یکی از ایده های جالب میوه آرایی برای مهمانی های مختلف و جمع های خودمانی، تزیین میوه با سیخ چوبی است که با به کارگیری آن می توانید بهترین پذیرایی را از مهمان ها داشته باشید و همچنین از تزیینات زیبای میوه لذت ببرید.

تزیین میوه با سیخ چوبی یکی از روش های جالب و ایده های نو و زیبا برای میوه ارایی است که می تواند مناسب ترین پذیرایی از مهمان ها باشد. در این مطلب مدل های مختلف این نوع تزیین میوه با میوه های متنوع را گرداوری نموده ایم که با الگو برداری از این طرح ها می توانید زیباترین و مناسب ترین تزیین میوه را داشته باشید. در ادامه تصویر زیبا  جالب این تزیینات را ملاحظه نمایید.

جدیدترین مدل های میوه آرایی و تزیین میوه با سیخ چوبی :

ممکن است شما نیز معتقد باشید چیدن میوه در ظرف برای پذیرایی از مهمان کاری تکراری شده است و به دنبال روشی جدید و جالب برای پذیرایی باشید. تزیین میوه با سیخ چوبی می تواند همان ایده خلاقانه و مناسبی باشد که برای رهایی از میوه آرایی ساده به دنبال آن هستید. این کار را با شیوه های مختلف انجام می دهند اما رایج ترین روش، پوست گرفتن و تکه کردن میوه های درشت از جمله موز، کیوی، ُسیب ، پرتقال، آناناس، گلابی و دیگر میوه ها و همچنین استفاده از میوه هایی با ابعاد کوچک مثل توت فرنگی، تمشک، گیلاس و دیگر میوه های ریز به صورت کامل است که در کنار هم ترکیب زیبایی میسازند. در ادامه تصاویر این سبک تزیینات را مشاهده می فرمایید که برخی از میوه های به صورت خرد شده و برخی به صورت کامل در کنار یکدیگر قرار گرفته و ترکیب زیبایی تشکیل داده اند.

تزیین میوه با سیخ چوبیتزیین میوه شب یلداتزیینات جدید میوه با سیخ چوبیمیوه آرایی با سیخ چوبیتزیین میوه با سیخ چوبیمیوه آرایی ساده و زیباتزیین میوه با سیخ کبابمیوه آرایی شب یلدامیوه آرایی با سیخ چوبیمیوه آرایی ساده با سیخ چوبیتزیین میوه جدید و شیک

تزیین میو ه با سیخ چوبی به شکل سبد و گلدان :

بعد از اینکه از سیخ چوبی استفاده نمودید و میوه ها را با آن تزیین نمودید می توانید سیخ ها را کنار هم قرار داده و ترکیبی به صورت سبد میوه و گلدان به وجود آورید. برای این کار از انواع گلدان ها و همچنین سبد های مختلف نیز می توانید استفاده نمایید و از این طریق تزیین میوه زیبایی داشته باشید. این مدل تزیینات میوه اغلب به عنوان تزیین میوه شب یلدا، میو ه آرایی سفره عقد و همچنین تزیینات خاص و ویژه برای مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید مربوط به انواع مختلف میوه آرایی و تزیین میوه با سیخ چوبی است که هر یک می توانند الگویی برای انجام میوه آرایی شما باشند.

مدل تزیین میوه با سیخ چوبیمیوه آرایی سفره عقدتزیین میوهمیو هآرایی با سیخ کبابمیو ه آرایی با سیخ چوبیمیوه آرایی جدید تزیین میو هبه شکل گلتزیین میوه شب یلدامیوه آرایی شیک و زیبا

توجه داشته باشید که در تزیین میوه با سیخ چوبی ترکیب رنگ میوه ها و همچنین طعم و مزه آنها در کنار یکدیگر اهمیت زیادی دارد و می تواند به بهبود میوه آرایی و تزیینات شما کمک کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.