یکی از مهم ترین لباس های نوزاد برای فصل زمستان مدل بافتنی نوزاد است که در این مجموعه انواع لباس های بافتنی زیبا و شیک را برای نوزادان دختر و پسر را جمع آوری کرده ایم امیدواریم از مشاهده این مدل ها لذت ببرید.

در این مجموعه مدل های جدید و بسیار زیبا ازمدل بافتنی نوزاد را گردآوری کرده ایم امیدواریم با مشاهدی این مجموعه بتوانید انتخاب مناسب و ایده آلی را داشته باشید.

اگر شما توانایی بافتن لباس برای نوزاد خود را دارید می توانید از لباس های این مجموعه الگو برداری کنید و جدیدترین لباس های مدل بافتنی نوزاد را ببافید.

جدیدترین مدل های بافتنی نوزاد

نکاتی برای خرید لباس بافتنی مناسب برای نوزاد

سعی کنید از لباس های بافتنی با رنگ شاد برای نوزاد خود استفاده کنید.
سر نوزادان نسبت به بدنشان کمی بزرگتر است بنابراین لباس های بافتنی را انتخاب کنید که پوشیدن آن ها راحت است و ترجیحا لباس هایی را بخرید که دارای دکمه و یا زیپ هستند.
برای خرید لباس بافتنی برای نوزاد خود به برچسب سایز لباس اکتفا نکنید و همیشه اندازه دقیق نوزاد خود را به همراه داشته باشید.

طرح گل بر روی پیراهن بافتنی
در خرید لباس مدل بافتنی نوزاد باید حساسیت زیادی داشته باشید زیرا بدن نوزادان بسیار حساس است. حتما لباس مناسبی را زیر لباس بافتنی نوزاد خود تن نوزادتان کنید تا لباس بافتنی با پوست نوزاد شما مستقیم تماس نداشته باشد.

عکس های مدل بافتنی نوزاد دخترانه

با دیدن این مدل بافتنی نوزاد دخترانه می توانید شیک ترین و جذاب ترین لباس نوزاد بافتنی دخترانه را برای کودک انتخاب کنید و در صورت تمایل لباس را نوزادتان ببافید.. مدل های زیر هر کدام می توانند ایده مناسبی برای انتخاب شما باشند.

لباس بافت دخترانه جدیدترین مدل بافتنی نوزاد مدل بافتنی نوزاد دخترانه  مدل بافتنی انواع متنوع مدل بافتنی نوزاد لباس بافتنی مدل بسیار جذاب لباس بافتنی نوزاد جذابترین مدل بافتنی نوزاد مدل بافتنی نوزاد 1394 انواع پیراهن بافتنی مدل بافتنی نوزاد بسیار جدید کلاه و پیراهن بافتنی دخترانه مدل بافت نوزاد ویژه سال 2016  جدیدترین و زیباترین پیراهن های بافتنی

جدیدترین مدل های بافتنی نوزاد پسرانه

در تصاویر زیر جدیدترین مدل های بافتنی لباس نوزاد پسر را مشاهده می کنید امیدواریم بتوانید مناسب ترین لباس را برای نوزاد خود انتخاب کنید.

مدل بافتنی نوزاد 2016متنوع ترین مدل های بافتانواع لباس های بافتنی جدیدmodel baftani nozad (12)دو رنگ متفاوت از لباس بافتنی نوزادلباس بافتنیمدل بافتنی نوزاد ویزه زمستان 1394

یکی از نکات مهم در بافتن لباس خلاقیت است اگر شما مهارت و خلاقیت زیادی در بافتن لباس داشته باشید می توانید زیباترین لباس ها با طرح های متفاوت و زیبا برای نوزاد خود ببافید.

مدل بافتنی نوزاد با طرحی متفاوت

در این مجموعه از بخش لباس نوزاد زیباترین مدل بافتنی نوزاد را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل ها بهترین راهنما برای انتخاب لباس بافتنی نوزاد شما باشد. برای دیدن انواع متنوع مدل بافتنی کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.