تصاویر زیبا از مدل های تزیین کیک با ژله را با روش های مختلف و جدید در این مجموعه جمع آوری کرده ایم که شما دوستان عزیز می توانید با الهام گرفتن از این مدل تزیین کیک زیباترین و جذاب ترین تزیینات کیک را برای کیک تولد و یا کیک سفره عقد و ولنتاین انجام دهید.

اصلی ترین و مهم ترین بخش پخت کیک تزیین کیک است. در تزیین کیک باید خلاقیت و استعداد زیادی را داشته باشید هر چه کیک زیباتر تزیین شود جذاب تر خواهد شد. در ادامه مطلب انواع مدل های متنوع از تزیین کیک با ژله را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مدل های جذاب و زیبا تزیین کیک با ژله

علاوه بر طرح های متنوع و بی شمار تزیین کیک با خامه ایده های بسیار زیادی برای تزیین کیک با ژله وجود دارد که شما عزیزان می توانید با بهره گیری از این مدل تزیینات کیک را به کمک ژله به زیبایی تزیین کنید در این بخش از سفره آرایی مدل های بسیار زیبا از تزیین کیک با ژله را مشاهده خواهید کرد.

تزیین کیک با دو رنگ ژله

تزیین کیک تولد با ژله

کیک را به دو یا سه قسمت برش دهید و سپس خامه را به رنگ سفید و یا هر رنگ دلخواهی بر روی برش ها بمالید سپس برش های کیک را بر روی یکدیگر قرار دهید و در روی آخرین برش کیک خامه را به طور کامل بمالید به طوری که تمام سطح کیک با خامه به طور کامل پوشیده شود مقداری ژله آماده را با آب جوش مخلوط کنید سپس ژله را به آرامی بر روی سطح کیک بمالید و یا با ژله مدل دلخواه خود را بر روی کیک طراحی کنید. برای تزیین کیک تولد با ژله می توان از ایده های متفاوت استفاده کرد

کیک تولد

تزیین کیک تولد به شکل دریا و کوسه

تزیین کیک تولد مخصوص کودکان

با استفاده از ژله می توانید تزیینات بسیار زیبایی را برای کیک تولد کودکان خود انجام دهید. در هنگام تزیین کیک برای کودکان بهتر است که کیک را با طرح دلخواه کودک و با رنگ های مختلف تزیین کنید تا کیک جذابیت بیشتری برای کودک شما داشته باشد.

تزیین کیک به شکل گل وپروانه کیک تولد دخترانه

کیک با روکش ژله ایتزیین کیک به شکل گل آفتابگردان با ژله

اگر می خواهید فرزند خود را در روز تولدش خوشحال تر از همیشه ببینید از شخصیت مورد علاقه کارتونی او در تزیین کیک استفاده کنید با این کار شما جذابیت کیک برای فرزندتان بیشتر خواهد شد.

حتما بخوانید:  ایده های تزیین کیک اسفنجی جدید و زیبا در منزل

تزیین کیک کودکان با انگری بردتزیین کیک با ژله مخصوص کودکان

تزیین کیک با ژله ویژه ولنتاین

در این بخش از سفره آرایی مدل های بسیار زیبا و جذابی از تزیین کیک با ژله مخصوص ولنتاین را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که شما می توانید با الهام گرفتن از این مدل ها کیک ولنتاین با تزیین زیبایی با انواع ژله های رنگی داشته باشید.

تزیین کیک ولنتاین تزیین کیک با ژله مخصوص ولنتاینتزیین بسیار زیبای کیک قلبی با ژله

انواع مدل های زیبا و جذاب تزیین کیک با ژله

استفاده از ژله در تزیین کیک علاوه بر اینکه کیک را خوشمزه تر می کند تزیین کیک را جذاب تر می کند تزیین کیک نیاز مند خلاقیت و ابتکار است از طرح هایی برای تزیین کیک تولد استفاده کنید که جذابیت بیشتری را دارند در ادامه مطلب انواع مدل های تزیین کیک تولد را مشاهده خواهید کرد.

تزیین کیک تولد با ژله کیک تولد با روکش ژله ایتزیین کیک تولد به شکل با انواع ژله ها

تزیین ساده کیک با ژله

انواع تزیینات کیک تولد با ژله

تزیین زیبای کیک با انواع ژله ها

تزیین زیبای کیک با ژله برای سفره عقد

تزیین کیک با طرحی زیبا برای سفره عقد بسیار ضروری است کیک با طرح مناسب و جذاب سفره عقد را زیباتر جلوه می دهد در این مطلب انواع تزیین کیک با ژله را برای سفره عقد مشاهده خواهید کرد.

کیک مخصوص سفره عقدتزیین کیک با گل مخصوص سفره عقد

تزیین کیک با ژله

این دو مدل کیک که در تصاویر زیر مشاهده می کنید مدل تزیین کیک با لایه های ژله رنگین می باشند که شما می توانید بعد از پخت کیک آن را برش دهید و سپس ژله را با رنگ های دلخواه بر روی برش های کیک قرار دهید.

کیک ژله ای رنگین کمان کیک با لایه های ژله ای

امیدواریم ایده ها و مدل های این مجموعه مورد پسند شما دوستان عزیز و گرامی قرار بگیرد و بتوانید با مشاهده این مدل ها تزیین زیبایی را برای کیک انجام دهید. برای مشاهده انواع مدل های مختلف تزیین کیک کلیک کنید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.