بلوز مجلسی ریون نوعی بلوز زنانه با پارچه کشی است که شما می توانید این مدل بلوز ها را در طرح ها و رنگ های مختلف خریداری کنید. در این بخش از دنیای مد بیش از بیست مدل بلوز ریون را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امیدواریم با رعایت نکاتی که در این بخش درباره بلوز مجلسی ذکر کرده ایم شیک پوش تر از همیشه در مجالس و مهمانی ها حضور پیدا کنید.

بعضی از خانم ها تمایل دارند در مجالس از بلوزهای مجلسی استفاده کنند. بلوز مجلسی ریون نوعی از بلوزهای مجلسی است که شما می توانید این نوع بلوز ها را خریداری کنید. هم چنین اگر تمایل دارید این مدل لباس ها را بدوزید انواع متنوع مدل بلوز ریون این مجموعه می تواند الگوی مناسبی برای انتخاب شما باشد.

پارچه ریون نوعی پارچه کشی است که شما می توانید با استفاده از این پارچه انواع پیراهن و بلوز مجلسی و مانتو ریون را بدوزید و یا از مراکز فروش لباس, انواع لباس مجلسی ریون و مانتو ریون را خریداری کنید.

بلوز مجلسی ریون

انواع مدل های زیبا بلوز ریون مجلسی

دوخت پارچه های ریون کمی سخت است بنابراین اگر تمایل دارید مدل بلوز ریون خود را بدوزید حتما خیاط ماهری را برای دوختن بلوز مجلسی خود انتخاب کنید.
زنان باردار می توانند برای مدل لباس مجلسی بارداری خود از این نوع پارچه ها استفاده کنند زیرا این نوع پارچه همانطور که گفته شد به خوبی کش می آیند.

بلوز و شلوار ریون مجلسیبلوز مجلسی زنانه و دخترانه ریون بلوز مجلسی با جنس پارچه ریون را در هنگام شستشو حتما با آب سرد بشویید و به هیچ عنوان از آب داغ برای شستشوی این نوع لباس ها استفاده نکنید.
مدل بلوز ریون مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید که رنگ آن به چهره شما بیاید و متناسب با اندام شما باشد.

بلوز مجلسی ریون 2016

بلوز مجلسی زنانه کرواتی
مدل یقه بلوز مجلسی هم نقش زیادی در زیبایی بلوز ریون شما دارد و اگر از بلوزها با یقه های باز استفاده می کنید حتما گردنبند زیبایی را در گردن خود بیندازید تا جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

حتما بخوانید:  مدل بلوز حریر زنانه و دخترانه جدید و شیک

بلوز مجلسی ریون آستین کوتاه

بلوز مجلسی ریون کارشده

مدل بلوز ریون مجلسی مشکی

بلوز مجلسی ریون مشکی را می توانید با شلوار زنانه تیره و شلوار های جین در مجالس عصرانه و مهمانی ها کوچک بپوشید هم چنین این مدل بلوز ها را می توانید با دامن های کوتاه و بلند با جنس پارچه ریون ست کنید. خانم های چاق می توانند مدل بلوز ریون مشکی را به عنوان لباس مجلسی مناسب در مهمانی ها بپوشند.

بلوز مجلسی با جنس پارچه ریون مدل بلوز ریون زنانه مجلسی
مدل بلوز ریون زنانه بلوز مجلسی ریون آستسن سه ربع مدل بلوز ریون همراه با تور مشکی تیشرت دخترانه ریون با طرح قلب

انواع مدل های بلوز مجلسی ریون با طرح های زیبا و رنگ روشن

اگر ترجیح می دهید در مهمانی ها و مجالس از لباس های رنگ تیره استفاده نکنید مدل های بلوز ریون مجلسی در این بخش می تواند ایده خوبی برای شما باشد تا بتوانید مدل لباس مناسب را برای خودتان انتخاب کنید بلوز مجلسی ریون با رنگ های شاد و روشن را می توانید با دامن و یا شلوار زنانه همرنگ خود ست کنید و هم چنین می توانید این نوع بلوز ها را با هر رنگ تیره و روشن شلوار و یا دامن در مجالس بپوشید.

بلوز و دامن ریون با رنگ روشن

بلوز مجلسی ریون با رنگ روشن مدل بلوز ریون متفاوت و ایده آل انواع مدل های بلوز مجلسی ریون زنانه بلوز ریون 23 مدل بلوز مجلسی ریون بلوز مجلسی با طرح و رنگ متفاوت 2016بلوز مجلسی 2016بلوز مجلسی ریون همراه با تورمدل بلوز ریون دکمه دار با رنگ قهوه ای

انواع مدل های بلوز مجلسی را در این بخش مشاهده کردید که امیدواریم از دیدن این مدل ها لذت برده باشید و بتوانید با ایده گرفتن از این مدل بلوز ریون ها بلوز مجلسی مناسبی را برای خود انتخاب کنید. برای مشاهده مدل های بیشتر بلوز مجلسی به بخش مدل بلوز مجلسی مراجعه کنید.

۲ دیدگاه ها

 1. شیما

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۵ در ۲:۵۵ ق.ظ

  خیلی شیک

  پاسخ دادن

 2. شیرین

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۵ در ۳:۱۶ ق.ظ

  عالی وبی نظیر

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.