مخمل از انواع پارچه های کرکی است که جنس آن بسیار نرم و لطیف است که جزء پارچه های لوکس و اشرفی محسوب می شود. در این مجموعه انواع متنوع از مدل لباس مجلسی مخمل را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

پارچه مخمل را از ابریشم و نایلون و پنبه و ریون تهیه می کنند. لباس مجلس های مخمل بسیار پر زرق و برق هستند و اندام شما را زیباتر نشان می دهند در این بخش از دنیای مد مدل لباس مجلسی مخمل کوتاه و بلند را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امیدواریم این مدل لباس ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

اگر شما تمایل به پوشیدن لباس مجلسی زیبا و لوکس دارید مدل لباس مجلسی مخمل می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

انواع مدل های لباس مجلسی مخمل

انواع مدل های لباس مجلسی مخمل بلند

توجه داشته باشید که لباس های مخمل نیاز به مراقلت بیشتری دارند و در هنگام شستشوی آن ها باید مراقب باشید و احتیاط کنید و بهتر است که لباس با جنس مخمل را برای شستن به خشکشویی ها ببرید.

مدل باس مجلسی مخمل بلند و متفاوت مدل های متنوع لباس مهمانی و مجلسی لباس مجلسی مخمل زیبا انواع مدل های متنوع لباس مجلسی

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که ترجیح می دهید از لباس مجلسی بلند استفاده کنید انواع متنوع از مدل لباس مجلسی بلند در این مجموعه می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب شما عزیزان باشد.

لباس مجلسی آستین دارلباس مجلسی مخمل آستین داربلوز مخمل و کلاه مخمل مدل لباس مجلسی مخمل ذنباله داربیاس مجلسی بلند و شیک لباس مجلسی مخمل در طرح های بلند و کوتاه لباس مجلسی پاپیون دار
اگر شما دارای اندام چاقی هستید و می خواهید از لباس مجلسی مخمل در مجالس و مهمانی ها استفاده کنید بهتر است که از رنگ های تیره این مدل لباس مجلسی را برای پوشیدن انتخاب کنید تا اندام شما لاغرتر به نظر برسد. پارچه مخمل برای لباس مجلسی خانم های چاق می تواند ایده آل باشد.

پیراهن مجلسی مخمل آستین سه ربع لباس مجلسی مخصوص بانوان چاق

مدل لباس مجلسی مخمل کوتاه زیبا و جدید

هرگز پارچه مخمل را اتو نکنید زیرا جای اتو به وضوح روی این پارچه ها دیده می شود. برای اتو کردن این نوع پارچه ها می توانید اتو را در فاصله چند میلی متری از درزها نگه دارید تا با بخار اتو چروک های لباس باز شود.

انواع پیراهن های مجلسی دخترانه مخمل لباس مجلسی کوتاه مخمل با رنگ آبی تیره
مدل های لباس مجلسی کوتاه مخمل را در این مجموعه مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از دیدن این لباس ها لذت کافی را ببرید.

لباس مجلسی کواه مخمل پیراهن کوتاه مجلسی زنانه مخمل پیراهن کوتاه مجلسی مخمل 2016 پیراهن کوتاه مجلسی مشکی و کوتاه

مدل های کت مخمل مجلسی

اگر شما تمایل دارید تا در مجالس و مهمانی ها کت بپوشید مدل های کت مخمل این مطلب می تواند ایده خوبی برای انتخاب مدل کت مخمل شما باشد. کت مخمل را می توانید با انواع دامن کوتاه و بلند و انواع مدل شلواردخترانه  و زنانه مجلسی ست کنید تا جذاب تر به نظر برسید.

کت مخمل دخترانه کت مخمل مجلسی دخترانه مدل لباس مجلسی مخمل و کت مخمل

یکی از دغدغه های خانم ها در هنگام رفتن به مهمانی انتخاب لباس مجلسی مناسب و شیک است. به طور کلی شما باید لباس مجلسی را انتخاب کنید که به فرم چهره و اندام شما بیاید انتخاب رنگ لباس مجلسی یکی از دیگر از نکاتی است که باید رعایت شود. در این مجموعه مدل لباس مجلسی مخمل را مشاهده کردید که امیدواریم بتوانید با الهام گرفتن از این مدل لباس ها لباس مجلسی زیبا و شیکی را برای مجالس و مهمانی ها خود انتخاب کنید. موفق و پیروز باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.