مدل مانتویی را که انتخاب می کنید باید با فرم اندام و قد شما مطابقت داشته باشد در این بخش از دنیای مد بیش ار بیست مدل مانتو ساتن کوتاه و بلند را با تن پوش عالی مشاهده خواهید کرد. لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 ساتن نوعی پارچه است که بسیار لوکس می باشد و دارای سطحی صاف و براق است و با پارچه ساتن می توان انواع لباس مجلسی و مانتو ها را دوخت. در ادامه این مطلب انواع متنوع از مدل مانتو ساتن را مشاهده خواهید کرد.

مانتو یکی از پوشش های بسیار مهم و ضروری برای خانم های ایرانی است توجه به فرم اندام در هنگام خرید و یا دوخت مانتو یکی از نکاتی است که شما باید به آن توجه کنید. اگر شما مایلید که از مانتو های لوکس و براق استفاده کنید مدل مانتو ساتن می تواند مدل مانتو مناسبی برای انتخاب مانتو شما باشد.

مدا مانتو ساتن 2016 جدید و شیک

مدل های مانتو ساتن جدید با تن پوش شیک

پارچه های ساتن از ابریشم و پنبه و پولیستر و … درست می شوند. توجه داشته باشید که لباس های ساتن ابریشمی را باید برای شستشو به خشکشویی ها ببرید ولی بقیه جنس پارچه های ساتن را می توانید با آب گرم و یا سرد بشویید. در این بخش از مدل مانتو طرح های زیبا و جدید مانتو ساتن را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

مدل های مانتو ساتن ویژه سال1395مدل مانتو ساتن مجلسی مانتو ساتن با آستین سه ربع

انواع متنوع مدل مانتو ساتن کوتاه

برای خانم هایی که قد کوتاه هستند مدل مانتو ساتن کوتاه بسیار مناسب تر است زیرا مدل های مانتو بلند این افراد را قد کوتاه تر نشان می دهد. مانتو هایی که قد آن ها تا زانوی شما است می تواند بهترین ایده برای مدل مانتو ساتن شما باشد. انواع متنوع مدل مانتو کوتاه زیر می تواند ایده خوبی برای انتخاب مدل مانتو ساتن شما باشد.

مانتو ساتن طلاییمانتو ساتن زیبا و شیک مدل مانتو ساتن با رنگ تیره مانتو ساتن ویژه نوروز 1395مدل مانتو زنانه 2016 مدل مانتو 2016 مانتو ساتن رنگ روشن مانتو زنانه مشکی

مدل مانتو های سنتی با پارچه ساتن نیز دارای طرفداران زیادی هستند

مانتو 2016 مدل مانتو ساتن مشکیمانتو ساتن با تن پوش شیک

مدل مانتو ساتن بلند با تن پوش عالی

اگر شما ترجیح می دهید تا از مانتو های بلند استفاده کنید مدل های مانتو ساتن جدید  این مطلب می توانند برای شما بهترین انتخاب باشند.

مانتو ساتن کار شده مدل مانتو ساتن ویژه سال 2016 مانتو مجلسی بلند مانتو بلند قهوه ای با یقه حلزونی مدل های مانتو زنانه شیک و مدرن مانتو بلند زنانه با جنس ساتن

مانتو های ساتن مانتو هایی زیبا و براق هستند که شما می توانید آن ها را در طرح ها و مدل های متفاوت تهیه کنید. انواع متنوع مدل مانتو ساتن را مشاهده کردید که امیدواریم موررد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.