اکثر دختران جوان تمایل دارند تا چهره دخترانه خود را حفظ کنند. یکی از دغدغه های دختران جوان برای مرتب کردن ابرو خود استفاده از مدل های مناسب ابرو دخترانه است. در این بخش از آرایش و زیبایی انواع مدل ابرو دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مرتب کردن ابرو و مدل ابرو در جذابیت چشم ها و چهره افراد نقش بسزایی دارد. بهتر است که دختر خانم های جوان ابرو های خود را به صورت مدل هایی غیر از مدل زنانه مرتب کنند. تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با انواع مدل ابرو دخترانه آشنا سازیم. امیدواریم این مدل ابرو ها ایده خوبی برای انتخاب مدل ابروی مناسب شما باشند.

مدل ابرو دخترانه باید به صورت مدل ابرو پهن باشد و دختران جوان باید توجه داشته باشند که ابرو های خود را به صورت مرتبی کنند که به سن و سال آن ها بیاید مدل ابرو نازک انتخاب خوبی برای مدل ابرو دخترانه نمی باشند.

مدل ابرو دخترانه با طرحی جذاب

انواع متنوع مدل ابرو دخترانه

ابرو های نامرتب در بعضی از چهره ها شبیه هم نیستند ولی شما می توانید با ایجاد تغییرات جزئی ابرو های صورت خود را یکسان و مرتب کنید.
هرگز از برس های سفت برای شانه کردن ابرو های خود استفاده نکنید زیرا استفاده مداوم از برس های سفت باعث ریزش ابرو های شما می شود استفاده از برس های نرم و کوچک برای مرتب کردن و شانه کردن ابرو مناسب تر است.

سه مدل ابرو دخترانه مدل های ابرو دخترانه
مدل ابرو پهن و بلندمدل ابرو 2016 مدل ابرو کوتاه دخترانه
اگر ابرو شما در قسمت تاج کم و خالی است در هنگام مرتب کردن ابرو های خود از قسمت تاج ابرو هایتان کم نکنید و از قسمت بعد از تاج ابرو اقدام به مرتب کردن ابرو ها کنید.
هاشور زدن ابرو و تاتو کردن ابرو برای دختران جوان مناسب نیست و چهره دخترانه شما با این مدل ابرو ها به چهره ای زنانه  تبدیل می شود و علاوه بر این تاتو و هاشور باعث ریزش ابرو ها می شود پس همیشه سعی کنید از مدل ابرو دخترانه پهن و مناسب برای برداشتن ابروهای خود استفاده کنید.

حتما بخوانید:  مدل ابرو 2018 شیک و جدید دخترانه و زنانه

مدل ابروی خترانه مشکی مدل ابور پهن جدیدمدل های متوع ابروی دخترانهمدل ابرو دخترانه 2016
برای پر کردن جاهای خالی ابرو خود از سایه ابرو که در رنگ های مختلف موجود است استفاده کنید استفاده از مداد برای پر کردن جاهای خالی ابرو به صورت مداوم باعث ریزش ابرو های شما می شود.
مرتب کردن و برداشتن ابرو ها به صورت پشت سر هم باعث می شود که پشت پلک چشم شما شل شود و افتادگی پلک چشم پیدا کنید.

مدل ابروی بلند دخترانه مدل کوتاه ابروی دخترانه انواع متنوع مدل ابرو دخترانه مدل پهن ابرو
در هر بار برداشتن ابروی خود از تیغ استفاده نکنید زیرا زدن تیغ در ابرو ها باعث می شود تا ابرو های شما زود در آیند و هم چنین استفاده مداوم از تیغ برای ابرو ها تارهای مو ابرو شما را کلفت تر می کند و نیز موهای زیر پوستی ابرو را افزایش می دهد و موهای ابرو در زمان رشد در خلاف جهت ابرو رشد خواهند کرد که این مسئله باعث می شود شما فرم و شکل اولیه مدل ابرو دخترانه خود را از دست دهید. در انواع مدل ابرو ۲۰۱۶ مدل ابروهای دخترانه جذاب و دیدنی مشاهده می فرمایید.

انواع مدل ابرو مدل ابرو مناسب برای دختران جوان مدل ابرو زیا و جذاب دخترانه 2016مدل ابروی پهن و مرتب دخترانه مدل ابرو دخترانه شیک
ابرو ها را همیشه در جهت رشد مو مرتب کنید زیرا اگر ابرو ها را در خلاف رشد مو ابرو بردارید ابرو های شما نامرتب خواهند شد و به طور کلی تارهای مو ابرو خود را به سمت بالا و مایل مرتب کنید.

مدا ابرو مدل ابرو زیبا و شیک مدل ابرو برای دختر خانم ها مدل ابرو دخترانه پهن مدل ابرو دخترانه 2016
مدل ابرو دخترانه مناسبی را برای مرتب کردن ابرو های خود انتخاب کنید که ظاهر جذاب و دخترانه شما را حفظ کند. در این مجموعه از آرایش صورت انواع مدل های ابرو دخترانه را مشاهده کردید که می توانید از این انواع متنوع مدل ابرو دخترانه برای برداشتن و مرتب کردن ابرو های خود استفاده کنید. برای مشاهده انواع مدل ابرو کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.