مدل مو در جذابیت چهره افراد نقش بسیار زیادی را دارد. در این مجموعه از دنیای مد مدل مو خامه ای را برای پسران جوان و خوش سلیقه ایرانی جمع آوری کرده ایم. لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

شما باید مدل مویی را انتخاب کنید که به فرم چهره شما بیاید. مدل مویی را که انتخاب می کنید باید ویژگی های جذاب صورت شما را برجسته کند و عیب های صورت شما را کمتر نشان دهد یکی از جدیدترین مدل موها مدل موی خامه ای است که در این بخش از مدل مو انواع مدل موی خامه ای پسرانه را مشاهده خواهید کرد.

آقایان نیز مانند خانم ها تمایل دارند تا مدل مویی را انتخاب کننند که مطابق با فرم چهره آن ها باشد. اگر مدل موهایی که مد می شوند به فرم چهره شما نمی آیند هرگز آن مدل موها را انتخاب نکنید. اصل اول در انتخاب یک مدل موی ایده آل این است که سادگی و برزندگی مدل مو را فراموش نکنید.

مدل های موی خامه ای

انواع مدل موی خامه ای پسرانه

مدل موی خامه ای یکی از پرکاربردتین مدل موی پسرانه ۲۰۱۶ است که در دنیای مد طرفداران بسیاری دارد. مدل موی پسرانه ای را انتخاب کنید که نیاز به کم ترین مراقبت را داشته باشد مدل موهای عجیب و غریب را باید مدام با ژل و انواع وسایل فرم دهنده مو به شکل و فرم خاصی درآورید که استفاده از وسایل فرم دهنده مو برای سلامت موهای شما مناسب نیست.

مدل هی خامه ای کوتاه و بلند پسرانه گلچینی از مدل موی خامه ای انواع مدل های زیبا مو خامه ای پسرانه
اگر صورت شما لاغر است باید مدل موهایی را انتخاب کنید که مو را حجیم تر نشان می دهند. مدل موهای بسیار کوتاه آقایان چاق را چاق تر از حد معمول نشان می دهد.

مدل موی خامه ای کوتاه انواع مدل های مو خامه ای مدل های جذاب و ایده آل موی خامه ای
بهتر است که نظر آرایشگر خود را در مورد مدل موی مناسب برای فرم چهره تان را بپرسید تا با تجربه ای که آرایشگر شما دارد بهترین مدل مو را برای فرم چهره شما معرفی کند.

موی خامه ای
موی خامه ای 2016 موی خامه ای پسرانه با فرق کج مدل موی خامه ای مخصوص پسران مدل موی خامه ای ویژه آقایان
مدل مو 2016در این مجموعه مدل موی خامه ای پسرانه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد و بتوانید با الهام گرفتن از این مدل موها مدل موی مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

موی خامه ای مدلموی خامه ای ویژه پسران ایرانی مدل مو خامه ای پسرانه 2016مدل خامه ای برای موهای بلند مدل خامه ای مخصوص موهای مشکی پسرانه
آرایش مو خامه ای

یکی از دغدغه های پسران جوان مدل موی آن ها است شما باید مدل مویی را انتخاب کنید که جذابیت شما با مدل موی انتخابی بیشتر شود. مدل موی خامه ای را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم از دیدن این مدل مو ها لذت برده باشید. برای مشاهده انواع مدل موها به بخش مدل موی پسرانه مراجعه کنید.

یک دیدگاه

  1. میلادصادقی

    مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۸ ق.ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.