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

طراحی ناخن پا و دست یکی از کارهای مورد علاقه اکثر خانم ها است در طراحی و دیزاین ناخن باید مهارت و استعداد داشته باشید. شما می توانید با به کار بردن ایده های خلاقانه ناخن های پا خود را به زیبایی طراحی کنید.

طراحی زیبا و جذاب ناخن باعث می شود تا شما ناخن های خوش فرم و خوش حالتی را داشته یاشید. در این بخش از طراحی ناخن مدل های متنوع از طراحی ناخن پا را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم.

پدیکور جذاب و ایده آل

انواع مدل های متنوع طراحی ناخن پا

برای طراحی لاک ناخن پا ابتدا پاهای خود را به مدت ۱۰ دقیقه در آب گرم قرار دهید سپس پاهای خود را خشک کنید و ناخن های پاهایتان را به خوبی سوهان بکشید.

انواع مدل های طراحی ناخن پا طراحی ناخن پا با طرح کودکانه طراحی ناخن بچه گانه

در مرحله بعدی طراحی ناخن پا ناخن هایتان را به کمک یک براق کننده به خوبی برق بیاندازید و بعد از اینکه براق کننده از سطح ناخن شما پاک شد اطراف ناخن های پا را به کمک یک لایه بردار و یا کرم های مخصوص پا به مدت چند دقیقه ماساژ دهید سپس لاک پایه را بر روی ناخن های خود بزنید و بعد از اینکه لاک پایه خشک شد می توانید ناخن های پای خود را با طرح های دلخواه به زیبایی طراحی کنید.

حتما بخوانید:  20 مدل طراحی ناخن جدید و شیک برای خانم های مد گرا

پدیکور نگینی مدل های دیزاین ناخن پا دیزان و طراحی ناخن پا طرحی زیبا و ساده برای ناخن پا

مدل های زیبا و شیک پدیکور و مانیکور ست

اگر شما تمایل دارید تا پدیکور و مانیکور شما ست باشد مدل های طراحی ناخن ساده پا این مطلب می تواند ایده خوبی برای طراحی ناخن های شما باشد.

مانیکور 2016 انواع مدل های مانیکور و پدیکور ست طراحی ست ناخن دست و پا مدل های جدید طراحی ناخن 2016 پدیکور و مانیکور ست 2016

طراحی زیبا و جذاب ناخن پا

شما می توانید با یک طراحی زیبا و ایده آل ناخن های پاهایتان را خوش فرم کنید. در طراحی ناخن خلاقیت امر بسیار مهمی است. در این مجموعه مدل های متنوع و زیبا از مدل لاک ناخن پا را مشاهده خواهید کرد.

طراحی ناخن پا 2016 مدل های جدید پدیکور طراحی متفاوت انگشتان پا پدیکور پدیکور با لاک مشکیطرح های متفاوت ناخن پا پدیکور ساده طراحی ناخن پا زنانه پدیکور زنانه طاحی ناخن پا با طرحی زیبا و جذابمدل های دیزاین ناخن پا

بعد از اینکه طراحی ناخن پا پایان رسید بعد از خشک شدن کامل ناخن هایتان می توانید با یک پوشش شفاف و براق از ریختن لاک ناخن پای خود جلوگیری کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.