اگر شما به دنبال خرید پالتو هایی شیک با طرح جدید و ساده هستید به شما توصیه می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید تا با جدیدترین و زیباتین مدل پالتو مردانه ویژه زمستان ۲۰۱۶ آشنا شوید.

با شروع فصل سرما اگر تمایل دارید که پالتو مناسبی را برای خود خریداری کنید تا پایان این مجموعه ما را همراهی کنید تا به شما جدیدترین و زیباترین مدل پالتو مردانه را معرفی کنیم.

معمولان آقایان تمایل دارند از پالتو هایی استفاده کنند که علاوه بر اینکه شیک هستند دارای طرحی ساده و رنگی مناسب باشند.
پالتو ها با رنگ تیره بهتر از پالتوها با رنگ روشن گرما را جذب می کنید.

مدل پالتو مردانه در طرح های مختلف

جدیدترین مدل های پالتو مردانه بلند

بیشتر خانم ها تمایل دارند که پالتو زنانه با طرح کوتاه را برای پوشیدن انتخاب کنند ولی اکثر آقایان پالتو هایی با طرح بلند را برای پوشیدن انتخاب می کنند. اگر شما می خواهید که تمام بدن و پاهای شما به وسیله پالتو گرم شود به شما توصیه می کنیم که مدل پالتو مردانه بلند را انتخاب کنید. در این مطلب مدل های بلند پالتو مردانه را با طرحی زیبا و شیک مشاهده می کنید.

مدل پالتو مردانه 2016 مدل پالت مردانه زیبا پالتو جدید و شیک مردانه

علاوه بر جنس پالتوهای مردانه طراحی و رنگ بندی پالتو نیز نقش موثری در خوش پوش بودن و حفظ استایل پالتو دارد.

پالتو یقه هفت مردانه  پالتو مردانه با طرح بلند و شیک انواع مدل های پالتو پالتو مردانه شیک و جذاب مدل های جذاب پالتو مردانه مدل پالتو مردانه با طرح بلند و رنگ روشن طرح بلند پالتو مردانه 2016 پالتو مردانه بلند 1394 پالتو مردانه تیره پالو مردانه 1394

مدل پالتو مردانه کوتاه

با پوشیدن پالتو کوتاه فقط بالا تنه شما گرم می شود.در هنگام خرید پالتو علاوه بر مدل پالتو مردانه به جنس آن نیز توجه کنید.

حتما بخوانید:  مدل بارانی شیک و جدید زنانه و دخترانه

پالتو مردانه
پالتو های دو لایه گران تر از پالتو های تک لایه هستند ولی بدن شما را به خوبی گرم می کنند و در مقابل برف و باران بسیار مقاوم هستند و اجازه نمی دهند که سرما به بدن شما نفوذ کند. مدل پالتو های تک لایه گرمای زیادی را به بدن شما نمی سانند و این مدل از پالتو ها فقط دارای خاصیت ضد آب هستند.

مدل پالتئ مردانه خاکستریپالتو مردانه جدید 2016پالتو پسرانه 1394مدل پالتو مردانه جدید و سادهانواع متنوع پالتو مردانه
پالتو مردانه مشکی و سادهمدل شیک پالتو مردانهانواع پالتو های زیبا برای آقایان خوش سلیقهمدل پالتو کوتاه 1394

در این مجموعه مدل پالتو مردانه با طرح های بلند و کوتاه را مشاهده کردید که امیدواریم با بهره گیری از این مدل ها زیباترین مدل پالتو را برای خود انتخاب کنید. برای مشاهده انواع مدل پالتو کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.