تزیین سیسمونی یکی از اقدامات انجام شده قبل از برپایی جشن سیسمونی می باشد. تزیین اتاق کودک, تزیین پوشاک نوزاد, تزیین وسایل سیسمونی از جمله این تزیینات می باشد.

سیسمونی یکی از جشن های قدیمی ایرانیان است که به مناسبت تولد اولین کودک, در خانواده ها برپا می شود. آماده شدن برای این جشن, ذوق و شوق فراوانی به مادران می دهد. چیدمان وسایل و تزیین وسایل سیسمونی از برنامه های پیش رو می باشد. در این مطلب با ایده های جدید تزیین سیسمونی نوزاد دختر و پسر آشنا می شویم.

نحوه چیدمان و تزیین سیسمونی نوزاد دختر و پسر

در اواخر بارداری, والدین برای چیدمان وسایل نوزاد و برپایی جشن سیسمونی برنامه ریزی می کنند. تزیین اتاق نوزاد و وسایل سیسمونی را می توان به شیوه های مختلفی طراحی نمود. استفاده از رنگ های شاد و دلچسب برای تزیین سیسمونی, می تواند زیبایی اتاق کودک را دو چندان کند. تصاویر زیر نمونه هایی از ایده های جدید و جذاب برای تزیین سیسمونی نوزاد دختر و پسر می باشد.

تزیینات سیسمونی

تزیین سیسمونی

تزیین سیسمونی

تزیین سیسمونی

تزیین سیسمونی دختر

تزیین سیسمونی

تزیینات تخت در سیسمونی

تزیین سرویس چوب نوزادان دختر و پسر

تزیین سیسمونی

تزیین پوشاک نوزادان در سیسمونی

جدا از سرویس چوب, پوشاک نیز بخش دیگری از وسایل نوزاد در سیسمونی می باشد. با چیدمان و تزیین زیبای لباس های کودک, می توان جلوه ی زیباتری به وسایل دیگر سیسمونی بخشید. در ادامه, تصاویری از تزیین لباس نوزاد در سیسمونی را مشاهده می کنید.

ایده های جدید تزیین لباس نوزاد

جدیدترین تزیینات وسایل سیسمونی

تزیین لباس در سیسمونی

تزیین وسایل سیسمونی

تزیین سیسمونی

تزیین وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر

از دیگر تزیینات سیسمونی, می توان به تزیین وسایل نوزاد اشاره کرد. رنگ آمیزی اتاق نوزاد با رنگ ها و تصاویری زیبا, نصب عروسک ها بر روی دیوار و استفاده از اسباب بازی های رنگارنگ و … نمونه هایی از این تزیینات می باشند.  تصاویر زیر نمونه های دیگر از تزیین سیسمونی می باشند.

حتما بخوانید:  لیست وسایل لازم برای سیسمونی دخترانه و پسرانه

تزیین سیسمونی

تزیین سیسمونی پسر

تزیین سیسمونی

تزیین سیسمونی

 

تزیین سیسمونی

با توجه به مطالب بیان شده و تصاویری که مشاهده نمودید, با ترکیب ایده های مختلف, می توانید تزیین سیسمونی را به بهترین نحوه ممکن انجام دهید. در این ایده ها, از سرویس و اتاق خواب گرفته تا پوشاک, لوازم بهداشتی نوزاد دختر و پسر, تزیین می شود و زیبایی اتاق کودک را دو چندان می سازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.