دسته ها
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

مدل موهای مناسب برای افراد با صورت گرد

  • ندا خوشرو
  • ۳ دی ۱۳۹۴
  • ۰

توجه به فرم صورت از مهم ترین نکاتی است که باید در هنگام انتخاب مدل مو مورد توجه قرار بگیرد اگر شما صورت گردی دارید به شما توصیه می کنیم که تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با جدیدترین و مناسب ترین مدل مو برای صورت گرد آشنا سازیم.

برخی از خانم هایی که صورت گرد دارند سعی می کنند تا گردی صورت خود را با مدل مویی مناسب بپوشانند. مدل مو برای صورت گرد باید به گونه ای باشد که صورت را کشیده تر نشان دهید. در ادامه  عکس هایی از انوع مدل های موی مناسب صورت های گرد را مشاهده می نماییم.

برخی از افراد در انتخاب مدل مو فقط فرم صورت خود را در نظر می گیرند توجه به جنس و بافت مو یکی از دیگر نکاتی است که باید در هنگام کوتاه کردن موها مورد توجه قرار بگیرد. در این مجموعه انواع مدل مو برای صورت گرد را مشاهده خواهید کرد.

مدل مو تا شانه

انواع مدل های متنوع مدل مو برای صورت گرد

انتخاب مدل مو برای صورت هایی با فرم گرد باید با دقت زیادی انتخاب شود اگر در انتخاب مدل مو برای صورت گرد اشتباه کنید ظاهر شما ممکن است به کلی تغییر کند و به فرم نامناسبی در آید.

انواع مدل های کوتاهی مو 2016 مدل موی صاف و بلند مدل کوتاهی مو مخصوص موهای فر

مدل مو کوتاه برای صورت های گرد

بلندی موها در این نوع صورت ها بهتر است که تا زیر چانه برسد.

انواع متنوع مدل مو برای صورت گردمدی مو برای فرم های گرد صورت مدل های جدید مو برای صورت های گرد

انواع مدل های کوتاهی مو

اگر شما تمایل دارید برای کوتاهی موهای خود از مدل های کوتاه مو استفاده کنید بهتر است که لایه های را که بر روی صورت و گردن ریخته می شوند را کمتر نمایان کنید و بهتر است که از مدل چتری بالا برای جلوی موهای سر خود استفاده کنید. در این بخش از مدل مو مدل های کوتاه مو برای صورت های گرد را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد.

مدل مو مناسب باری صورت های گردجدیدترین مدل مو ها برای صورت های گردمدل کوتاهی مو مدل مو 2016 انواع مدل های جدید موی کوتاه انواع مدل های کوتاهی مو برای صورت های گرد مدل موی مناسب برای صورت های گرد مدل مویی مناسب برای کشیده نشان دادن صورت های گرد

مدل موی بلند و زیبا برای صورت های گرد

مدل موی بلند برای صورت های گرد مناسب است و صورت شما را کشیده و جذاب تر نشان می دهد. مدل موهایی که بلندی قد آن ها تا شانه است به همه فرم های صورت می آید. در این مطلب انوع مدل های بلند مدل مو برای صورت های گرد را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مدل مو بلند مخصوص صورت های گردمدل مو بلند 2016 برای صورت های گرد مدل مو برای صورت های گرد و جنس موهای فرانواع مدل های مو کوتاه و بلند باری صورت های گردمدل های کوتاه و بلند و لیرمو برای صورت های گردانواع مدل های مو 2016 مدل موی فر مدل مو برای گرد به همراه نکاتی برای انتخاب مدل موی مناسب

مدل مو در جذابیت جهره افراد نقش بسزایی را دارد. دراین بخش از مدل موی زنانه انواع متنوع از مدل مو برای صورت گرد را مشاهده کردید که امیدواریم بتوانید با ایده گرفتن از این مدل مو ها موهای خود را به زیبایی کوتاه کنید. موفق و پیروز باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
وبگردی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.