مجموعه لباس عروس کوتاه مجموعه ای با مدل های زیبا و جذاب است که در این بخش از دنیای مد جدیدترین مدل های لباس عروس کوتاه را برای عروس های ایرانی و خوش سلیقه گردآوری کرده ایم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

لباس عروس مدل های متعددی دارد و برخی از این مدل ها مناسب هر فصلی هستند. مدل لباس عروس کوتاه یکی از انواع مدل های لباس عروس است که بهترین ایده برای فصل تابستان است.

لباس عروس را می توانید به سه روش تهیه کنید. در روش اول شما می توانید لباس عروس را سفارش دهید تا یک خیاط ماهر لباس مورد نظر شما را به خوبی بدوزد این روش از زمان های قدیم رایج بوده است که هزینه بسیار زیادی را باید بپردازید و روش مقرون به صرفه ای برای شما نیست. در روش بعدی شما می توانید لباس عروس را به مزون ها سفارش دهید تا برایتان بدوزند سپس آن را برای شب عروسی خود اجاره کنید هزینه این لباس برای شما کمتر از روش اول است و این روش این مزیت خوب را دارد که شما لباس مناسبی متناسب با اندامتان می پوشید.
در روش سوم که این روزها بسیار رواج پیدا کرده است شما می توانید لباس های آماده در مزون های عروس را اجاره کنید که این روش هزینه کمی را نسبت به دو روش قبل برای شما دارد.

لباس عروس دکلته سفید

نکاتی طلایی برای انتخاب لباس عروس کوتاه

در نظر گرفتن شکل اندام شما یکی از نکات مهم در انتخاب لباس عروس است. شما در انتخاب لباس عروس علاوه بر در نظر گرفتن فرم اندام خود باید به فرم صورت و رنگ پوست خود نیز توجه کنید.
اگر شما پوست سبزه ای دارید از پوشیدن لباس عروس ها با رنگ سفید یخچالی خودداری کنید.

لباس عروس با طرحی متفاوت
روزی که برای خرید و یا پرو لباس عروس به مزون می روید حتما باید کفشی را که قرار است در شب عروسی خود بپوشید همراه خود ببرید زیرا اندازه قد دامن بستگی به پاشنه های کفش شما دارد.

لباس عروس کوتاه دنباله دار
برای اینکه اندام شما لاغرتر دیده شود به هیچ وجه گن های ضخیم را نپوشید شما میتوانید به جای استفاده از گن های ضخیم از لباس های که فنر دارند استفاده کنید و یا گن های ظریف را برای پوشیدن می توانید انتخاب کنید.
لباس عروس با یقه هفت مناسب برای عروس خانمهای چاق است و اگر شما بازو های پر دارید هرگز لباس عروس دکلته را برای پوشیدن انتخاب نکنید.

انواع مدل های جدید لباس عروس

لباس عروس بسیار جذاب کوتاه
در بعضی از مدل های لباس عروس کوتاه پاپیون و یا کمربند برای زیبایی بیشتر لباس وجود دارد. اگر شما قد کوتاه هستید این قسمت تزیینی نباید در قسمت پایین تنه شما قرار بگیرد زیرا شما را کوتاه تر نشان می دهد و بهتر است که این قسمت تزیینی لباس بالاتر از کمر شما قرار بگیرد تا شما قد بلندتر به نظر برسید.
اگر شما دارای اندام چاق هستید قسمت تزیینی لباس باید نزدیک کمر شما قرار بگیرد.

مدل بسیار زیبا لباس عروس کوتاه
اگر شما جشن عروسی خود را در تابستان برگزار می کنید لباس عروس کوتاه می تواند بهترین انتخاب شما باشد که با توجه به فرم اندامتان می توانید از این مدل استفاده کنید.
لباس عروس با دامن کوتاه در ایران به ندرت استفاده می شود زیرا عروس برای رفت و آمد دچار مشکل می شود برای لباس عروس کوتاه می توانید از لباس هایی استفاده کنید که دامن های آن ها دو حالت دارند. شما میتوانید دامن بلند لباس را وقتی که به تالار رسیدید از لباس جدا کنید و لباس عروس را با مدل کوتاه بپوشید.
اگر شما پاهای کشیده و زیبایی دارید به شما توصیه می کنیم که از لباس عروس ها با مدل کوتاه استفاده کنید.

لباس عروس کوتاه و دکلته مدرنلباس عروس کوتاه بسیار زیبا

انواع لباس عروس های کوتاه زیبا و جذاب

در این بخش از لباس عروس مدل های زیبا و شیک از لباس عروس کوتاه را برای عروس های خوش سلیقه ایرانی جمع آوری کرده ایم.

لباس عروس لباس عروس با آستین حلقه ای لباس عروس کوتاه بسیار فوق العاده لباس عروس کوتاه مدرن مدل جدید و مدرن لباس عروس لباس عروس کوتاه با آستین سه ربع لباس عروس کوتاه با طرحی ساده انواع جدید مدل لباس عروس لباس عروس کوتاه با طحی ساده و جذاب لباس عروس بسیار زیبا و جذابمدل لباس عروس کوتاه مدرن

لباس عروس کوتاه دنباله دار

لباس عروس کوتاه به نوبه خودش بسیار زیبا است و بعضی از این مدل لباس عروس ها در قسمت جلو کوتاه هستند و در قسمت پشت دنباله دارند که این مدل لباس عروس دنباله دار کوتاه زیبا و جذاب است.

لباس عروس دنباله دار 2016لباس عروس با دنباله ای زیبالباس عروس جذاب و ایده آل لباس عروس کوتاهلباس عروس دنباله دار 2016لباس عروس کوتاه و دکلته

شب عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین شب ها برای عروس و داماد هاست انتخاب لباس عروس مناسب برتی چنین شب باشکوهی بسیار پر اهمیت است. توجه داشته باشید که گران تر بودن لباس عروس هرگز دلیل بر بهتر بودن لباس نیست. برای مشاهده انواع متنوع لباس عروس کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.