ریون الیافی مصنوعی می باشد که از بازسازی سلولزی ساخته شده است ویژگی بارز این پارچه قابلیت کشسانی آن می باشد در این مطلب نکاتی در مورد دوخت،اتو کشی و شستشو این مدل مانتو به همراه تصاویر مدل مانتو ریون در طرحهای شیک و جدید را برای شما جمع آوری نموده ام .

در فصل بهار و تابستان پوشیدن مانتوهای ریون رایج می باشد پارچه ریون بسیار نازک و لخت می باشد و حالت کشی دارد انواع مدل مانتو چه رسمی و مجلسی و کوتاه و بلند با این نوع پارچه بسیار جذاب و زیبا می باشند در این مطلب نکاتی در مورد دوخت و اتو کردن پارچه ریون را برای شما عزیزان جمع آوری نموده ایم در ادامه تصاویر مدل مانتو ریون در جدیدترین و شیک ترین طرحها را نیز برای شما آورده ام تا پایان مطلب همراه من باشید .

تصاویر و نکات مدل مانتو ریون

مدل مانتو ریون طوسی ریون یکی از الیاف مصنوعی و ساخته دست بشر که از بازسازی سلولز ساخته شده می باشد این نوع پارچه دارای حالت کشی می باشد انواع مدل مانتو ریون با استفاده از این پارچه تهیه می گردند از جمله مانتو مجلسی ،رسمی ،بلند یا کوتاه که همه آن ها از جذابیت فوق العاده ای برخوردارند در ادامه نکاتی در مورد دوخت این نوع پارچه و مدل ماتنو ریون در طرحها و رنگ های مختلف را با هم مشاهده می نماییم .

نکات دوخت مانتو ریون

مدل مانتو ریون مشکی

پارچه ریون، کشش خیلی زیادی دارد و بدلیل همین ویژگی کشسانی برای بهتر ایستادن در تنتان باید از پهنای الگو کمی کم کنید و برای راحتی در دوخت می توانید روزنامه زیر پارچه بگذارید هنگام دوخت مانتو ریون بهتر است پارچه ریون را کمی بکشید .

نکات شستشو و اتو کشیدن مانتو های ریون

مدل مانتو ریون سادهاین نوع پارچه را هرگز با آب داغ نشویید برای اتو کشیدن آن نباید اتو را مستقیما روی پارچه قرار دهید یک ورقه آلومینیومی روی میز اتو قرار داده مانتو را روی ان پهن کنید از فاصله اندک اتو را نزدیک چین و چروک ها برده تا چین و چروک ها باز شود .

عکس های مدل مانتو ریون در جدیدترین و شیک ترین طرحها

 نکاتی در مورد دوخت شستشو و اتو کشیدن این مدل مانتو را برای شما در بالا ذکر کردیم در این بخش تصاویر شیک ترین و جدیدترین طرحهای مدل مانتو ریون را با هم مشاهده می نماییم امیدوارم با استفاده از این طرحها بتوانید مدل مانتوی مناسب برای خود را انتخاب نمایید .
مدل مانتو های ریون دارای قیمت مناسب و جذابیت های زیادی هستند.
manteau rion (12)
مدل مانتو ریون دخترانه
امیدوارم از مشاهده تصاویر مدل مانتو ریون در طرحها و رنگ های متخلف لذت کافی را برده باشید برای مشاهده بیشتر تصاویر مدل مانتو کلیک کنید .

نظرات بسته شده است.