با جدیدترین مدل ها و ایده های زیبا برای ساخت کاردستی با چوب کبریت در این مطلب آشنا شده و همچنین خلاقیت با چوب کبریت و ایده های خلاقانه و جالب را برای ساخت اینگونه کاردستی های ملاحظه می فرمایید.

ساخت کاردستی با چوب کبریت یکی از ایده های جالب و خلاقانه ااست که بدون نیاز به وسایل و ابزار خاص انجام می گردد و می توانید آن را با کمترین امکانات و کمی خلاقیت و ابتکار انجام دهید. در این مقاله مدل ها و طرح های زیبا و جدید کاردستی های مختلف با چوب کبریت را ملاحظه می فرمایید که با الگوبرداری از این مدل ها می توانید کاردستی های جالب و زیبایی خلق نمایید. تا پایان همراه ما باشید.

خلاقیت و کاردستی با چوب کبریت با طرح های زیبا :

برای ساخت کاردستی با چوب کبریت نیاز به تعدادی چوب کبریت و چسب چوب دارید. البته برای برخی از کاردستی ها تکه ای مقوا یا کاغذ نیز لازم است تا ساخت کاردستی را روی آنها انجام دهید. ساخت این نوع کاردستی به دلیل در دسترس بودن مواد و وسایل مورد نیاز به راحتی انجام می گردد و طرفدارهای زیادی نیز دارد. یکی از پرکاربردترین مدل کاردستی که با چوب کبریت ساخته می شود، کلبه های چوبی است که به شکل های مختلف تهیه می گردد. این کلبه ها را می توانید به راحتی و با به کارگیری ایده های خلاقانه با چوب کبریت تهیه نمایید که در ادامه مدل های زیبا و جالب این کاردستی جدید را ملاحظه می فرمایید.

کلبه چوبی با چوب کبریتخلاقیت با چوب کبریتمدل کاردستی برای کودکان با چوبخلاقیت با چوب کبریتکلبه چوبی با چوب کبریتکاردستی با چوب کبریت برای کودکان

با قرار دادن منظم چوب کبریت ها در کنار هم می توانید طرح ها و تصاویر زیبایی خلق نمایید. در صورتی که چنین قصدی دارید با استفاده از تکه ایی کاغذ یا مقوا و چیدن کبریت ها روی آن و متصل کردنشان به هم کاردستی مقاوم تری تهیه نمایید. با استفاده از این ابتکار انواع مختلف حروق و تصاویر را می توانید ایجاد نمایید که هر یک زیبایی خاص خود را دارند. کاردستی های جالب که در ادامه مشاهده می فرمایید نیز با همین روش ساخته شده اند.

حتما بخوانید:  ساخت دستبند با روش های ساده و فوق العاده شیک

ساخت کاردستیکاردستی جدید چوبیکاردستی جدیدکاردستی با چوب کبریتکاردستی با چوب کبریت روی مقواکاردستی خلاقانه با چوب کبریت

همانطور که گفتیم ساخت کاردستی با چوب کبریت تنوع خیلی زیادی دارد و با کمی خلاقیت می توان کاردستی های متنوعی تهیه نمایید. همچنین می توانید از مدل های کاردستی با چوب بستنی استفاده نموده و با الگوبرداری از آنها، کاردستی های زیبایی در ابعاد کوچکتر با چوب کبریت تهیه نمایید. در ادامه چند طرح زیبا و متفاوت از انواع کاردستی های خلاقانه با چوب کبریت را ملاحظه می فرمایید که هر یک ایده جالبی برای ساخت کاردستی است.

کاردستی خلاقانه با چوب کبریتکاردستی درخت با چوب کبریتمدل کاردستی خلاقانهکاردستی جدید با چوب کبریتکاردستیکاردستی جدید با چوب کبریتکاردستی با چوبساخت کاردستی جدید با چوب

با جدیدترین و زیباترین طرح ها و مدل های کاردستی با چوب کبریت آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از طرح های ارائه شده بتوانید کاردستی های زیبا و جالبی تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش کاردستی از دیگر مدل ها و همچنین آموزش های مربوطه استفاده نمایید.

۳ دیدگاه ها

 1. آیناز

  آبان ۲۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۷ ب.ظ

  سلام من هم میتونم بااین خیلی چیزهایی خوبی درست کنم دستون درد نکنه

  پاسخ دادن

 2. آیناز

  آبان ۲۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۸ ب.ظ

  سلام ممنونم خیلی عالی بود

  پاسخ دادن

 3. مهرسام

  فروردین ۱, ۱۳۹۶ در ۷:۰۸ ب.ظ

  سلام خیلی خوبه ممنون از همه ی شما

  پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.