در فصل پاییز اکثر دختر خانم های شیک پوش ترجیح می دهند مانتو لی بپوشند در این مطلب مدل مانتو لی در طرح های زیبا و مدرن به همراه نکاتی برای انتخاب مدل مانتو مناسب و شیوه نگاه داری آن را برای شما جمع آوری نموده ایم.

یکی از با ارزش ترین لباس ها در کمد لباس هر جوانی لباس های جین او می باشد لباس های جین به این دلیل که همه جا قابل پوشش و تطبیق پذیر می باشند ارزش بسیاری یافته اند با آغاز فصل پاییز و سردتر سدن هوا استفاده از لباس های لی نیز مورد توجه همگان قرار می گیرد در این مطلب تصاویر مدل مانتو لی و نکاتی برای استفاده از آن را برای شما جمع آوری نموده ایم، امیدواریم با استفاده از این نکات و تصاویر زیبا بتوانید مدل مانتو لی متناسب برای خود را به راحتی انتخاب نمایید .

تصاویر و نکاتی برای انتخاب مدل مانتو لی

مدل مانتو دخترانه

در فصل پاییز به علت سردی هوا پوشیدن مانتو لی مورد توجه همگان قرار می گیرد در این مطلب نکاتی در مورد روش نگه داری و استفاده از مانتو لی را برای شما جمع آوری نموده ایم رایج ترین رنگ مانتو لی آبی می باشد .

استفاده از کمربند

مانتو با کمربند پهن

استفاده از یک کمربند زیبا و فانتزی و کفش متناسب به زیبایی مانتو شما و جذاب به نظر رسیدن شما نقش مهمی دارد .

فراتر از زمان پیش بروید

مانتو لی سنتی

مانتو لی را انتخاب کنید که مستقل از زمان باشد مانتویی بخرید که بلافاصله از مد نیفتد تا بتوانید چند مدت از آن استفاده کنید راحت بودن در مانتو لی مساله مهمی می باشد حتی اگر مانتویی که انتخاب کرده اید خیلی زیبا باشد اما در آن احساس راحتی نکنید باعث می شود نا متناسب به نظر برسید باید به این نکته توجه کنید که مانتو لی انتخابی خود را در چه زمان و مکانی می خواهید بپوشید. همیشه بهترین را انتخاب کنید حتی مدل مانتو سنتی با بارچه لی نیز می تواند بهترین باشد.

مدل مانتو لی تکراری انتخاب نکنید

مدل مانتو لی زیبا به این دلیل که می خواهید جذاب و باکلاس به نظر برسید نباید مدل مانتو لی تکراری انتخاب کنید مدل های کلاسیک بسیاری وجود دارد که شما می توانید آن ها را نیز امتحان نمایید .

مانتو جین متناسب با اندامتان انتخاب کنید

مانتو لی با کمربنداگر که مدل مانتو انتخابی زیبا و مدرن باشد اما متناسب اندام شما نباشد باعث می شود مضحک به نظر برسید هنگام پرو از انداره بودن آن و تنگ نبودن کمر ان مطمان شوید پشت مانتو را نیز در آینه مورد بررسی قرار دهید .

مانتو و لباس لی را تنها بشویید

مدل مانتو لی کج

برای حفظ رنگ و ظاهر مانتو لی خود آن را از بقیه لباس ها جدا کرده و سپس بشویید .

برای خشک کردن مانتو های لی خود از آفتاب استفاده کنید

مدل مانتو دخترانه جذاب

برای خشک کردن لباس لی خود بهتر است آن را روی بند یا پایه های مخصوص قرار دهید و از تا نخورده بودن آن اطمینان حاصل کنید از انداختن مانتو لی در خشک کن اکیدا خود داری فرمایید .

عکس های انواع مدل مانتو لی

همانطور که گفتیم در فصل پاییز بازار خرید مانتو لی بسیار داغ می باشد در این بخش مدل مانتو لی در طرح های جذاب و زیبای زنانه و دخترانه را با هم مشاهده خواهیم نمود .

مدل مانتو لی ابرو بادی مانتو لی فوق العاده زیبا

مانتو های لی در طرح های متفاوتی وجود دارند اگر به مانتو های بلند علاقه دارید از مدل مانتو بلند لی استفاده کنید

مدل مانتو مدرن  مدل مانتو دخترانه جذاب مدل مانتو لی کم رنگ مدل مانتو لی ساده مانتو لی جلو بسته مانتو لی مانتو لی بلند طرح مدرن مدل مانتو لی مدل مانتو لی آبی مدل مانتو لی کوتاه مدل مانتو لی عکس مدل مانتو لیدر این مطلب نکاتی در مورد نحوه انتخاب و نگاه داری مانتو لی صحبت کردیم و تصاویر مدل مانتو لی در طرح های مدرن و به روز را به همراه هم مشاهده نمودیم امیدوارم از مشاهده تصاویر لذت کافی را برده باشید برای مشاهده بیشتر مدل مانتو کلیک کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.