یکی از خودروهای مجهز و زیبا که در دو مدل اتومات و دستی طراحی و ساخته شده است ماشین برلیانس می باشد در این مطلب مشخصات کلی ،فنی و تجهیزات ان را مورد بررسی قرار دادیم و عکس ماشین برلیانس نمای داخلی و بیرونی آن را با هم مشاهده می نماییم .

برلیانس محصول مشترک شرکت سایپا و برلیانس تحت لیسانس BMW می باشد این خودرو در دو مدل اتوماتیک و دستی تولید می گردد و دارای تمام ویژگی های یک اتومبیل خوب از جمله: زیبایی ظاهر،موتوری قدرتمند،راحتی سرنشینان ، ایمنی بالا ،ارگونومی ،و جادار بودن می باشد . در این مطلب عکس ماشین برلیانس در رنگ های مختلف و عکس از نماهای بیرونی و داخلی این خودرو را برای شما جمع آوری نموده ام. امیدوارم مطالب مفید واقع شود و تا پایان مطلب همراه من باشید .

خودرو برلیانس

تنوع رنگ برلیانساین خودرو برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد طراحی این خودرو را طراحان ایتالیایی انجام داده اند این خودرو تمام ویژگی های خوب یک اتومبیل از جمله جاداری و زیبایی ظاهر را دارا می باشد در این بخش قصد آن داریم تا مشخصات کلی، فنی و تجهیزات این اتومبیل زیبا را مورد بررسی قرار دهیم

مشخصات کلی

ماشین برلیانس

اندازه گیری های طول ،عرض و ارتفاع آن برحسب میلی متر می باشد ارتفاع آن۱۴۶۰ عرض ۱۷۵۸ و طول۴۵۱۰ می باشد از دیگر ویژگی های کلی خودرو می توان به فاصله دو محور آن اشاره کرد که ۲۵۸۰ می باشد .وزن دو مدل دستی و اتومات این خودرو با یکدیگر متفاوت می باشند در حالت دستی۱۲۴۰ و در حالت اتومات ۱۲۵۰ می باشد مصرف سوخت نیز در مدل اتومات ۶/۷ و در مدل دستی ۶/۴ می باشد ظرفیت کلی سوخت هر دو مدل آن ۵۵ لیتر می باشد .

مشخصات فنی

نمای موتور برلیانس

در این بخش مشخصات فنی دو مدل اتومات و دستی این خودرو زیبا را مورد بررسی قرار می دهیم .گیربکس( دستی: ۵ سرعته و در مدل اتومات ۴سرعته می باشد )نوع و مدل موتور :بنزینی ،خطی، BM15L . دارای ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ می باشد حجم موتور این خودرو ۱۴۹۸ سی سی حداکثر قدرت و حداکثر گشتاور آن به ترتیب ۱۰۳ اسب بخار در ۵۸۰۰ دور بر دقیقه و ۱۳۸ نیوتن متر در ۳۸۰۰ دور بر دقیقه می باشد. نوع فرمان آن تقویت شده برقی ، دنده شانه ای و قابل تنظیم می باشد سیستم تعلیق جلو و عقب آن نیز سیستم مستقل مک فرسون و سیستم نیمه مستقل میل پیچشی می باشد ترمز جلو در هر دو مدل دیسکی تهویه شونده و ترمز عقب در مدل دستی کاسه ای و در مدل اتومات دیسکی است .

تجهیزات ایمنی و رفاهی

نمای بالای برلیانس

هر دو مدل این خودرو مجهز دارای کیسه هوای جلو ، سیستم ترمز ABS+EBD، سیستم تاشو صندلی غقب ،میله ضربه گیر درب های جلو ،میله فرمان جمع شونده ،بازشدن اتومات دربها هنگام تصادف، سیستم ضد سرقت موتور، صندلی عقب با قابلیت پشتیبانی ایزوفیکس (صندلی کودک) می باشند.

اما مدل اتومات آن دارای تجهیزاتی می باشد که مدل دستی این تجهیزات را ندارد از جمله این تجهیزات می توان به سانروف برقی ،سنسور دنده عقب، بسته شدن پنجره ها با استفاده از کنترل قابلیت تنظیم صندلی راننده در ۸ جهت به همراه تنظیم گودی کمر، فرمان مجهز به دکمه تنظیم صدا اشاره کرد.

عکس ماشین برلیانس

در این مطلب تمام تجهیزات ،مشخصات فنی و کلی را برای شما بازگو کردیم .در این بخش عکس ماشین برلیانس در دو مدل H330 و H320 را با هم مشاهده می کنیم.

نمای داخلی ماشین برلیانس

در این بخش عکس نمای داخلی ماشین برلیانس را با هم مشاهده می نماییم .

نمای فرمان برلیانس

نمای داخلی برلیانس آبی

نمای داخلی برلیانس

نمای داخلی ماشین برلیانس

نمای داخلی برلیانس

صندوق عقب ماشین برلیانس

نمای بیرونی ماشین برلیانس

نمای خارجی ماشین برلیانس دو مدل H330 و H320 را با هم مشاهده می نماییم . ماشین برلیانس آبی رنگ زیبا ماشین زیبای برلیانس خودرو برلیانس سفیدعکس ماشین برلیانس مدل H330

برلیانس مشکی

عکس ماشین برلیانس مدل H320 که مدل هاچ بک برلیانس می باشد

نمای سقف ماشین برلیانس برلیانس آلبالوییعکس ماشین برلیانس برلیانس سفید نمای خودرو برلیانسخودرو مجهز برلیانسماشین برلیانس از جمله های خودروهای قیمت متوسط بازار به شمار می آید و با توجه به تولید برلیانس تحت لیسانس شرکت بی ام دبیلو پیشبینی می شود از فروش بالایی نیز برخوردار شود و رقیب سر سختی برای رده متوسط بازار همچون ماشین دنا باشد. در این مطلب عکس ماشین برلیانس از نمای خارجی و نمای بیرونی آن را با هم مشاهده نمودیم و خصوصیات آن را مورد بررسی قرار دادیم امیدوارم از مشاهده تصاویر لذت کافی را برده باشید. برای مشاهده و آشنایی با انواع ماشین های متفاوت به بخش عکس ماشین مراجعه کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.