مجموعه تصاویر و مدل های کابینت کلاسیک آشپزخانه های شیک و زیبا را در این مقاله گرداوری نموده ایم که با مشاهده آنها می توانید مدل کابینت مناسب و دلخواه را اتتخاب و برای آشپزخانه خود تهیه نمایید.

کابینت های آشپزخانه به دو دسته کابینت کلاسیک و کابینت مدرن تقسیم می شوند که وجود هر یک در آشپزخانه باعث می شود فضا و دکوراسیون آشپزخانه به طور کلی تغییر نماید. در کل می توان گفت مدل کابینت نقش اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد و تعیین کننده نوع دکوراسیون آشپزخانه می باشد. در این مقاله ضمن معرفی مدل های کابینت آشپزخانه کلاسیک، دکوراسیون آشپزخانه هایی با این سبک کابینت را نیز ارائه می دهیم. تا پایان با این مدل های زیبا همراه ما باشید.

مدل های شیک و زیبای کابینت کلاسیک آشپزخانه :

همانطور که گفتیم یکی از سبک های کابینت مورد استفاده در آشپزخانه های امروزی کابینت کلاسیک است که به دلیل طراحی سنگین و شیکی که دارند فضای آشپزخانه را تبدیل به مکانی با شکوه و باوقار نموده است. این مدل کابینت ها اغلب دارای رنگ های سرد و سنگین می باشند و ارتفاعی کمتر نسبت مدل کابینت مدرن دارند اما دارای عرض و عمقی بیشتری می باشند و فضایی سنتی و کلاسیک در آشپزخانه ایجاد می نمایند. در این بخش چند نمونه از زیباترین و جدیدترین مدل های کابینت کلاسیک شیک و جذاب را ملاحظه می نمایید که هر یک زیبایی خاصی به فضای آشپزخانه می بخشند.

کابینت کلاسیکمدل کابینت های کلاسیککابینت طرح کلاسیککابینت های کلاسیک و سنتیکابینت های کلاسیک شیککابینت کلاسیک ایرانیکابینت آشپزخانه کلاسیک و سنتی

یکی از خصوصیات بارز انواع کابینت های کلاسیک، طرح دار بودن در و دستگیره های کابینت است که جلوه خاصی به آن بخشیده و می توان گفت ترکیبی شیک و سلطنتی ایجاد نموده است. در های اینگونه کابینت ها اغلب به صورت منقوش و طرح دار است و با عرض زیادی که دارند فضای کلی آشپزخانه را تحت تاثیر خود قرار می دهند. در این بخش مدل های متنوع و زیبای انواع کابینت جدید آشپزخانه کلاسیک را با درهای طرحدار و دستگیره های نقش و نگار دار می بییند که هر یک ایده مناسبی برای ایجاد فضایی سلطنتی در آشپزخانه شما می باشند.

کابینت آشپزخانه کلاسیکمدل کابینتمدل کابینت آشپزخانهکابینت کلاسیک جدیدمدل کابینت جدیدکابینت طرح کلاسیک

استفاده از مدل های متنوع کابینت کلاسیک در آشپزخانه باعث می شود طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سمت دکوراسیون سنتی و کلاسیک پیش رود و در حقیقت نوع و مدل کابینت انتخاب شده تعیین کننده طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه می باشد. در این بخش شما را با چند دکوراسیون اشپزخانه موفق آشنا می نماییم که با تبعیت از مدل کابینت ها به صورت سنتی طراحی شده است.

چیدمان آشپزخانه کلاسیککابینت آشپزخانه کلاسیک و سنتیمدل کابینت کلاسیککابینت آشپزخانه کلاسیک و شیککابینت آشپزخانه کلاسیک و سنتیکابینت آشپزخانه کلاسیکمدل کابینت شیک اشپزخانهدکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

با جدیدترین و زیباترین مدل های کابینت کلاسیک آشپزخانه آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از طرح های ارائه شده در این مقاله بهترین و شیک ترین مدل کابینت را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. موفق باشید.

نظرات بسته شده است.